Iran odlicza czas do ZNISZCZENIA Izraela. Jest dokładna data

Izrael od lat jest skonfliktowany z arabskimi państwami sąsiadującymi z nim. Żydowskie państwo nie tylko jest narażone na kolejne ataki terrorystyczne islamskich zamachowców, ale na prowokacje władz sąsiednich krajów. Jedną z nich była ostatnia demonstracja w Teheranie, podczas której odsłonięto kontrowersyjny zegar.

Ten był główną atrakcją podczas demonstracji, jaka odbyła się w piątek w Teheranie z okazji święta Al-Kuds. W stolicy Iranu zebrało się ponad milion osób, które na znak solidarności z Palestyńczykami wykrzykiwali hasła „śmierć Izraelowi”.

Wydarzenie miało antyizraelski charakter, co tylko potwierdziły słowa uczestniczących w niej prezydenta i przewodniczącego parlamentu Iranu.

Hassan Rouhani, prezydent, oskarżył Izrael o wspieranie lokalnie działających terrorystów. Zarzucił także Izraelczykom, że ci finansują działania ISIS. Jeszcze dalej poszedł przewodniczący parlamentowi Ali Larijani. Ten stwierdził bowiem, że „Izrael jest najbardziej szkodliwym terrorystą w historii świata”.

Momentem, na który oczekiwali wszyscy uczestnicy demonstracji, było odsłonięcie specjalnego zegara. Ten ma odliczać czas do zniszczenia Izraela. W piątek, kiedy został odsłonięty, widniała na nim liczba 8411 dni. To wyraźne odwołanie do słów ajatollaha Alego Chamenei, przywódcy religijnego w Iranie, który zapowiedział, że w 2040 roku nic nie pozostanie z Izraela.

źródło: pikio.pl
 1. Jur napisał(a):

  Iran nie jest krajem arabskim,lecz perskim.

 2. RACJONALISTA napisał(a):

  Hm………
  Muzelmanie……wywodzacy sie z rodu zydowskiego,zyd ktory nienawidzi swojego brata krwi,mimo,ze nazywaja go muzelmaninem…..i na odwrot
  Jak chca to niech sie pozabijaja nawzajem….
  Ale i tak narod zydowski trwac bedzie….
  Bo to narod wybrany….
  Cala reszta przestanie istniec…
  Bo tak zostalo zapisane

  • Kimbur napisał(a):

   Hmm, gdzie to zapisane – zacytuj, proszę.

   PS. Żydzi wywodzą się z narodu izraelskiego (potomkowie Izraela). Wśród synów Izraela był Juda, który dał początek Judejczykom czyli Żydom. Arabowie, muzułmanie o których piszesz, wywodzą się od Ismaela, brata przyrodniego Izraela. Ich wspólnym przodkiem był Abraham pochodzący z Sumeru.

 3. wernyhora napisał(a):

  Jest to całkowicie możliwe i nawet sami Żydzi zdają sobie z tego sprawę przygotowując się do masowego przesiedlenia na Ukrainę w przypadku przegranej wojny! Z drugiej strony Izrael hołduje doktrynie Samsona, zgodnie z którą jeśli zostanie zniszczony Izrael to równocześnie zostanie zniszczony cały Bliski Wschód. Ze swej strony prorokuję, że do 2055 roku upadnie islam…

 4. thom napisał(a):

  W Izraelu trwa obecnie mobilizacja, do wojska idą nawet ortodoksyjni żydzi co do roku 2017 było nie do pomyślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.