Nostradamus: 2017 rok będzie rokiem przyjścia trzeciego antychrysta

Mamy dla was przepowiednię Nostradamusa na 2017 rok. Jak to bywa z przepowiedniami, można odczytywać je na różny sposób. Pokażemy wam jednak je tak, jak to pojawia się najczęściej.

Rok 2017 ma być rokiem przyjścia „Trzeciego Antychrysta”, a ma chodzić o III wojnę światową, użycie broni atomowej i biologicznej. Konflikt potrwa 27 lat i wezmą w nim udział USA.

Powodzie i susza

Nostradamus miał stwierdzić, że przez 40 lat tęcza nie będzie w ogóle widziana. Tak samo przez 40 lat ma być ona widziana codziennie. Sucha ziema ma być bardzo spieczona, a później ma dojść do potężnych powodzi.

Bitwa o zachodzie słońca

Krótko przed zachodem słońca bitwa ma być już ustalona. Wielka nacja ma być niepewna. Port morski ma nie dawać odpowiedzi,a most i grób mają być w różnych miejscach.

Mała przerwa

Zaraza ma zostać ugaszona, a świat ma stawać się coraz mniejszy, ale nadal mają trwać zamieszki, które lekko zmaleją. Ludzie mają podróżować bezpiecznie nad ziemią i morzem. Wtedy wojna ma wybuchnąć na nowo.

Królewski skandal

W skrzyni królowej mają zostać znalezione listy bez podpisu i bez autora. Wszystko ma być związane z miłością, romansem.

źródło: noizz
 1. Alfaro napisał(a):

  Ten nostradamus to ma przepowiednie końca świata na każdy rok, bo od 20 lat czytam te brednie.

 2. ninia napisał(a):

  stek bzdur zgadzam sie z krytykiem i już dawno wiadomo że przepowiednie nostradamusa można interpretować na każdy wygodny dla siebie sposób tak jak zwykły horoskop z gazety

 3. Staszek napisał(a):

  Przepraszam za brak poprawnosci w pisaniu ale nie mam polskich liter. Ja mysle ze to co zostalo nam przedstawione to juz sie spelnilo:
  Od czasow Nostradamusa swiat niewadpliwie sie zmiejsza. Kiedys potrzebowano wiele czasu zeby przemiescic sie z jednego miejsca na drugie, dzis wsiadamy do samolotu i w 2 godziny mozemy doleciec do Rzymu czy Paryza. Co jakis czas kleski zywiolowe dotykaja kolejne kraje. Zachecam w tym miejscu do poczytania o problemie topnienia lodowcow. Kiedy chodzilem do szkoly mialem swietna nauczycielke od geografii. Juz wtedy mowila ona o zagrozeniach dla swiata zwiazanych z dryfujacymi gorami lodowymi. Dojdzie wtedy do niewyobrazalnych anomalji. Wyobrazmy sobie ze cieply prad zatokowy (Zatoka Meksykanska) zima nie dociera do Europy. Hmmm to co mielismy w ostatnich dniach w Polsce (-25 stopni) trwa cala zime. Suche zimne powietrze. Niewadpliwie swiat ma wiele zagrozen, spora czesc wywolywana jest przez niszczycielskie dzialanie czlowieka. Ale czy to doprowadzi do konca swiata? Dla wielu napewno. Ilu ludzi umiera zima z wychlodzenia, a latem z przegzania? Dla nich jest to koniec swiata.

 4. Podpis XxX napisał(a):

  a gdzie można się spotkać z tymi dwoma antychrystami ? W jakim hotelu się zatrzymali ? Rozumiem że trzeci już leci …czy tak ?

 5. Kimbur napisał(a):

  Autorze, podaj choćby swój nicek, jeśli się nie wstydzisz tego, co napisałeś.
  W jakiej centurii (numery proszę) znajdują się przedstawione „przepowiednie” i skąd wiesz, że zostały podane na rok 2017?
  Straszenie ludzi przynosi zyski, bo klikamy by przeczytać artykuł na wszelki wypadek, ale czy jest etyczne jeśli nie podaje się wiarygodnych źródeł?

  • Sierściuch napisał(a):

   Pewnie w takiej „internetowej centurii”, przerobionej, żeby pasowało do różnych wydarzeń

  • alan napisał(a):

   Daj spokój bądź poważny Takiej żenady to chyba nikt jeszcze nie widział To jest streszczenie jednego z odcinków brazylijskiego tasiemca a nie Nostradamusa przepowiedni Jakiś dzieciak leminga chce zaistnieć bo pojęcia o tym co pisze nie ma nawet on sam 🙂

 6. Krytyk napisał(a):

  A ja myślałem że rok 2012 ! na wszej stronie to co roku to samo że w następnym roku będzie „wojna”, „nowy antychryst” musicie się leczyć
  albo zmienić lekarza. Nastawiacie ludzi bardzo źle do siebie i do życia
  sugerując że za chwilę będzie koniec świata lub jakieś globalne coś.

  Powinno się zakazać publikacji takich bzdur i nakładać kary pieniężne aby nie orać psychiki ludziom głupotami bo to jest mocno szkodliwe społecznie .

  Co innego wiarygodne informacje o zagrożeniach które naprawdę mogą wyrządzić krzywdę takie jak klęski żywiołowe czy zagrożenia z kosmosu np. asteroida lub atak szaraków .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.