Co czeka Polskę i Europę w 2017 roku? A co się już spełniło?

Przepowiednie jasnowidzów ezoterycznych, katolickich, prawosławnych, buddyjskich, czy nie związanych z żadnym nurtem, jak Edgar Cayce czy Jackowski na 2017 rok.

Kilka elementów wspólnych dotyczących Polski powtarza się w naprawdę wielu przepowiedniach:

-Polska przetrwa globalną cywilizacyjną zapaść, ominą ją kataklizmy;

-Polska będzie kolebką, „arką” dla tych, którzy przetrwali. W naszym języku będą pisane wszystkie ustawy świata, a w naszym kraju będą chcieli mieszkać ludzie z całej Europy;

-Polska podźwignie się z ruin. Przed 1989 przepowiadano, że w XX wieku Polska uzyska częściową niepodległość, co już się stało. Zaś w XXI wieku Polska ma być krajem w pełni suwerennym.

Jedna przepowiednia na rok 2016 się sprawdzi na pewno. Destabilizacja sytuacji na świecie i chaos będą się nasilać i pogłębiać tak jak w latach poprzednich. Wielki globalny kryzys dotyka praktycznie wszystkich dziedzin naszego życia, nie tylko ekonomii, i nie widać jego końca.

A teraz uwaga, info podane przez media. Dziesiątki tysięcy Żydów ucieka z Europy zachodniej do Izraela! To już prawdziwy exodus. Kto jak kto, ale Żydzi od zawsze byli tymi „dobrze poinformowanymi„. Jako powód swojej ucieczki podają zagrożenie islamistycznymi zbrodniami i atakami. Hybrydowa wojna religijna jest już faktem, to kolejny element trwającej III wojny światowej. Europę czeka katastrofa o rozmiarach wręcz niewyobrażalnych, gdy milionowa armia państwa islamskiego przybyła jako „uchodźcy„, dostanie rozkaz do zaatakowania wszystkimi siłami.

I jeszcze fragment artykułu ze strony: „Nie dla islamizacji Europy„:

 „Obecnie trwa zima, która nieco osłabia islamską inwazję na Europie, ale jeśli tylko pogoda się poprawi, według najbardziej niepokojących szacunków do Niemiec może przyjechać jeszcze nawet 10 milionów islamistów. Europejscy politycy wspominają teraz półgębkiem, że kraje europejskie, w tym Niemcy, będą musiały zmierzyć się ze znacznie większym napływem „uchodźców”, niż ten, który doprowadził teraz do kryzysu migracyjnego. W drodze do Europy może być obecnie od 8 do 10 milionów ludzi znajdujących się w regionach kryzysowych.

Jeśli niemieckie społeczeństwo nic z tym nie zrobi zostanie utopione w Islamie. Ich styl życia będzie musiał się zmienić i będą musieli dostosować się do zwyczajów swoich gości. Zresztą właśnie takie oczekiwania padają obecnie ze strony lewackich polityków i sprzyjających im niemieckojęzycznych mediów. Tuszowanie gwałtów i przestępstw dokonywanych przez islamskich imigrantów w myśl politycznej poprawności można nazwać obrzydliwością, a rady dla kobiet, aby nie wychodziły z domów, a napadnięte trzymały napastników na odległość wyciągniętej ręki są haniebne.”

źródło: jarek-kefir
 1. tom napisał(a):

  Polska całkowicie suwerenna to tak jak Korea Północna albo Arabia Saudyjska, te kraje są całkowicie suwerenne.

  • Kimbur napisał(a):

   Nie są. Media nie kłamią całkowicie – kłamią gdzieś tak na 60%, żeby być „wiarygodnym” źródłem.

 2. uuuuu napisał(a):

  można zarabiać i 100000 zależy co ile będzie kosztować jakie podatki etc ale najważniejsze o czym sie nie mówi to mieć umiar bo z mojej obserwacji wieloletniej , ludzie pogłupieli od tej nagonki na kase…

  • Kimbur napisał(a):

   Zgadzam się z Twoją opinią. Może jeszcze jest trochę tych, którzy nie zgłupieli i zauważają co się dzieje tak jak Ty?

 3. janek napisał(a):

  Co czeka Polskę i Europę w 2017 roku?

  Polska będzie MOCARSTWEM
  Każdy Polak będzie zarabiał min 5600 zł miesięcznie czyli tyle co Niemiec u siebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.