Operacja czerwona flaga – zniszczenie instalacji nuklearnych Korei Północnej

Siły powietrzne USA i Korei Południowej przeprowadzą w październiku symulację ataku na instalacje nuklearne w Korei Północnej – podała w środę telewizja CNN, powołując się na źródła rządowe w Seulu.

Ćwiczenia pod kryptonimem „Red Flag” (Czerwona Flaga) odbędą się na Alasce w dniach 3-21 października. W ich trakcie samoloty obu krajów przeprowadzą symulowany atak na urządzenia nuklearne. W informacji przekazanej CNN przez Seul nie wymieniono Korei Północnej, ale stacja nie ma wątpliwości, że chodzi o ten kraj.

operacja-czerwona-flaga

Bombowce w powietrzu. Przygotowania do ataku

W ataku użyte będą bomby GBU-31, czyli tzw. inteligentne bomby wyposażone w urządzenia naprowadzające na cel zwane JDAM (Joint Direct Attack Munition). Zostały one już zastosowane przez siły powietrzne NATO w czasie interwencji w Kosowie i Libii.

We wtorek Pentagon poinformował, że dwa bombowce amerykańskie B-1B przeleciały wzdłuż strefy zdemilitaryzowanej na granicy między Koreą Południową a Północną.

Był to pokaz siły po tym, jak totalitarny reżim w Pjongjangu przeprowadził niecałe dwa tygodnie temu próbę z bombą atomową o sile co najmniej 10 kiloton, czyli takiej samej jak bomba zrzucona przez USA w sierpniu 1945 r. na Nagasaki.

Korea Północna poinformowała również, że zbudowała „zestandaryzowane” głowice nuklearne, w które może uzbroić swoje rakiety średniego zasięgu Hwasong.

W kwietniu Pjongjang przeprowadził test z wystrzeleniem rakiety SLBM – odpalonej z okrętu podwodnego – u wschodniego wybrzeża Półwyspu Koreańskiego. Rząd Korei Południowej ogłosił, że jest przygotowany na „najgorszy scenariusz”, czyli zbrojną konfrontację ze swym północnym sąsiadem.

Testy atomowe przeprowadzone w tym roku przez reżim Kim Dzong Una zdaniem amerykańskich ekspertów praktycznie pogrzebały szanse na porozumienie z Pjongjangiem w najbliższym czasie, choć Korea Płn. pilnie potrzebuje pomocy ekonomicznej z zagranicy.

 1. Piotrek napisał(a):

  Co się zaczyna?

 2. am napisał(a):

  Usrańce nie lubią tych co nie dadzą się kontrolować .A kto kontroluje usrańców? Ktoś musi się postawić i nie dać się zastraszyć. Polska jest sprzedana i kontrolowana przez usrańców bez wojny. Usraniec i unia to cichy zaborca. Bez walki Polska nie ma nic co było polskie a to co po wojnie wypracowało społeczeństwo zostało za 1zł oddane w łapy okupanta. Oby jak najwięcej takich odważnych jak Kim Dzong Un bo inaczej to ścierwo opanuje świat. Europie zesłali terrorystów a sami zgodzili się tylko na kilka osób. Izrael i usa to zagłada świata, to jest największe zło naszej planety.

  • lucifferus napisał(a):

   Zapewniam cię, że ten czesio kim dong pierd absolutnie niczym nie różni się od tego „naszego” zachodniego żydościerwa. Jedno kurewstwo warte drugiego. Ostatecznie ich wszystkich szlag trafi czego im z całego serca życzę.

 3. tteis77 napisał(a):

  UWAGA!…Zaczyna się…

  • jjjjj napisał(a):

   ładnie masz najebane pod kopułą, odważny kim haha ludzie są mordowani, tysiącami umierają z głodu, przesladowania, a ty go chwalisz, qrwa tą suke co cie wypluła z pizdy powinni powiesić ze takie niedjebane gówno poczeła.

   • tteis77 napisał(a):

    „a ty go chwalisz” – a to do mnie ?
    po 1. Ch**j mnie obchodzi twoje pierdo***l*ne wykształcenie, ch**j mnie obchodzi jak sobie tam na bogato żyjesz, w całości ch**j mnie obchodzisz i gdy będzie kolejna wojna światowa, również będziesz mnie ch*j obchodził za twoje zachowanie wobec mej osoby. MYŚLISZ ŻE CO KURW*! MASZ DOM? RODZINĘ? MIESZKANIE? PIĘKNĄ PRACĘ? ŁADNE PIENIĄŻKI? ŻONĘ? DZIECI? FAJNY SAMOCHÓD? I CH*J WIE JAKIE NIESAMOWITE WYKSZTAŁCENIE I INTELIGENCJĘ, TO MYŚLISZ ŻE MOŻESZ ZE MNIE ROBIĆ SOBIE ŚCIERĘ DO PODŁOGI?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKIEŚ POPYCHADŁO ?!!!!!!!!!!! MYŚLISZ ŻE JESTEŚ LEPSZY?!!!!!!!!!!! GDY NADEJDZIE TEN DZIEŃ KOLEJNEJ WOJNY ŚWIATOWEJ, KONIEC ŚWIATA, A SIĘ SPOTKAMY, WIEDZ ŻE ZA POCIĄGNIĘCIEM SPUSTU NIE BĘDĘ SIĘ ZASTANAWIAŁ.

    • tteis77 napisał(a):

     DLA TAKICH JAK TY, WŁAŚNIE CHCĘ TEJ WOJNY I KOŃCA ŚWIATA, BO TOBIE SIĘ WYDAJE ŻE CO TO TY ZA JAKIŚ KRÓLEWICZ JESTEŚ I MOŻESZ SOBIE Z RESZTY ŚWIATA ŚCIERKI DO PODŁÓG ROBIĆ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.