Olbrzymia dziura w ziemi przed wejściem do domu w Kalifornii

Olbrzymi otwór otworzył się na jednej z posesji domu w Kornwalii – tylko kilka metrów od tylnych drzwi. Jego głębokością zadziwieni są sami naukowcy i jak twierdzą to cud, że nikt nie zginął.

Szokujące ujęcia filmowe przedstawiają głęboki na ponad 9 metrów dół, który powstał na zewnątrz posesji w Scorrier. Dziura pojawiła się po upadku zwału ziemi – dron filmowy przedstawia z góry, jak głęboki i szeroki jest to otwór.

dziury w ziemi

Mark Thomas, który opublikował film, napisał: „Ogromny szyb otwiera się pod garażem w pobliżu domu w Scorrier Redruth w Kornwalii. Wał ten jest naprawdę ogromny i mierzy około 9 metrów do wody i Bóg wie, jak głęboko jest stamtąd”.

Stuart Dann z Mining Eye przeprowadził inspektorów górniczych z Kornwalii, by zbadać przyczynę tego zjawiska. „Dziura powstała po interwencji górniczej, gdzie wiertnica była używana do sprawdzania pustek pod powierzchnią ziemi. Teraz inżynierowie zadecydują o przyszłości domku, ale pęknięcia sugerują, że może to być połączenie zalanego kawałka historii, setki metrów pod ziemią” – podkreślił Dann.

To jedno z wielu szybów, które niedawno otworzyły się na tym obszarze. Ostatnia dziura pojawiła się poprzedniego roku obok autostrady A30, powodując kompletny chaos komunikacyjny, zanim inżynierowie byli w stanie naprawić ubytek w jezdni.

źródło: krolowa-superstar
  1. Wojox napisał(a):

    No jak zawsze trzeba napisać, nic się nie dzieje, śpijcie spokojnie….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.