Muzułmanie zaleją Europę

Islam stanie się największą religią świata.

W 2015 roku na świecie było 1,8 mld muzułmanów, co oznacza, że 24 proc. mieszkańców Ziemi było wyznawcami islamu. Do 2070 roku islam stanie się największą religią świata – czytamy w najnowszym raporcie amerykańskiego PEW Research Center.

Aktualnie, większość mieszkańców Ziemi to chrześcijanie. W najbliższych latach jednak sytuacja ulegnie drastycznej zmianie. Według raportu amerykańskiej organizacji Pew Research Center, islam stanie się największą religią na świecie już w 2070 roku. Wynika to z prostych rachunków, opartych na statystykach przyrostu naturalnego.

Jak czytamy w raporcie, ogólny przyrost populacji świata w latach 2015-2060 ma wynieść 32 proc. – w tym samym czasie liczba muzułmanów ma zwiększyć się o 70 proc., chrześcijan – o 34 proc. a wyznawców hinduizmu – o 27 proc. O 15 proc. zwiększy się liczba Żydów a o 7 proc. zmniejszy się liczba buddystów.

 1. ania napisał(a):

  nie o zdania i błędy chodzi lecz o życie oni idą do Europy by siać ból zniszczenie gwałty nawet zwierzęta nie są bezpieczne przy islamistach,jesteś islamistą,koran nie daje wyboru musisz kłamać gwałcić zniewalać nasz rozum tego nie pojmie…wyżynać islamistów bo to nie religja to sekta morderców przyuczanych już od niemowlaka przez rodziców….zabić by znikło to z powierzchni ziemi

 2. ate napisał(a):

  1- zauważ jakim językiem się posługujesz i ty masz byc lepszy… 2 – muzumanie to nie terroryści oni wieżą w tego samego boga co katolicy … ps w katolickiej bibli jest żeby zabijać kto nie katolik… to wszystko jedna wielka ściema każda wiara żeby był chaos a ludzie się tłukli ..

  • ostatni_dzwonek napisał(a):

   Nie czuję się lepszy, zwyczajnie nie życzę sobie kolorowego bydła w moim kraju. Co do języka… biorąc pod uwagę co się dzieje nie można wyrazić tego w „normalnym” języku. Granice kurewstwa zostały już dawno przekroczone.

  • Kimbur napisał(a):

   Chłopcze, poducz się bo solisz przeogromne „byki” a dopiero potem pouczaj innych! I nie opowiadaj bzdur, proszę; przeczytaj Biblię.

   • keri napisał(a):

    Biorąc pod uwagę sposób pisania @ate, edukację zakończył na przedszkolu. Żeby robić „byki”, to trzeba umieć zbudować zdanie, a ten tępak nie wie, co to jest zdanie.
    I nie każ mu czytać czegokolwiek, bo to wykracza poza jego umiejętności. Nawet jak odszyfruje litery, to niczego nie zrozumie.

 3. ostatni_dzwonek napisał(a):

  Trzeba zacząć wyżynać to kurewstwo bo inaczej szybko wyginiemy ! Ludzie obudźcie się kurwa jego mać !!!!

  • Kimbur napisał(a):

   Po pierwsze: nie wpuszczać nachodźców zasiłkowych, z których lęgną się dżihadyści.
   Po drugie: jeśli próbują wejść na siłę do i w stosunku do nich użyć siły. To wystarczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.