Kamera pokazuje na żywo co dzieje się na Majdanie w Ukrainie

Ukraina Majdan na żywoKamera pokazuje na żywo co dzieje się na Majdanie w Ukrainie

Czasem kamery mogą być wyłączone, warto wrócić później

Majdan Ukraina Kamera online na żywo

 


Broadcast live streaming video on Ustream


 1. dziś rano kolejny raz śpiewał pan piękną pieśń o matce Ukrainie, tak zrozumialam, nie wiem jak on nazywa się, a zależy mi na tej pięknej piśni !!

 2. jolanda111 pisze:

  pozdrawiam Majdan, nie dajcie się nabrać Janukowiczowi, okradł was !

 3. Matmax pisze:

  kolego , oni sie bija o wolna Ukraine i maja racje

  • taka prawda pisze:

   Kolego, poczytaj sobie o Banderze, UPA i o ich 135 sposobach mordowania Polaków. Później popatrz jakie flagi wiszą lub wisiały przez cały ten majdan (oprócz ukraińskich oczywiście). Na koniec dowiedz się jaki oni mają obecnie stosunek do Polaków i czego od nas bezprawnie żądają. Na koniec dodam że zupełnie nie dawno został napadnięty polski autobus na Ukrainie i wpadła do niego ta banda spod znaku UPA i kazała krzyczeć swoje hasła, (pod którymi to hasłami 70 lat temu mordowano Polaków), a jeśli ktoś by nie powiedział to miałby tzw. wpi*rdol. Oczywiście minister sikorski (celowo z małej) zamiast wstawić się za rodakami, to lata pomagać Ukrańcom i wpuszcza i ich bez kolejki do naszych szpitali, podczas gdy Polacy umierają w przychodniach. Na koniec dodam że nie mówię że wszyscy Ukrańcy są tacy jak to przedstawiłem wyżej, ale akurat na tym całym majdanie zdecydowana większość to bandyci z spod znaku UPA.

 4. taka prawda pisze:

  Spoko 😉 Również pozdrawiam.

 5. MatMAx pisze:

  Dziwi mnie jedno , jest tam tysiace ludzi , paly maja bron ok. ale kurwa gdyby ukraince wzieli w lapy kije paly co tylko sie da i ruszyli na te psy to by dali rade bynajmniej tak mysle, albo zrobic koktail molotova z glupiej butelki po browarku i benzynki .

  • taka prawda pisze:

   Widać że jesteś tego samego pokroju co ta banda na tym całym majdanie, której tylko zależy na rozróbie i obaleniu demokratycznie wybranego prezydenta (bynajmniej go nie bronie), jak i gnębieniu Polaków. Tak w ogóle twój komentarz powinien być usunięty za rażące w oczy błędy i przekleństwa.

   • anikifadia pisze:

    Niby czemu tak twierdzisz?? Bo pokazujemy przekaz na żywo ??

    • taka prawda pisze:

     Wybacz, nie rozumiem Twojego pytania. Pokazujcie co chcecie, ja tylko skomentowałem post delikwenta nade mną, gdyż uważam jego wypowiedź za chamską i bezmyślną.

     • anikifadia pisze:

      Wybacz nie zobaczyłem bo czytałem w panelu admina i nie pokazywało, że to jest odpowiedź…

      Zwracam Honor i Pozdrawiam

 6. Miszczu pisze:

  Dupa Dupa 2ga kamera nie jest na zywno na bank :p

  do tego look ponad 2h tam polowa obrazu to fake

  • anikifadia pisze:

   Kamera po środku jest na żywo gdy w prawym dolnym rogu pisze LIVE. Średnio nadaje na żywo przez 95% dnia więc musiałeś mieć peszka w danym momencie.

   Pozdrawiam

 7. MAtmax pisze:

  Dlaczego na majdanie nie ma protestujacych ?

  • anikifadia pisze:

   Sytuacja jest dramatyczna ale ludzie dalej są na majdanie tylko, że kamera pokazywała zniszczone puste miejsca na placu

  • Miszczu pisze:

   to jest matrix nie daj sie omamic chuj wie co to ale jak by bylo na zywo to bym nie mogl pchnc 2h do przodu zobacz po 2h to czysty fake

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*