10 nagrań z kamer przemysłowych na których widać coś niezwykłego

10 nagrań z kamer przemysłowych ukazujące duchy. Coś nieprawdopodobnego sami oceńcie.

duchy

Zgodnie z doktryną spirytyzmu duchy żyją w świecie niewidzialnym, znajdującym się poza czasoprzestrzenią świata materialnego; w innym wymiarze bytowania są wszędzie, przesyłają komunikaty za pośrednictwem mediów lub bezpośrednio. Według tej koncepcji duch i dusza są synonimami.

Duchy mają się manifestować przez osobę żyjącą (medium), zmieniając jej wygląd (transfiguracja) i wagę dzięki mieszaniu fluidów, lub przemawiając i wykonując inne czynności za pośrednictwem medium. Ponadto mają się komunikować w sposób widzialny poprzez dźwięki, dotyk, hałas, zapach, poruszanie przedmiotów, pismo, rysunek, muzykę itp.

Spirytyzm i spirytualizm usiłują nadać badaniom nad kontaktami z duchami charakter naukowy, jednak współczesna nauka nie zajmuje się tym tematem, uznając go za sferę wierzeń.

 1. Juber napisał(a):

  Nie ma duchów, nie ma nieba i niema piekła tokowego jakiego wpajają nam w kościele.
  Nie ma możliwości zaistnienia równoległych wymiarów gdzie mogły by istnieć niebo i piekło, po za tym to straszak na ludzi złych i nieprawych

  A równoległe światy to nie to samo co wymiary i mogą i na pewno istnieją
  Czyli nic co jest w tym samym miejscu ale w innym czasie nie może istnieć równolegle do już zaistniałego zdarzenia w jednym czasie.

  To tak jakby jeden człowiek żył w drugim ale w innym wymiarze a przesunięcie czasowe było by na tyle małe aby oboje poruszali się i myśleli tak samo co jest nie wykonalne, niby duchy

  Jest coś czego większość ludzi nie rozumie, w chwili śmierci klinicznej w chwili snu, jasnowidzenie, to nie dar to podarunek od wyszej formy bardziej zaawansowanej technicznie która kontroluje nas, my możemy nazywać na nią w różnych językach i kulturach jako Bóg.
  Choć jest to mylne określenie, zawsze wszystko co nie zrozumiałe i nie wytłumaczalne dla naszej nauki jest Boskie a może jest inna fizyka i inne zjawiska dla nas jeszcze nie poznane a dla kogoś to norma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.