Korea Północna prezentuje nagranie ataku jądrowego na USA

Kryzys na Półwyspie Koreańskim, który wybuchł po nowej próbie jądrowej, pogłębia się. Kim Dzong Un straszy swoich sąsiadów z południa atakiem jądrowym, a władze południa wraz ze Stanami Zjednoczonymi przeprowadzają zakrojone na szeroką skalę ćwiczenia, w których uczestniczą także słynne bombowce B-2 Spirit. Dziś mija termin przeproszenia prze Koreę Południową. Jak tego nie zrobi zostaje wypowiedziana jej wojna…

Atak jadrowy USA

Tymczasem Kim opublikował w swoich mediach kolejny propagandowy filmik. Tym razem jednak nie jest to pokaz mistrzowskich umiejętności północnokoreańskich żołnierzy, a coś bardziej groźnego. Otóż na materiale możemy zobaczyć atak jądrowy na Stany Zjednoczone, a dokładnie chyba na San Francisco.

Chociaż to kolejny pokaz groteskowej propagandy tego komunistycznego kraju i jego wielkiego wodza, to jednak można odnieść wrażenie, że Kimowi naprawdę zaczynają puszczać nerwy.

Przypomnijmy, że wczoraj Kim Dzong Un wystosował ultimatum do Korei Południowej. Rząd ma przeprosić za zranienie godności wodza oraz za ćwiczenia, które miały na celu improwizację ataku na siedziby Kima. Jeśli Korea Południowa tego nie uczni do poniedziałku (28.03), wypowiedziana zostanie jej wojna.

źródło: geekweek
  1. Anonim napisał(a):

    Brak wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.