Czasy ostateczne – Ostrzeżenie

„Synu człowieczy, przemów do swoich rodaków i powiedz im: Jeśli na jakiś kraj sprowadzam miecz, a jego mieszkańcy wybiorą sobie jakiegoś męża i wyznaczą go na stróża, on zaś widzi, że miecz przychodzi na kraj, i w trąbę dmie, i ostrzega lud, ale ktoś, choć słyszy dźwięk trąby, nie pozwala się ostrzec, tak że miecz nadchodzi i zabija go, to on sam winien jest swej śmierci. Dźwięk trąby usłyszał, nie dał się jednak ostrzec; niech spadnie na niego wina za własną śmierć. Tamten jednak, kto przestrzegł, ocalił samego siebie. Jeśli jednakże stróż widzi, że przychodzi miecz, a nie dmie w trąbę, i lud nie jest ostrzeżony, i przychodzi miecz, i zabija kogoś z nich, to ten ostatni porwany jest wprawdzie z własnej winy, ale winą za jego śmierć obarczę stróża. „

Księga Ezechiela.

Eksperci od kultury zgodnie twierdzą, że nastąpił głęboki i widoczny kryzys chrześcijaństwa jako zjawiska kulturowego. Obecnie szansę ma tylko duchowość dla arystokratów ducha. Brzmi to dziwnie, jednak nastąpiło wyraźnie zróżnicowanie i przeciwstawienie pomiędzy chrześcijaństwem jako zjawiskiem kulturowym i chrześcijańskim jako doświadczeniem duchowym. Innymi słowy chrześcijaństwo obecnie albo jest modą, albo czymś, co przypomina stary zakurzony album ze zdjęciami, nie używa się go często, wystarczy, że gdzieś tam sobie leży pod ręką.

Czy zatem przyszło nam obecnie żyć w czasach ostatecznych? Wielu ekspertów chrześcijańskich, ale i nie tylko tak właśnie uważa. Zatem jeżeli czasy ostateczne to, czym one są dla chrześcijan? Na pewno jest to okres wielkiej próby. Czasy ostateczne to zatarcie granic między dobrem i złem, nie ma już bieli i czerni jest pewnego rodzaju szarość. Uwerturą do czasów ostatecznych jest także okres rządów ludzi albo tak zwanej sprawiedliwości dla ludzi. Zauważmy, że szatan zawsze zachęcał człowieka do tego by działał po swojemu, by robił to, co uważa na swoich zasadach.

Pierwszy okres dominacji człowieka trwał od Potopu do Abrahama. Był typem rządu niezależnego od praw Bożych i nadmiernych ambicji człowieka. Zdominował naukę, sztukę i politykę a istniejące wówczas bóstwa były zaledwie symbolem sił przyrody, człowiek natomiast szczycił się swoimi osiągnięciami. Właśnie ten okres wydał pierwszych absolutnych władców, królów będących synonimem przyszłych tyranii. Nie było w tym mowy o demokracji, czy szerszych prawach obywateli.

Możnowładcy mieli swoją religię i teologię aż w końcu sami wynosili się na ołtarze, czyli stawali się wówczas bogami. Tak było u zarania dziejów. Całkiem podobnie miały się sprawy już bliżej naszej epoki w najmłodszych z imperiów, czyli Imperium Rzymskim, lub jeszcze inaczej naszej pramatce Europie. W czasie kultu cesarzy wiara w jedynego Boga była w niełasce. Obecnie w kręgach usiłujących odbudować potęgę Europy na wzór i podobieństwo Klubu Rzymskiego dąży się do forsowania idei ,,Myślcie globalnie’’ idei leżącej u podstaw światopoglądu przyszłego totalitaryzmu znanego również jako nowy porządek światowy, lub nowy ład globalny.

Wiadomym jest, że współczesne ideologie są przeciwne chrześcijaństwu. Natomiast w ruchach New Age, czyli takiej religii XXI wieku, preferuje się oświatę w stylu Buddy, tolerancje według receptury Dalajlamy, zamyka się oczy na terrorystyczne frakcje religii Mahometa, zwłaszcza, jeśli sprzyjają programowi ekonomicznego zysku wtajemniczonych. Nikogo nie rażą dzieci kwiaty i egzotyczne dewocje Kriszny. Natomiast świadomie ogranicza się i spycha na margines odwieczne prawa Jezusa z Nazaretu, Boga- Człowieka.

Nie dowierza się Słowu Bożemu, zwracając uwagę ku jak najbardziej wynaturzonym teoriom, obcym chrześcijańskiej wierze, sugerując, że inne bóstwa są bardziej wiarygodne od Jezusa. Obecnie w wielu miejscach szkaluje się i świadomie przekręca przekaz ewangeliczny. Mówi się nam, że Apokalipsę wymyślili chrześcijanie a przemilcza się fakt, że człowiek sprowadza na siebie z całą determinacją katastrofy i kataklizmy ogromnego rozmiaru, z powodu swojej bezwzględnej filozofii MY GENERATION.

Koniecznie oglądnij. To tylko 5 minut

źródło: globalne archiwum
 1. aha... napisał(a):

  Aha…

 2. thom napisał(a):

  Facet który wymyślił kościół katolicki do śmierci wierzył w boga Apollo, dopiero przed śmiercią dał się ochrzcić.

 3. Janusz napisał(a):

  TOĆ TO KONIEC ŚWIATA BYDZIE!!!
  GRAŻYNA PAKUJ JEDZENIE I UCIEKEJ!!!

 4. ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY napisał(a):

  Ogladnąłem
  czysta propaganda świadków jechoby

  • ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY napisał(a):

   Na rysy czy kasprowy ?

   Pyta Grażyna

   A na powaznie kociarze juz kilka razy uciekali w góry

  • zacny napisał(a):

   ciekawe ze chyba tylko swiadkowie czytaja biblie , choc kazdy katolik dostaje ja na komunie niby swieta .
   co ty na to czytelniku?

   • Sierściuch napisał(a):

    @zacny
    Widziałeś kiedyś ŚJ czytającego biblię? Oni czytają tylko swój „przekład nowego świata”, który z rzetelnym przekładem z języków oryginalnych nie ma wiele wspólnego. Świadczy o tym wstawianie „na siłę” jechowy do „chrześcijańskich pism greckich”, głównie w miejscach, w których z kontekstu wynikają słowa o Chrystusie. Albo nadawanie różnych określeń tym samym słowom w języku oryginalnym. I te słowa w nawiasach kwadratowych, które w najnowszym wydaniu potrafiły w cudowny sposób stać się otwartym tekstem pisma… A na końcu najlepsze – przekład na wszystkie języki pochodzi z angielskiego, a na sam angielski został przetłumaczony przez anonimowych (dla świata) badaczy, w których kompetencje można tym samym wątpić.

    Przekład Nowego Świata używany przez ŚJ jest idealną „biblią”, służącą potwierdzaniu nauk ŚJ i Towarzystwa Strażnica – taki jechowy świadek czytając ich literaturę i znajdując potwierdzenie tej nauki w ich biblii nigdy nie zwątpi.

    Aha, nie spędzam całych dni na czytaniu biblii, ale czasami do niej zaglądam. A manipulacje w „biblii” jechowych są doskonale opisane i udokumentowane w necie – każdy może sobie sprawdzić, że krytyka ma rację – jechowi udostępniają na swojej stronie najnowsze wydanie ich „biblii” w formie pdf.

 5. Śmieszek napisał(a):

  AHAHAHHAHAHHAHA LEJE Z TEJ STRONY XDDDD MASAKRA JAKIE BREDNIE LOOOL 😀

  • ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY napisał(a):

   Kolego chodzi ośmieszyć tą stronę
   jak jutro pan admin to zobaczy to dostanie zawału serca :))))))))))))))))))))))))

 6. ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY napisał(a):

  Czy szanowny właściicel strony wie ze wiele ośób nabywa przez tą stronę nerwicy

  Niech napisze o co mu chodzi
  kogo reprezentuje

 7. K.K[P/ napisał(a):

  BAJKI BAJKI BAJKI 3X BAJKI …..!!!!

  • Lucippurr napisał(a):

   Wszystko jest umysłem. W co wierzysz, co przyciągasz myślami to dostajesz. Na szczęście dla mnie prawie każda religia to zwykłe pierdoły dla podatnych owieczek. A wyższe cywilizacje patrzą i się śmieją z ziemskich owieczek łykających objawienia 😉

 8. ANIOŁ ZAGŁADY WASZEJ STRONY napisał(a):

  Nawet nie wiecie co przynoszą 3 tajemnicze fatmimskie , 1 to wizja piekła 2 to osztrzeżenie o komuniźmie ( ali achcza działął z polecenia wywiadu bułgarskiego ) trzecia o zamachu na papięrza
  a ci co piszą takie bzdury to wy jesteście fałszywymi prorokami marki świadkowie jechoby

 9. mlodyrob napisał(a):

  Każdy kto przeczytał Stary testament dostrzegł pewnie ze Bóg ma dwa oblicza Piekne/łagodne na początku a potem wolna reka posyła na smierć tysiące ludzi zdobywając nowe terytoria(a wszystko co stworzył jego jest)stosuje kare śmierci za byle przewinienie(czasy Mojżesza )I wiele opowieści nie pasujących do oblicza stwórcy miłosiernego. W mojej ocenie słowa Bożego tam jest mało (Dzieje Stworzenia i Dziesięć Przykazań) reszta to historia ludzkości prowadzone przez ?……..

 10. mlodyrob napisał(a):

  Każdy kto przeczytał Stary testament dostrzegł pewnie ze Bóg ma dwa oblicza Piekne/łagodne na początku a potem wolna reka posyła na smierć tysiące ludzi zdobywając nowe terytoria(a wszystko co stworzył jego jest),stosuje kare śmierci za byle przewinienie(czasy Mojżesza ) W mojej ocenie słowa Bożego tam jest mało (Dzieje Stworzenia i Dziesięć Przykazań) reszta to historia ludzkości prowadzone przez ?……..

 11. ANIOŁ ZAGŁADY napisał(a):

  Pozdrowienia dla ateistów i świadków jechoby
  a koniec bedzie i to wkrótce ale waszej strony

 12. Lucippurr napisał(a):

  Ciekaw jestem ile religii było przed chrześcijaństwem w czasach, po których nie został nawet ślad. Wszystko ma swój początek i koniec, nic nie jest wieczne. Kiedyś pojawią się kolejne cywilizacje, które nie będą miały bladego pojęcia o chrześcijaństwie, islamie i innych „cudach”, które powstały w ludzkiej głowie. Pojawią się za to inne ideologiczno-religijne wynaturzenia – jak zwykle za sprawą ludzkiej niewiedzy. Wszystko zaś toczy się cyklicznie w kołowrocie życia i śmierci.

 13. Agnieszka napisał(a):

  Swietny artykul,refleksje w nim zawarte prowadza do oczywistego wniosku…dotarlismy do koñca naszej cywilizacji,odwrotu juz nie ma,pozostaje albo depopulacja ludzka poprzez wojne albo,co jest jedynym dobrym wyjsciem…..PARUZJA…oby jak najszybciej

  • Betsey napisał(a):

   KaebmepteSter 13, 2010 12:22 pmOooh, that website looks awesome. If I had to choose something right this instant, I would choose a Crazy Rumours Lip Balm, because my lips are needing some moisture 🙂 I also just now joined the Viva Granola page on FB!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.