Jackowski: Nadciąga ogień, z którego coś wybuchnie!

– Mamy wojnę. To jest duży ogień, z którego może coś wybuchnąć. Okres najbliższych miesięcy to okres bardzo niebezpieczny dla Europy – mówi na swoim wideoblogu na Fakt.pl Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz. Co ciekawe, jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że nieszczęściem dla świata nie jest polityka Władymira Putina (którego jasnowidz osobiście uważa za człowieka rozsądnego). Nieszczęście ma przyjść z Ameryki…

krzysztof-jackowski

„Polityka wojenna USA jest barbarzyństwem” – mówi na wideoblogu na Fakt.pl Krzysztof Jackowski, po czym przestrzega: „Ameryka realizuje swój plan, przez który mamy taki bałagan na Bliskim Wschodzie. ”„Wojna już jest. To jest duży ogień, z którego może coś wybuchnąć. Okres najbliższych miesięcy to okres bardzo niebezpieczny dla Europy” – dodaje Jackowski.

Co jasnowidz ma na myśli mówiąc o niebezpieczeństwie, które płynie z konfrontacji krajów arabskich ze światem zachodnim? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, co do tego, że to destabilizuje porządek globalny. Apeluje też, by nie obwiniać za tę destabilizację prezydenta Rosji Władimira Putina. – „U”„ważam, że nie można go opluwać. Nie jest człowiek, który jest złym politykiem. On prowadzi rozsądną politykę, także względem Ukrainy” – przekonuje Jackowski.

– „Już kilka miesięcy temu przewidywałem, że Ukraina się podzieli i że nie będzie z tego konfliktu wielkiej wojny. Zagrożenie płynie z zupełnie innych regionów świata” – dodaje jasnowidz z Człuchowa.

źródło: fakt
 1. Anonim napisał(a):

  Szanowny Panie,
  Nie znasz się na niczym p. Jackowski.
  Z Poważaniem
  A. Zalewski

 2. Anonim napisał(a):

  Pierdoli się ludziom w łbach z nieróbstwa.

 3. Anonim napisał(a):

  Jak popije to tez jasno widze

 4. Yogi napisał(a):

  Dlaczego nikt nie chce zrozumieć że historia naprawdę zawsze się powtarza. Rosja, czy jak tam się wcześniej nazywała zawsze była przeciw wszystkim, zwłaszcza Polsce. To stamtąd nadejdzie zło i zagrożenie. Stamtąd nigdy nic dobrego NIGDY nie wyszło.

 5. tom napisał(a):

  USA nie nadarza z drukowaniem dolarów, jedyny ratunek dla USA jest wojna tylko w ten sposób mogą uzdrowić swoja gospodarkę.

 6. tteis napisał(a):

  „jeden lub trzech” ludzi to nie USA. Jest to dziwne, jak jeden decyduje a inni nawet chcieliby się sprzeciwić, „to ta osoba ma to gdzieś i zakodowane ma zupełnie coś innego”. Jaką władzą to nazwać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.