Proroctwo św. Faustyny i nowy księżyc na niebie

Naukowcy z NASA są zgodni. Na orbicie ziemskiej pojawił się nowy księżyc. Nowy obiekt nosi nazwę 2014 OL339 i jest asteroidą.

Św. Faustyna Kowalska urodziła się 25 sierpnia 1905 r. w Głogowcu. Podczas swojej posługi zakonnej ta skromna i poczciwa zakonnica doświadczyła wielu objawień Jezusa. Swoje duchowe i mistyczne przeżycia siostra Faustyna na polecenie Jezusa i spowiednika ks. Sopoćko opisywała w „Dzienniczku”, który z czasem rozrósł się do kilku zeszytów. Św. Faustyna Kowalska zmarła na gruźlicę płuc, w wieku 33 lat. 30 kwietnia 2000 r. Jan Paweł II dokonał kanonizacji świętej Faustyny Kowalskiej.

Proroctwo znaku krzyża

Najsłynniejsze proroctwo jakie objawił św. Faustynie Jezus dotyczy znaku krzyża na niebie. Zgodnie z zapiskami „Dziennika” świętej, Jezus zapowiedział swoje przyjście jako przyjście Króla Miłosierdzia. Dodał, że zanim nadejdzie dzień sprawiedliwości, ludzie ujrzą na niebie znak. Zgaśnie światło, zapanuje ciemność na Ziemi. Wówczas na niebie ukaże się znak krzyża, a z otworów, gdzie były przebite ręce i nogi Zbawiciela popłynie wielkie światło, które oświeci Ziemię do dnia ostatecznego.

Św. Faustyna, podobnie zresztą jak św. Jan w Apokalipsie opisuje Słońce, które zostanie uszkodzone np. przez asteroid lub kometę, rozpryśnie się po niebie i z kuli przeistoczy się w krzyż olśniewający Ziemię. Ludzie zaczną mdleć, lamentować, aż ogarnie ich śmierć. W ten sposób zdaniem św. Faustyny Jezus apeluje do ludzi o nawrócenie. Podczas lśniącego krzyża na niebie księża zaczną masowo spowiadać grzeszników, dzięki czemu większość ludzkości zostanie zbawiona, a Słońce powróci do dawnych kształtów i rozmiarów.

Naukowcy z NASA są zgodni

 Na orbicie ziemskiej pojawił się nowy księżyc! Nowy obiekt nosi nazwę 2014 OL339 i jest asteroidą. Obiega Słońce w ciągu roku ziemskiego i jest stosunkowo blisko Ziemi, co czyni go nowym satelitą naszej planety! Proroctwo Faustyny mówi zaś jasno o asteroidzie, który z kuli przeistoczy się w krzyż olśniewający Ziemię!

Niektórzy powiedzą pewnie, że to przypadek, ale ludzie głęboko wierzący jasno dostrzegą, że tajemniczy kosmiczny obiekt zmienia swą formę. Na zdjęciach NASA widać wyraźnie, że asteroid-satelita, pierwotnie kulisty, przybrał już podłużny kształt. Zaczynają też formować się „ramiona”, które mogą ostatecznie upodobnić go do kształtu krzyża! A więc „z kuli przeistoczy się w krzyż”!

 1. kolo napisał(a):

  człowieku co za bzdury wypisujesz przecież to aż żal.

 2. Anonim napisał(a):

  Ja w to wierzę skoro tak przepowiada św. Faustyna, a nie jakieś brokowce czy niewierzący naukowcy.

 3. LUL napisał(a):

  Wierzę w to proroctwo, lecz autor pominął bardzo ważny szczegół:
  „Dailymail.co.uk przywołuje w tekście opinię Rebeki Boyle z tygodnika naukowego „New Scientist”. Naukowiec jest przekonana, że „2014 OL339″ podróżuje wokół Ziemi już od 775 lat, a życie „drugiego Księżyca” wygaśnie za 165 lat.”
  Źródło: http://telewizjarepublika.pl/ile-ziemia-ma-tak-naprawde-ksiezycow,12217.html

 4. Racjonalistka napisał(a):

  Coraz bardziej idiotyczne posty zamieszczają na tej stronie.

 5. zen napisał(a):

  Co rok to prorok … a końca świata jak nie było tak niema.

 6. Wojox napisał(a):

  To zdanie jest naukowym bublem : ” Obiega Słońce w ciągu roku ziemskiego i jest stosunkowo blisko Ziemi, co czyni go nowym satelitą naszej planety!”

  Skoro obiega Słońce to jest satelitą Słońca a nie Ziemi. Poza tym Biblia ostrzega o fałszywych znakach, które zostaną nam „zapodane” w czasach końca. Nie na darmo wprowadzają do jonosfery masę metali ciężkich i aluminium. Zapewne nie będzie to żaden problem aby conieco ‚wyswietlić’ na niebie.
  Teraz jest moda na wszelkie telewizyjne cuda na kiju.
  A przy okazji ludzie nie dostrzegają prawdziwych znaków które ich wręcz zalewają. Np. 1 Tymot. 3: 1-5 oraz Ew. Mateusza 24:14.
  Zamiast Biblii cytuje się jakieś dyrdymały pseudoświętych i pseudoproroków….

 7. Anonim napisał(a):

  Czy koniec swiata będzie w 2015roku?Przecierz ludzie chodzą do spowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.