Baba Wanga – Ostatnim prezydentem USA będzie Afroamerykanin – Wizja po wyborze Trumpa niepokojąca

„Afroamerykanin będzie ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych” – taką przepowiednię przytaczają w dzień po wyborach w USA światowe media. Wypowiedziała ją słynna Baba Wanga, której wcześniejsze wizje sprawdzały się w ponad 80 proc. Kobieta przewidziała m.in. atak na WTC, wybór czarnoskórego prezydenta w Stanach i tsunami, które spustoszyło wybrzeże Japonii w 2004 roku.

Nie wiadomo dokładnie, co miała na myśli Baba Wanga, mówiąc o tym, że ostatnim – 44. – prezydentem USA będzie czarnoskóry mężczyzna.

Albo oznacza to, że będzie koniec świata, albo że skończy się rola prezydenta w takiej formie jak do tej pory – piszą dziennikarze „Daily Telegraph”. Może to również oznaczać, że USA zmienią dotychczasowy system polityczny, w którym pojęcie prezydenta nie będzie się pojawiało.

Mimo że jak do tej pory nie wiadomo o takich planach, dziennikarze przypominają, że ponad 80 proc. przepowiedni „Nostradamusa z Bałkanów” się sprawdza.

Tak było m.in. w przypadku tsunami w 2004 roku, zamachów w Nowym Jorku i katastrofy w elektrowni jądrowej w Fukushimie.

Ostatnio było głośno o jej przepowiedni dotyczącej m.in. Państwa Islamskiego. Według jej wizji, „Europę ma czekać inwazja muzułmańskich ekstremistów”.

Wizje na kolejne lata są jeszcze bardziej katastroficzne. W 2023 roku ma „zmienić się orbita ziemi”, w 2028 ludzkość ma dotrzeć na Wenus, w 2033 mają stopnieć lodowce, w 2043 w Europie ma panować kalifat, w 2066 Amerykanie mają użyć „broni klimatycznej” i przywrócić chrześcijaństwo, w 2076 do Europy ma powrócić komunizm.

Jej ostatnia przepowiednia dotyczy 3797 roku – wówczas ma „umrzeć ziemia”

źródło: rmf fm

 

 1. da&gü napisał(a):

  Wszystkiego najlepszego dla tych co wierzą w oficjalne wersje NASA o planetach w naszym układzie slonecznym 🙂

 2. Kimbur napisał(a):

  Wanga nie używała określenia „Afroamerykanin”; jeśli już to – w tłumaczeniu na polski – Murzyn. Zresztą co oznacza słowo „Afroamerykanin”? Czy Arab, tak jak Murzyn, pochodzący z Afryki a mieszkający np. w USA jest owym Afroamerykaninem?

 3. And napisał(a):

  Przez to, że miała uszkodzony wzrok, wyostrzyły jej się inne zmysły. Ciało sięgnęło do świata astralnego.

 4. jjjjnj napisał(a):

  przestancie publkowac to nieżyjące truchło, gówno przewidziała

 5. q napisał(a):

  Obama jest Affro…? jest murzynem ,nie bójmy się tego słowa –to nie jest słowo obrażające kogoś! -lewacka poprawność zaczyna być absurdalna…

 6. sindanoriello napisał(a):

  Na Wenus? Po co? 😛 Tam panują niewyobrażalne temperatury, żaden człowiek nie przeżyje sekundy na Wenus. Nie rozumiem też czemu ludzkości zależy na kolonizacji Marsa…przecież to pustkowie, nic tam nie ma, d tego panują niesprzyjające warunki. Zamiast dbać aby jak najdłużej Ziemia nadawała się na zamieszkanie, chcą lecieć na martwą planetę.

 7. am napisał(a):

  Ta strona to żydomasońska forma zastraszania ludzkości. Kto pisze takie po…..e artykuły? Kto to pisze? Pod żadnym arykułem nie ma kto to napisał.

 8. Kimbur napisał(a):

  Rok 3797 (XXXVIII wiek) podał – bez szyfrowania – Nostradamus w liście do swego syna, Cezara. Przyznaję, że nie wiedziałem iż Wanga również.
  Niemniej w artykule znów brak źródła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.