III wojna światowa. IS planuje zamach w Europie na miarę 11 września?

Nawet pół miliona zwolenników Państwa Islamskiego może przedostać się do Europy i zalać Stary Kontynent – ostrzega kuzyn Maummara Kadafiego. To byłaby katastrofa, która spowodowałabym kolejną wojnę światową.

Wojny na tle religijnym zaliczane są do tych najbardziej krwawych. Ostatnie liczne egzekucje bojowników Państwa Islamskiego pokazują, że w imię religii człowiek jest w stanie zrobić okrutne rzeczy.

Panstwo Islamskie

Ahmed Kadafi al-Dam, kuzyn Kadafiego ostrzega, że do Europy przez Morze Śródziemne może przedostać się nawet pół miliona bojowników, których jedynym celem jest islamizacja Europy. Może to spowodować krwawe ataki terrorystyczne podobne do tych z 11 września i liczne, wyjątkowo brutalne próby wprowadzania zasad szariatu.

Ahmed Kadafi przebywa obecnie na wygnaniu w Kairze. Ostrzega jednak, że IS werbuje nowych bojowników, którym obiecuje się białe, europejskie dziewice. Jego zdaniem należy zorganizować pokojową konferencję z udziałem islamistów oraz libijskiego rządu.

Libijczyk twierdzi, że bojownicy posiadają zapasy gazu musztardowego oraz śmiercionośny sarin – bojowy środek trujący zaliczany do grupy środków paralityczno-drgawkowych. Twierdzi również, iż mają próbki uranu, które mogą zostać sprzedane Korei Północnej.

Fala islamu już zaczyna zalewać kraje Europy zachodniej. Ostatnie zamachy terrorystyczne w Paryżu pokazują, że wyznawcy Allaha coraz śmielej wprowadzają swoje zasady oparte na prawach szariatu. Prawach, które kompletnie nie pasują do kultury europejskiej.

źródło: se

 1. Iwona napisał(a):

  Ludzie po co piszecie i kłócicie się?Jest jak jest,trzeba się z tym pogodzić,bo życie jest za krótkie, żeby się ciągle kłócić trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem i nie denerwować,bo i tak na wiele spraw nie mamy wpływu.

 2. Magalena napisał(a):

  dziwne dyskusje tutaj prowadzicie ,sprawa nie w tym ,zeby sobie nawzajem ubliżać…….trzeba myśleć ,analizować i działać …..szanując się nawzajem – kto moze niech podpisze http://www.petycjeonline.com/przeciwko_niekontrolowanemu_przyjmowaniu_uchodcow_imigrantow

 3. przestraszony napisał(a):

  Gosiu,nie przejmuj sie wypowiedziami polglowkow,,,nie kloc sie tez z rodzina,nie warto,jestes wrazliwym czlowiekiem,masz prawo pisac i mowic co myslisz,a jak sie to komus nie podoba,to tez jego prawo, natomiast nikomu nie wolno nikogo obrazac ani ublizac mu,wiec jesli ktos Ci mowi… Debilu
  …to sam nim jest….hehehe

 4. Gościu napisał(a):

  Postacie o kamiennych twarzach i charakterach. Wiecznie poważni, tylko potrafią się buntować na takich stronach internetowych przeciw każdemu i upadlać. Inteligenty. Wartościowy człowiek ma coś więcej niż tylko intelekt. I co inteligenty, wymyśliliście sobie taki pogardliwy wyraz, żeby kogoś poniżyć a siebie wywyższyć. Lepiej się czujecie jak mnie podepczecie? Macie jakąś przyjemność z tego? Bandyci?

 5. Gościu napisał(a):

  I co oni tutaj zburzą wysokiego, Pałac Kultury? 😛

  • Anonim napisał(a):

   Debilu

   • Gościu napisał(a):

    Rety nie masz poczucia humoru? Nie jesteś człowiekiem?
    Co się przejmujesz Europą, oni tutaj nie chcą być więc uciekną.

    • Gościu napisał(a):

     Źle to napisałem bo mnie zasmuciło to jak się do mnie odniosłeś. Już mogłeś wyzwać od idiotów a nie od najgorszego.
     Chodzi o to, że my się tylko przyglądamy temu co robią elity, nic nie można na to poradzić. Policja woli bronić ich a nie zwykłych ludzi, ale policja to też ludzie, więc nie ma sensu się tym przejmować. Wniosek – ludzie bronią swoich wilków.

   • Timbi napisał(a):

    Jak możesz po jednym nieprzemyślanym komentarzu kogoś tak opluć.

   • Gościu napisał(a):

    Dlaczego tak krzywdzicie ludzi tym wyrazem? Wolałbym żeby mnie muzułmanin zabił niż żeby znowu czuć się jak jakieś gówno próbując odebrać sobie życie samemu przez was. Dlaczego stosujecie taki wyraz, zawsze ten sam, już sam siebie nie nienawidzę przez to. Płakać mi się już chce, że mnie upadlacie jak palnę jakąś bzdurę, a wy się nachlejecie i nikt was nie obraża. Co z was za naród.

   • Gościu napisał(a):

    Sprawiedliwość przyjdzie, niedługo tobą będą pogardzać i zobaczysz, jak to jest chamie.

   • Gościu napisał(a):

    Nawet chamie nie zrozumiałeś ironii, tylko uznałeś, że jestem zjebany a ty, Boski Polaku najinteligentniejszy z najinteligentniejszego narodu, a jakoś obywatel w nim przeciwko obywatelowi a bieda aż piszczy, bo każdy każdego wykorzystuje.

   • Gościu napisał(a):

    Pokłóciłem się z rodziną ty polska świnio. Robicie mi w życiu tragedie to sprawiedliwość wam odpłaci.
    Będziesz miał debila chłystku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.