Proroctwa na lata 2013 – 2018 – Planeta X – Koniec Ameryki – Naukowe dowody na potop biblijny – oglądaj wykład

planeta X nibiru dowodyPlaneta X – Nibiru (marduk= czerwony krzyż)
która co pewien czas przelatuje niedaleko Ziemi powoduje na naszej planecie zmiany klimatu, wzmożoną aktywność wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami i wiele kataklizmów.

Po raz pierwszy o jej istnieniu naukowcy ogłosili światu w roku 1987.
Posiada wiele imion: Nibiru, Marduk, Nemesis, Hercolubus, Boska Planeta, Cesarska Planeta, Planeta Krzyża, Czerwona Planeta, Eris. (LINK! – Planeta X – Nibiru)

Nibiru jest cały czas obserwowana przez naukowców. Ostatni raz była najbliżej Ziemi 3600 lat temu podczas Wyjścia Żydów z Egiptu. 7200 lat temu podczas potopu Noego nagle na Ziemi zmieniła się temperatura, gwałtowne sztormy i lawiny wody z Antarktydy uwolniły lodowce co stało się przyczyną potopu (spekulacje naukowców).

część 1 Proroctwa zapisane w znakach na niebie na lata 2013 – 2018

część 2 Planeta X & Koniec Ameryki & Naukowe dowody na potop biblijny

 1. oduk napisał(a):

  Nemezis mityczną planetą, a nie przypadkiem hipotetyczną gwiazdą w układzie podwójnym z naszym słońcem?

 2. orzelek77 napisał(a):

  ja wiem tylko tyle ,że będzie wojna religijna ,tak jak to opisuje biblia ,równocześnie albo druga wojna albo ta religijna ,przyczynią się do konfliktu prawdopodobnie nuklearnego ,w stopniu nie dużym ,ale z wielkim efektem bo przyczyni się to do erupcji wulkanów i innych kataklizmów .Reakcją łańcuchową dołączy do tego wszystkiego prawdopodobnie Słońce ,które da nam popalić przez uszkodzoną atmosferę po wybuchach jądrowych i wulkanicznych .a potem ma być ciemno .Równocześnie na świecie będzie rozprzestrzeniać się epidemia ,prawdopodobnie sami stworzymy tego wirusa ,może zmutujemy w każdym bądź razie bardzo mu pomożemy w mega szybkim tempie opanowac świat .Właściwie to większość indian ,biblia też o tym mówią …według mnie to właśnie się dzieje…a ma podobno dziać się to bardzo szybko…litość okazana będzie bardzo nielicznym…myślałem ,że tego nie dożyje…a ma mi być dane świadkiem tych wydarzeń

 3. Krzysiek napisał(a):

  Izrael zgarnął palestyńskie tereny w strefie Gazy. W pierwszej części filmu jest o tym mowa.

 4. artur napisał(a):

  Ostatni raz była najbliżej Ziemi 3600 lat temu o to już w tedy mieli teleskopy etc … 😉

  • anikifadia napisał(a):

   Nie trzeba mieć teleskopów żeby ją obserwować. Cywilizacje takie jak Majowie czy Sumerowie bardzo dobrze orientowali się w astronomii a nie mieli dzisiejszych nowoczesnych przyrządów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.