Koniec świata przepowiedziany przez Nostradamusa ma nastąpić dziś

25 listopada nastąpi zagłada świata. Zacznie się na południu Europy, prawdopodobnie w Rzymie lub samym Watykanie. Mówi o tym przepowiednia Nostradamusa, zapisana w jego słynnych centuriach.


Przypadający na dziś koniec świata Nostradamus zapowiedział w centuriach. Według niego 25 listopada będzie miał miejsce wielki kataklizm. Może też dojść do wojny światowej, co w świetle ostatnich wydarzeń w Turcji, staje się bardzo prawdopodobne.

Nostradamus

Katastroficzna centuria

Przepowiednia końca świata mającego przypaść dziś brzmi następująco:

„Przez Hesperię i Insubrię:

Ogień na statku, plaga i zniewolenie,

Merkury w Strzelcu, Saturn zajdzie”

Dokładnie taki układ planet przypada na dziś. Hesperia i Insubria to z kolei południowe rejony Europy. Wielu interpretatorów centurii Nostradamusa uważa, że dotyczą Watykanu lub po prostu Rzymu i mogą mieć związek z zamachami terrorystycznymi.

Znawcy centurii dodają, że wieszcz przepowiedział też atak Wielkiego Talibanu na Europę oraz wybuch trzeciej wojny światowej, która potrwa 27 lat.

Centurie Nostradamusa powstały w XVI w. Mają formę rymowanych czterowierszy. Wszystkie skupiają się na wizjach katastroficznych.

Poczekajmy jeszcze 5 mld lat

Nauka sceptycznie podchodzi do tych przepowiedni. Wszelkie badania kosmosu, a przede wszystkim naszego Układu Słonecznego podają, że koniec świata nastąpi dopiero za 5 mld lat, kiedy Ziemię „połknie” Słońce.

Kiedy do tego dojdzie, Słońce zmieni się w tzw. czerwonego olbrzyma. W takich warunkach Ziemia i najbliższe Słońcu planety będą narażone na działanie tak wysokich temperatur, że przejdą w stan gazowy, a więc po prostu wyparują.

 1. Roman Werszycki napisał(a):

  I nic… czy te przepowiednie nostradamusa, nie zostaly napisane na potrzeby chwili, jak ta powstala w 1939 o hitlerze?

 2. Anonim napisał(a):

  Kochani, codziennie wyczekujemy jakis niesamowitych wiesci, czy to z ziemi czy ze wszechswiata, czujemy poprzez nasze wnetrze ze w koncu cos musi peknac? zostac zniszczone? odmienic sie lub zakonczyc…a tu ciagle ten sam gnoj, napiecia, niesprawiedliwosc, zwiazane rece, dyktatura NWO, etc…Jaki wrazliwy umysl to wytrzyma?PRZYPOMNIJMY sobie slowa P.Jezusa….to wszystko musi sie stac…omdlale podniescie kolana…wiec co to znaczy? to sie juz dzieje….czekajmy w spokoju, koniec jest bliski, i uwierzmy w Chrystusa, on tez juz nie moze tego ogarnac….idzie ku nam

 3. dom napisał(a):

  Wojox czy mozesz podac jakos zródło Twoich informacji? Chetnie bym sie zagłębił.

  • taka prawda napisał(a):

   Nie może podać, bo to gimbus-mitoman, który wierzy we wszystko co zobaczy na youtubie.

  • luki napisał(a):

   wwwredoctobermsz.wordpress.com oraz krolewskaTV na YT warto prześledzić zwłaszcza wątek o NIEBOCENTRYZMIE

  • Bertie napisał(a):

   You keep it up now, undrsetand? Really good to know.

  • In the past I have used Lexol and found it to be very good. I just ordered leather honey and once I use it I’ll write and tell how I liked it compared to lexol. It will have to go some to beat lexol and only time will tell. Stay tuned.

  • http://www./ napisał(a):

   1d2One thing I’ve noticed is the fact there are plenty of common myths regarding the banking institutions intentions if talking about foreclosures. One misconception in particular would be the fact the bank wants your house. The lender wants your dollars, not your own home. They want the money they gave you together with interest. Keeping away from the bank will simply draw the foreclosed summary. Thanks for your post.

  • car insurce napisał(a):

   Je suis définitivement fan de ton blog ! Le ton, les produits que tu nous présentes et qui sont toujours « oh mon dieu fais péter la carte Sephora », et les photos… Génial. Toujours un très bon moment en te lisant !Merci 🙂

 4. Anonim napisał(a):

  No i gdzie koniec swiata? Dwie godziny zostalo tego dnia..

 5. Wojox napisał(a):

  Twoja interpretacja Wszechświata opiera się na zbałamuconym kłamstwie mainstreimu.
  Coraz bardziej prawdopodobne staje się inne widzenie Ziemi i otoczenia. Zgodnego z astronomem Tycho Brache.
  Dość filmów pokazano w internecie które ewidentnie ukazują NASA jako narzędzie do dezinformacji. Nie było żadnych lotów na księżyc, nie ma żadnej stacji orbitalnej i wiele wskazuje na to iż Ziemia nie jest kulą ani sferoidą. Kiedyś bym powiedział „puknij się w łeb”, ale po sprawdzeniu jak latają samoloty na półkuli południowej nie mam już wątpliwości.
  Kłamstwo sięga bardzo głęboko i od średniowiecza wystartowało.
  A dzis to możesz sobie pisać o tych czerwonych olbrzymach, S-F zawsze lubiałem…

  • taka prawda napisał(a):

   „Dość filmów pokazano w internecie które ewidentnie ukazują NASA jako narzędzie do dezinformacji.” – no tak. Filmy z youtuba robione przez takich samych kretynów jak ty, to faktycznie poważne źródło informacji. Skąd się takie błazny biorą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.