Najpierw Ukraina potem Polska – separatyści grożą Polsce

Najpierw Ukraina potem Polska – separatyści grożą Polsce

Wojna z Rosją, która była przedstawiana Polakom jako ostateczność, której domagają się tylko smoleńscy szaleńcy, okazuje się bardzo realną perspektywą. Ktoś użył naszych niemądrych polityków do tego, aby legitymizować rewolucję na Ukrainie, a gdy ta awantura przeistoczyła się w wojnę, Polacy zostali odsunięci i państwa poważne zaczęły ustalać między sobą co zrobić z tym ambarasem.

Problem polega na tym, że moskiewska propaganda od kilku lat wpisuje w rosyjskie głowy schemat Polaka, jako zdrajcy Słowiańszczyzny będącego największym wrogiem Rosji. Wystarczy tylko marny pretekst taki jak 75 lat temu prowokacja w radiostacji gliwickiej i mamy u siebie „zielone ludziki” wsierane przez regularną rosyjską armię.

Ostatni incydent z niewpuszczeniem wojskowego rosyjskiego samolotu z Ministrem Obrony Federacji Rosyjskiej, Siergiejem Szojgu  spowodował gwałtowną reakcję Rosjan. Tym razem jeszcze rozeszło się po kościach, ale niektórzy separatyści, jak Arsen Pawłow, pseudonim „Motorola” już teraz grożą Polsce.

W oficjalnych przekazach separatystów słyszymy od dawna, że ich celem jest najpierw Noworosja, potem cała Ukraina, a na końcu Polska. Miejmy nadzieje, że są to tylko przechwałki, a nie plany Kremla.

Terrorysta z Donbasu grozi Polsce za zawrócenie samolotu Szojgu NAPISY PL

fragment artykułu: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/najpierw-kijow-potem-warszawa

 1. lili pisze:

  „Wojna z Rosją, która była przedstawiana Polakom jako ostateczność, której domagają się tylko smoleńscy szaleńcy (…)”
  Jacy to szaleńcy domagają się wojny z Rosją? Już Was całkiem otumaniło? Co to za tchórzliwy bełkot?

  Jest cała rzesza ludzi, którzy chcą wyjaśnienia Smoleńska, ale oni nie chcą wojny!

  Jeśli w Smoleńsku był zamach, to wojna i tak będzie! Wyjaśnienie tej sprawy dałoby nam trochę czasu na przygotowanie się do obrony, a tak jesteśmy w sytuacji tragicznej – ostatnie lata, to paraliż militarny – prawdopodobnie chłopaczki od Tuska i on sam robili to, co Putin im kazał – zwyczajnie byli szntażowani!

 2. Anonim pisze:

  Chłop ma rację w polsce obecnie przebywa ok 100tysięcy Ukraińskich faszystów banderowców z UPA .Bracia Rosjanie razem ich wytropimy i zrobimy REWANŻ ZA WOŁYŃ 2015

 3. babel pisze:

  i nie mam na myśli tu o „umieraniu” czy „poddawaniu się” bo rozwiązanie jest zawsze i wszędzie…tylko gdzie i jak go szukać….a z doświadczenia wiem że nawet jest przysłowiowo „POD RĘKĄ”

  • babel pisze:

   inni by to nazwali intuicją…inni zaradnością…sztuką przetrwania…trzecim okiem…itd…bo nie trzeba pożreć wszystkich umysłów świata żeby odpowiedzieć na jedno pytanie na które i tak na tym świecie nie zna odpowiedzi…”JAKI LOS CIĘ CZEKA? któż to wie…”

  • Nevea pisze:

   I apceiprate you taking to time to contribute That’s very helpful.

 4. babel pisze:

  Żeby z czyś/kimś „wygrać” trzeba najpierw przegrać żeby wiedzieć jak z tym/nim „wygrać”

 5. babel pisze:

  „zapraszam pociągnę z armaty śrutem to naraz ze 100 zielonych ludzików obalę ” jeżeli to piszesz dla jaj to długo byś „człowieku” nie „przeżył”

 6. robert pisze:

  zapraszam pociągnę z armaty śrutem to naraz ze 100 zielonych ludzików obalę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*