Czy podczas przemówienia Trumpa w Polsce, na niebie pojawił się…krzyż? ZOBACZ SAM!

Podczas przemówienia Donalda Trumpa w Warszawie panowały wspaniałe warunki atmosferyczne. Było ciepło, a na błękitnym niebie malowały się pojedyncze chmury. Jednak w pewnej chwili na niebie internauci zauważyli … krzyż! Czy to przypadek czy znak. ZOBACZ SAM!

Donald Trump spędził w Polsce zaledwie jeden dzień, jednak echa jego wizyty cały czas wybrzmiewają. Najczęściej wspomina się oczywiście jego płomienne przemówienie, które prezydent USA wygłosił na Pl. Krasińskich. Czujni internauci wychwycili, iż w momencie, gdy Trump kierował swoje orędzie do narodu polskiego na niebie pojawił się wymowny symbol.

Wasz naród jest wielki, bo wielki jest jego duch. Przez 200 lat Polska cierpiała przez napaści. Można było wymazać ją z map, ale nie można jej było wymazać z historii i serc. Nigdy nie utraciliście dumy. Jesteście dymnym narodem Kopernika. Nie zapominajcie o tymStraciliście ziemię, ale nigdy nie straciliście dumy – mówił Trump do Polaków zgromadzonych przez pomnikiem Powstania Warszawskiego.

Fundamentalne pytanie brzmi, czy Zachód chce przeżyć, czy mamy odwagę zachować naszą cywilizacje i ją obronić przed tymi, którzy chcieliby ją podporządkować. – pytał retorycznie Trump. Nasza wolność, cywilizacji i nasze przeżycie zależy od więzi historii. Polska jest w naszych sercach – mówił. Razem walczmy tak, jak Polacy. Dziękuję, niech Bóg błogosławi Polskę, Polaków i USA – podsumował.

Podczas przemówienia Donalda Trumpa w Warszawie panowały wspaniałe warunki atmosferyczne. Było ciepło, a na błękitnym niebie malowały się pojedyncze chmury. Czujni internauci zauważyli, że na jednej z nich pojawił się… krzyż.

Najważniejszy dla chrześcijan symbol, upamiętniający ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa, syna Bożego, wyraźnie odznaczał się na warszawskim niebie. Część użytkowników mediów społecznościowych nie ma wątpliwości – to znak od Boga, który błogosławił zarówno Trumpowi, jak i goszczącym go Polakom.

Zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich dało wielu Amerykanom nadzieję na obronę wartości chrześcijańskich w życiu publicznym. Nowy prezydent USA w trakcie swojej kampanii wyborczej wielokrotnie odwoływał się bowiem do wiary i Boga. W przeciwieństwie do swojej rywalki, Hillary Clinton, zdecydowanie sprzeciwiał się również aborcji, co przysporzyło mu sporo poparcia wśród religijnej części amerykańskiego społeczeństwa.

Jeszcze przed wyborem Trumpa na prezydenta USA media społecznościowe obiegło nagranie, na którym kilka osób modli się nad kandydatem Republikanów. Więcej TUTAJ.

 1. Marcin napisał(a):

  Oj ludzie ludzie to nie jest krzyż to są tylko chmury a w nich pusta przestrzeń w kształcie krzyża ale to nie jest krzyż prawdziwy .

  Pozdrawiam
  Marcin.

 2. mmmm napisał(a):

  juz dawno zauważyłem że na tym czymś to ci co wstawiają taki news mają nyedoyebanie mózgowe

 3. And napisał(a):

  Dlatego Polska przestała być potęgą. Ze względu na stan umysłu.
  Jak Europa ma traktować taki kraj poważnie? Chociaż byś wyrzucił te wielkie litery i wykrzyknik.

 4. Robert napisał(a):

  ja to widzialem bedac w warszawie na przemowieniu Trumpa tam sie utworzylo w ksztalcie krzyza przez moment bylo i zniklo mam nawet nagranie

 5. fffffffff napisał(a):

  a obok ręka z fakerem

 6. RACJONALISTA napisał(a):

  Tak!
  Moj zydowki mieczyk przyjal forme krzyza!
  Macie czym predzej na kolanach zajac sie ta cudownoscia
  JA WASZ IMPERATOR IV RZESZY ZYDOWSKIEJ
  JAROSLAW BALBINA KACZYNSKI
  WY GOJE SLUCHACIE I WYKONUJECIE TO CO WASZ IMPERATOR I DOBROCZYNCA MOWI

  • Obrzezany Jerzy napisał(a):

   Chcesz w ryj smieciu polski?

  • KAMA napisał(a):

   WAM ZYDOM TOTRZEBA DRUGIEGO HITLERA .NIECH KACZYNSKI RZADZI JAK NAJDLUZEJ DEBILU JEDEN

   • JAROSLAW BALBINA KACZYNSKI napisał(a):

    Droga Kamo
    Wiem,ze wiernie stoisz na pierwszej lini naszego frontu!
    Ale chce ci wyznac prawde!
    Ja Jaroslaw Balbina Kaczynski,jestem zydem,mam zydowskie korzenie,ale oprocz tego jestem kapusiem,klamca,morderca swojego brata,jego zony i pozostalych 93 osob,ktore polecialy do Smolenska!
    Z bardzo prostego powodu,wadzili mi i przeszkadzali!
    BO IV RZESZA ZYDOWSKAUSI POWSTAC
    TWOJ PAN,WLADCA,IMPERATOR I KROL
    JAROSLAW BALBINA KACZYNSKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.