Genialny filmik pokazujący jak Islam niszczy Europę. „Motywy sprawców są nieznane”. To powinien zobaczyć każdy zwolennik przyjmowania nielegalnych imigrantów

W internecie pojawił się genialny film, który w dosłowny sposób wyjaśnia jakim zagrożeniem dla Europy jest wojujący Islam. Pokazuje on jak reagują rządy, na akty muzułmańskiego terroryzmu i jak niebezpieczna jest prawność polityczna.

Lektor w filmie mówi: Zapewniają nas że te zamachy i napady na niewinnych ludzi to „pojedyncze wyskoki ekstremistów lub wariatów”, że ” to nie ma nic wspólnego z Islamem” lub, że „motywy sprawców są nieznane”.

Jeżeli ktoś próbuje winić za to muzułmanów może trafić za kratki za „rasizm” lub „mowę nienawiści”.

Kiedy muzułmanie masowo gwałcą i atakują dzieci i kobiety, policja stara się to ukryć, a następnie zaleca kobietom , aby „ubierały się w mniej prowokacyjny sposób”. Przykładem sytuacja w Koloni.

„Musimy szanować kulturę muzułmańska i ubierać się odpowiednio”– apeluję polityk. To europejskie kobiety mają dopasować się do muzułmanów, a nie oni do przestrzegania praw i obyczajów państw, do których przybywają!

A tymczasem w Europie przybijają kolejne statki z dziesiątkami tysięcy imigrantów. Coraz więcej z nich nawet się nie kryją z powodem swojej imigracji. Chcą as po prostu po zabijać , Otwarcie deklarują , że chcą podbić Europę. Liczba ataków nie zmniejsza się, tylko rośnie.

Na szczęście to Europa Zachodnia, nie Polska, ma pokornie ich przyjmować, współczuć im i nadal wierzyć, że muli-kulti jest dobre. Ostatnio religia pokoju pokazała swoją „klasę”  w Manchesterze gdzie bydlak zamordował 22 osoby – głównie dzieci.

Jak mówiła Polska premier Beata Szydło:

Dokąd zmierzasz Europo? Podnieś się z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci!

Film poniżej, pokazuje jakim zagrożeniem dla Europy, jest wojujący islam i bierna postawa polityków i mediów.

źródło: wolnosc24
 1. zwykłyobywatel napisał(a):

  a co powiecie o tym ???
  https://www.youtube.com/watch?v=IgKWIUwEXd8
  ???/

 2. Winford napisał(a):

  Ludzie !!!! Czy wy nie rozumiecie,że to jest PLAN MASONÓW ?!!! Żeby chrzescijanie zabijali się z arabami,żeby wywołać bałagan na swiecie,zeby wybic duzo ludzi ,bo masoni uważaja,że jest za dużo!???? To celowa robota szatańska a wy myslicie,że Zachód to robi bo przywódcy sa glupi?!!! Kiedy to zrozumiecie,że ci przywódcy swiatowi ida reka w ręke z iluminatami i dostaja za to wielka kase i stanowiska?!!!Pocałujcie mnie w dupe ! tego chyba nie powiedziano!!!! Czy tu jest jakis złosliwy kaleka,że tak robi komuś na złość?! Niech cie diabli wezma od razu,szkoda na ciebie czasu!

  • keri napisał(a):

   Niemcy chyba lubią bombowe zabawy. Niech się bawią, tylko niech nie wymuszają takiej zabawy w innych państwach.

 3. Winford napisał(a):

  Ludzie !!!! Czy wy nie rozumiecie,że to jest PLAN MASONÓW ?!!! Żeby chrzescijanie zabijali się z arabami,żeby wywołać bałagan na swiecie,zeby wybic duzo ludzi ,bo masoni uważaja,że jest za dużo!???? To celowa robota szatańska a wy myslicie,że Zachód to robi bo przywódcy sa glupi?!!! Kiedy to zrozumiecie,że ci przywódcy swiatowi ida reka w ręke z iluminatami i dostaja za to wielka kase i stanowiska?!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.