Gwiezdne Wrota w Iraku?

Wojna w Iraku jest jednym z najczęściej poruszanych konfliktów obecnie. Szczególnie po rosnącej fali ataków muzułmańskich ekstremistów w Europie. Amerykanie podają wiele przyczyn wszczęcia konfliktu w Iraku podkreślając, że głównym celem była walka z terroryzmem. Istnieją jednak teorie mówiące o zupełnie innych powodach walk w tym kraju, o których rząd nie chce mówić.

Wojna w Iraku jest często krytykowana. Niektórzy upatrują jako konsekwencje konfliktu powstanie ISIS. Amerykanie, jednak twardo temu zaprzeczają mówiąc, że powodem rozpoczęcia wojny była walka z ugrupowaniem terrorystycznym odpowiedzialnym za atak 11 września 2001 roku. Al-Kaida a w szczególności ich przywódca był zdaniem rządu Busha w bliskich kontaktach z ówczesnym dyktatorem, prezydentem Iraku Saddamem Husajnem.

Istnieje alternatywna wersja co do oficjalnych przyczyn ataku i sięga ona daleko w przeszłość bo do roku 1920 kiedy to odkryto „Gwiezdne Wrota” na terenie Bagdadu.

Dla tych, którzy nie oglądali kultowych filmów Sci-Fi „Gwiezdnymi Wrotami” nazywane jest urządzenie stworzone jeszcze w starożytności przez Obcych stacjonujących na Ziemi. Pozwala one każdemu użytkownikowi błyskawicznie teleportować się do innej bramy, bez względu na odległość pomiędzy nimi.

Dlaczego w Iraku są artefakty Obcych?

Zecharia Sitchin stworzył teorię, odnoszącą się do starożytnych wierzeń Summerów zamieszkujących Mezopotamię (obszar częściowo obejmujący obecnie Irak). Jego zdaniem Annunaki (bóstwa czczone w tym regionie ponad 3 tysiące lat temu) nie były jedynie wymysłem a z „krwi i kości” Kosmitami, którzy w tym okresie stacjonowali na Ziemi. To oni, jego zdaniem stworzyli i pozostawili technologię, do której człowiek przez wieki nie miał dostępu.

Istnieje zatem podejrzenie, że w Iraku znajdują się „Gwiezdne Wrota”, które prawdopodobnie są przyczyną wszystkich konfliktów w tym regionie. Teoria głosi, że każdy chce uzyskać dostęp do technologii i możliwości jakie dają podróże między portalami.

źródło: http://orwellsky.blog.onet.pl/
 1. J B 3r napisał(a):

  🙂 ale bzdura na resorach

 2. Sierściuch napisał(a):

  Serial (właściwie 3 seriale + kilka filmów) był świetny. Nawet nie wykluczam, że faktycznie podobne urządzenia mogą istnieć. Być może nawet w Iraku.

  Niemniej, oryginalne zdjęcie dotyczy Wielkiej Piramidy i zostało zrobione w Roku Pańskim 1910.

  Źródło (z roku 2000) – http://www.wikiwand.com/fr/Pyramide_de_Kh%C3%A9ops

  Materiał nazywa się „La niche dans la chambre de la reine” (1910) i tu jest najstarsze zdjęcie (jeszcze bez pierścienia z chewronami):

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/49/21_edgar.jpg?1496256435056

  Dziękuję za uwagę.

 3. jaaaa napisał(a):

  ja rdle na podstawie serialu pisać art, tylko jakiś gównomózg tak potrafi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.