Milionerzy szykują się na Apokalipsę

Milionerzy branży IT z Doliny Krzemieniowej wykupują broń, pociski, motocykle i podziemne bunkry na wypadek końca świata, pisze gazeta „The Independent”.

Współzałożyciel sieci LinkedIn Reid Hoffman uważa, że co najmniej połowa bogaczy z Kaliforni aktywnie szykuje się na nadejście Apokalipsy.

Na przykład były menadżer Facebooka Antonio Garcia Martinez na zakupionej ziemi na wyspie na Oceanie Spokojnym zbudował dom wyposażony w generatory i baterie słoneczne, a także zakupił broń.

Były dyrektor generalny Reddit podkreślił, że wydatki na urządzenie bunkrów są sensowne.

Jak zauważa „The Independent”, wiodący specjaliści IT najbardziej boją się sztucznej inteligencji. Według nich „inteligentne” sprzęty mogą zastąpić wiele miejsc pracy i podnieść bunt przeciwko ludzkości.

źródło: pl.sputniknews.com
 1. Obrzezany Jerzy napisał(a):

  Ufoludke na seks za sponsoring przygarne

 2. Anonim napisał(a):

  „Jak zauważa „The Independent”, wiodący specjaliści IT najbardziej boją się sztucznej inteligencji. Według nich „inteligentne” sprzęty mogą zastąpić wiele miejsc pracy i podnieść bunt przeciwko ludzkości.”
  Tak, a jutro wstaną z grobów zombie i będą walczyć z jednorożcami.

 3. tom napisał(a):

  Reset jest co raz bliżej, i to jest bardzo dobrze.

 4. Andrzej napisał(a):

  Ja tak zastanawiam się, jeśli tacy całkiem chorzy psychicznie miliarderzy władcy much – dążą do końca świata. I ten koniec nadejdzie – to jak sobie wyobrażają życie po zagładzie? – będą siedzieć pod ziemią z 20 lat. Zapasy się skończą, a co z tym co najbardziej lubią? Luksusuem? skąd będą brać dobra?

 5. Anonim napisał(a):

  Gdyby faktycznie miał być koniec świata to nie byłoby ani ich, ani wszystkiego co wykupują. Ta strona jest coraz gorsza. Przeżyłem już z 50 końców świata. Milej jest jak pojawiają się artykuły o wydarzeniach które miały miejsce a nie jakieś z dupy wyjęte gówno(jak to zwykle bywa z gównem.

 6. xXx napisał(a):

  Niech kupują polskie jabłka !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.