MERKEL CÓRKĄ HITLERA? Szokujące fakty łączące KANCLERZ NIEMIEC I FÜHRERA!

Czy Angela Merkel to córka Adolfa Hitlera? Tę tezę sceptycy nazywają teorią spiskową, choć porównania charakterystyki twarzy dzisiejszej kanclerz Niemiec i przywódcy III Rzeszy zdają się nie zostawiać wątpliwości. Ponadto istnieją dokumenty, które rzekomo potwierdzają bliskie pokrewieństwo przywódców.

Czy Angela Merkel to córka Adolfa Hitlera? Tę tezę sceptycy nazywają teorią spiskową, choć porównania charakterystyki twarzy dzisiejszej kanclerz Niemiec i przywódcy III Rzeszy zdają się nie zostawiać wątpliwości. Ponadto istnieją dokumenty, które rzekomo potwierdzają bliskie pokrewieństwo przywódców.

Jak podają niezależne źródła, zapłodniona zamrożoną w czasach II Wojny Światowej spermą miała zostać jedna z sióstr Braun. Ewa była towarzyszką życia wodza hitlerowskich Niemiec. Po wkroczeniu Armii Czerwonej do Berlina miała uciec wraz z Adolfem Hitlerem do Argentyny.

Benjamin Fulford, kanadyjski dziennikarz polsko-żydowskiego pochodzenia już w 2011 roku pisał: „dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera – została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego – totalitarnego rządu światowego”.

Jeszcze nie jesteście przekonani? To zobaczcie poniższe zdjęcie przedstawiające młodą Merkel i zdjęcie matki Hitlera w mniej więcej tym samym wieku. Warto porównać prawe krawędzie górnych powiek – u obu kobiet są bardzo podobne, oczy, nos i inne podobne elementy powodują, że można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że są to cechy rodzinne.

Niektóre źródła podają, że imię i nazwisko obecnej kanclerz Niemiec są anagramem angela merkel = klara mengele. Powiązania dr Mengele prowadzą wprost do klanów Rotszyldów i Bushów.
Na fotografiach niżej warto zwrócić uwagę m.in. na usta i ich okolice. Czyż nie podobne?

Poniżej kolejne uderzające porównanie Hitlera i Merkel, nawet zmarszczki pod oczami mają podobny kształt! Zdjęcie pochodzi z artykułu „Co się stało z zamrożoną spermą Hitlera?” w helpfreetheearth.com.

Zresztą właśnie portal HFTE powołuje się na dokumenty STASI, które potwierdzają, że córka Adolfa Hitlera piastuje obecnie to samo stanowisko co ojciec – stanowisko kanclerza Niemiec.

źródło: wrealu24
 1. Pedro napisał(a):

  Po co piszecie takie bzdury? Jakie są na to dowody?
  Tylko badanie DNA mogłoby ewentualnie to potwierdzić.

 2. hyh napisał(a):

  bruzdy pod nosem nie ma.. charakterystyczne dla Klary i Adolfa( stad jego was)

 3. ooooo napisał(a):

  jarek synem hitlera ?

 4. Kimbur napisał(a):

  Merkelyzm zaczyna być gorszym od hitleryzmu!

 5. rat napisał(a):

  Głupotę leczy się książką. Ignorancje strzelbą i szpadlem.

 6. iiiiiiiiiiii napisał(a):

  a mi merkel jest podobna do jarka też ma takie klapniete wargi ogrągły łeb i wyraz oczu

 7. Mireczek napisał(a):

  No to nieźle tatusiowi robi na przekór. On tak dbał o czystość rasy.

 8. marko5 napisał(a):

  stara makrela , nawet podobna , tylko nie ma wąsów – ale to sie da załatwić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.