Przepowiednia nostradamusa dotycząca wojen w XXI wieku

Niektóre przepowiednie Nostradamusa dotyczące wojny, toczącej się na początku XXI wieku, która miałaby trwać nie mniej niż 27 lat. “Czerwony grad, woda, krew i ciała pokrywają ciała”. Według Nostradamusa, największe zniszczenia mogą dotknąć Amerykę. Byłaby to wojna prowadzona przy pomocy ogromnej ilości rakiet. W swojej wizji widział on całe niebo ciemne od “włóczni i …lancy”, pocisków rakietowych. W jego przepowiedniach występuje zapowiedź ataku atomowego na Stany Zjednoczone. Później ogarnie on cały świat. “Kiedy wielki cykl stuleci odnowi się, spadną krew, mleko, głód, wojna i choroby, na niebie widziany będzie ogień ciągnący się ze sobą iskrzący ogon”.
Nostradamus twierdził, że Antychryst, kiedy nadejdzie, sprawi, że “krew prawdziwych duchownych będzie płynąć wszędzie”. Wizjoner sugerował tu możliwość wybuchu między dwiema religiami, połączonej z ogromnymi prześladowaniami Kościoła. Badacze dzieła Nostradamusa zauważają, że przepowiedział on trzech Antychrystów w dziejach ludzkości. Pierwszy to Napoleon (w niektórych źródłach podaje się zamiast Napoleona Stalina), drugim miał być Hitler. Co do osoby trzeciej Antychrysta zdania są podzielone. Z wielu innych przepowiedni, nie tylko tego wizjonera, wynika, że na przełomie wieków Antychryst nadejdzie i opanuje świat.

Niektóre przepowiednie Nostradamusa mówią wprost o nadejściu Antychrysta, który przede wszystkim będzie prześladował Kościół i jego prawdziwego wikariusza (papieża). Nostradamus twierdził, że ten człowiek-potwór, kiedy nadejdzie, sprawi, że “krew prawdziwych duchownych będzie płynąć wszędzie”. Wizjoner sugerował tu możliwość wybuchu wojny między dwiema religiami, połączonej z ogromnymi prześladowaniami Kościoła. Pisze on, że: “niby ulewny deszcz popłynie w świątyniach i na ulicach krew…”Jego zdaniem, poganie “ponownie zniszczą Rzym, a Nowy i Stary Testament będą spalone”. Na szczęście twierdzi on także, że panowanie Antychrysta będzie krótkie, a wojna między siłami dobra i zła będzie trwała około 27 lat. Zaznacza również, że “książę piekieł panować będzie po raz ostatni”. Mają to być straszne lata, powiązane z paleniem domów, rabowaniem, obracaniem świata w ruinę. Wizjoner twierdzi, że zniszczenia te poprzedzi przelot “niezwyczajnych ptaków”, wrzeszczących straszliwie i znikających natychmiast.

Trudno nie kojarzyć tego opisu ze współczesnymi odrzutowcami bojowymi. Jeżeli żyjący w XVI wieku Nostradamus “widział” to wszystko, wtedy bomba atomowa, czy współczesne rakiety i samoloty były dla niego czymś tak niezwykłym i strasznym, że trudno się dziwić, iż człowieka, który wywoła taki konflikt, postrzegał jako wcielenie szatana- Antychrysta. Jedna z jego przepowiedni dotycząca bezpośrednio Antychrysta brzmi następująco: “Antychryst zniszczy wkrótce Trzech, Siedem i dwadzieścia lat będzie trwała jego wojna. Heretycy są martwi, uwięzieni, wygnani, czerwony grad, woda, krew i ciała pokrywają ziemię”. Zdaniem interpretatorów dzieła Nostradamusa “Trzej”, których może zniszczyć Antychryst, symbolizują trzy mocarstwa światowe lub trzech wielkich światowych przywódców.
Najsłynniejszy jasnowidz poświęcił również papiestwu kilka swoich przepowiedni. W jednej ze swoich ksiąg pisał: “Z powodu śmierci bardzo starego papieża, wybrany zostanie Rzymianin w bardzo dobrym wieku. Będzie się o nim mówiło, że osłabi Tron, jednak będzie go długo dzierżył w bólu”. Nostradamus twierdził, że działania Antychrysta skierowane przeciwko Kościołowi spowodują, że: “krew będzie płynęła w kościołach i po ulicach, jak woda po wielkim deszczu”. Pisze dalej, że “Wielki Wikariusz Kapy” (tj. papież) opuszczony zostanie przez wszystkich.
Jeśli prześledzić wypowiedzi Nostradamusa, ma się wrażenie, że w pozostawionych księgach przedstawił jakby dwa sprzeczne ze sobą scenariusze wydarzeń, które czekają ludzkość w XXI wieku. Ten omawiany wcześniej, pełen jest przerażających wizji. Jednocześnie jednak Nostradamus zapowiada złoty okres pokoju. Wydaje się więc, że wizjoner sugeruje (tak jak niektórzy naukowcy) możliwość istnienia tzw. światów alternatywnych. Jak gdyby istniały obok siebie dwa scenariusze przyszłości i tylko od nas zależy, który z nich się spełni. Jeśli wziąć pod uwagę, że duża grupa ludzi ma świadomość zagrożeń i chce im zapobiegać, szczególnie w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, to można mieć nadzieję, że ludzkość zmierza jednak w kierunku tej drugiej zapowiadanej przez Nostradamusa przyszłości, czyli w kierunku pokoju. W zachowanym liście do swojego syna Cezara wizjoner pisał: “Po tym jak katastrofy naturalne i te wywołane przez człowieka trwać będą przez pewien czas, nastanie epoka wspaniała i złota”.

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 5
 •  
 •  
  5
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

53 komentarzy do "Przepowiednia nostradamusa dotycząca wojen w XXI wieku"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość

Rodowe nazwisko Angeli Merkel to Kaźmierczak czyli bestią nie jest natomiast antychrystem 2 rzędu może.

eli
Gość

To prawda od tych brudasow pelno chorob i nic wiecej mieszkam na sardeni i pelno tych muzulmanow sa jakies grypy zmutowane i wogole jest ich pelno smierdza tylko i wkurwiaja.cos napewno bedzie ludzie prestali wierzyc w boga matki zabijaja dzieci a dzieci rodzicow kasa i seks sie liczy a rodzina to legenda tracimy sens zycia jestesmy zmeczeni nie ma juz nic co mogloby nas zadowolic a dlaczego ?przestlismy sie szanowac mozesz zdychac a nikt ci nie pomoze!nie ma juz przyjaciol pieniadze di w tych czasach bog!

Sas
Gość

Każego dnia bądź dobry dla innych każdego dnia odmieniaj swoje życie i kieruj się dobrem … Jeżdziłem pijany plułem i klnełem na innych byłem za maolata zły i nie przejmowałem się innymi których raniłem teraz mówią mi że takich ludzi dobrych jak ja nie ma … nic więcej radości mi nie daje … rzuciłem palenie nie pije nie ćpam nie biorę koksów zmieniłem swoje życie na lepsze i życzę każdemu tego żeby obdarował innych uśmiechem a zwracać się będzie po stokroć każdego następnego …

Shadow
Gość
a tak przy okazji nie Islam jest winny. Czytałem Koran! To wspaniała religia z wieloma wspólnymi wątkami do Chrześcijańskiej! Winni są ludzie którzy wymyśli użycie Islamu do walki, stworzyli specjalnie błędną interpretacje i wyszkolili nauczycieli którzy piorą mózgi Muzłumanom, pod rygorem utraty zycia! Stworzyli armie barbarzyńców ktora działa w interesach zachodnich dyktatur i układa podział na geoscenie! Pod wszystkim jest udział w zyskach z ropy i władza. Ponadto zbyt silna Europa jest problemem dla globalnych graczy wiec regularnie jest nękana a teraz dodatkowo stworzyli najazd! Ponadto tzw. Islamiści ci tak naprawde biedni ludzie sa, poddani manipulacji. Całe lata gnębieni przez… Czytaj więcej »
agata
Gość

Jak zgwalca ci żonę. Z twojej córki zrobia.niewolnika seksualnego którego będzie brak każdy w kazda dziurę to nadal będziesz ich kochal i szanowal?

Ataga
Gość

Jesteś totalnie pozbawiony mózgu czlowieku, to wlasnie tez przez takich ludzi jak ty giną niewinni, ginie nasza kultura, religia, wiara!!! Jesteś slepcem i glupcem….

Justyna
Gość

Racja, prawdziwy Muzlumanin nie jest terrorysta bo ich religia to rzeczywiście religia pokoju. Mam kontakt z chlopakiem, który jest Muzułmaninem i uwierzcie, ze nie ma nic wspólnego z tymi brudasami. Ci którzy gwałcą, mordują, dokonują zamachów to są chorzy ludzie. Oni sami stworzyli sobie taka własną ideologię, ze ten kto morduje będzie zbawiony. To tak jak z gejami. Prawdziwy gej nie wychodzi na ulice i nie wykrzykuje swoich praw robią to tylko Ci którzy chcą zdobyć rozgłos

Anonimowo
Gość

To powiedz twojemu koledze aby skrytykował to co jego pobratyńcy wyprawiają z białymi ludźmi w europie. Niech skrytykuje i zrobi to publicznie.
Wtedy pogadamy

Shadow
Gość

Taka kolej rzeczy, ludzie odeszli od Boga, szukają szczęścia wszędzie tylko nie w Bogu, Rodzinie i sobie samym. Efektem tego jest dzisiejszy świat. To co nas czeka to naturalna kolej rzeczy i owoc naszej pracy. Dlatego przyjmijmy z pokorą to co nadejdzie. Świat musi byc poddany oczyszczeniu bo ludzie za daleko sie posunęli..

Milena
Gość

Zgadzałoby się, islam przejmuje Europe, dwie religie mają ze sobą walczyć, czyli muzułmanie i chrześcijanie…

norek
Gość

El Nino na pacyfiku, 40 stopniowe upały w polsce i na świecie- czy ktoś to przepowiedział? jeśli tak to ja domagam się wyjaśnień – „co będzie dalej?”

michallesz2
Gość
W Biblii w Apokalipsie Jest mowa o siedmiu czaszach. Te czasze to znaki jakie mają pojawić się do przyjścia Tysiącletniego Królestwa. A więc były już wrzody , były krwawe rzeki i morza. Teraz mają być susze. następnie zaczną padać banki i nastanie bieda i wielkie zamieszania w narodach. Potem czeka nas III wojna światowa i ogromny potop związany z dużym trzęsieniem Ziemi. Po tym wszystkim nastanie Tysiącletnie królestwo Chrystusowe. Po 1000 lat znowu zło wróci na Ziemię do tego stopnia że Szatan obejmie władzę nad narodami. Dalej nastąpi walka dobra ze złem i w tej walce Ziemia zostanie zniszczona a… Czytaj więcej »
zumba
Gość
raz jeszcze przeczytaj biblijna apokalipse… teraz co nas czeka to wielki ucisk jakiego nie zaznał nkt na ziemi , to co sie dzieje obecnie na kuli zimskiej i zjawiska jakie w tym wystepuja ,daja wyraznie znak ze sie zaczyna ,a zacznie sie dokładnie w momencie kiedy na ziemie beda spadac tzw gwiazdy i zaczna zabijać ,do tej pory obserwowalismy grzeczne gwiazdi spadajace z nieba ,teraz beda zabijały ,to jest poczatek WU, wraz z tym zjawiskiem ziemia zatrzęsie sia tak ze wystapi z posad ,góry zostana zrównane z ziemia ,jak to sie odbedzie strach pomyslec ,ale mamy zaczatek juz teraz …od… Czytaj więcej »
Dred
Gość

Coś w tym jest zwłaszcza gdy okazuje się według obecnych teorii, że podróż w czasie może być jednak możliwa i jak gdzieś tam odkryto Nostradamus posiadał specjalną kapsułę której używał do odkrywania zdarzeń. Jest taki film na YT pt „Niezwykłe odkrycie rosyjskich naukowców i tam jest to urządzenie pokazane a po za tym i Polak odkrył wiele i faktycznie włos się jeży. Też na YT pt. Nostradamus według eksperta Cz 2

jolka poznan
Gość

Wczoraj monsz zlal mi sie do dzioba! Co mam zrobic rze by wspulne rzycie siem uklatalo?

Dred
Gość

Fuj jolka spadaj wywłoko

Anonimowo
Gość

A moze tym antychrystem jest Angela Merkel

beny
Gość

to sa bzdury i lipa

Xeibos
Gość

Nostradamus przepowiednie dla Polski od Klimuszko po Wernyhorę – w zakładce tajemnicze na stronie Xeibos.pl

Patryk
Gość

JAK WIERZYC W BOGA ITD JAK TAKI.KSIADZ PEDOFIL GWALCI MALE DZIECI …

Anonimowo
Gość

Wystarczy sie zastanowic chwile by wywnioskowac co ksiadz ma wspulnego z bogiem ?taki sam czlowiek jak my nie ma on zadnych przywilejow wiekszych

o
Gość

to ty w ksiedza wiezysz czy w Boga?

Anonimowo
Gość

moze jeden ksiadz pedofil a ile jest pedofilow, ktorzy bezkarnie molestuja corki ,pasirbice, uczennice,uczniow,itdi wladza to toleruje bo reszta spoleczwenstwa to toleruje!!

marzena
Gość

Ja i takk wierze w Boga ale nie w tego ksiedza. To jest skutek wymuszania od ludzi by wierzyc w to co inni wierza kiedy sie nie wie kim ci inni sa i osadzaja ludzi sami robiac wiele z tych zlych rzecwzy. Ja wierze w Bo w Jezusa ale oni ucza dobra a nie zla. I moim zdaniem to nic zlego nie ufac takim typom. Jak najbardziej nie powinno sie.

wiara
Gość

NAWRACAJCIE SIĘ I WIERZCIE WEWANGELIĘ!!!!

radek
Gość

ludzie ja wam radze tego nie czytać pnieważ jak to będzie miało nastąpić to i tak nastąpi a im wiecej tego czytacie tym bardziej sie boicie

Patryjota
Gość

Ludzie odeszli od Boga sądzę że dlatego takie rzeczy dzieją się na świecie wystarczy że do niego wrócimy a będzie lepiej cza wierzyć i modlić się ludzie którzy teraz rządzą różnymi krajami uważają się za Boga dlatego tak jest na tym świecie ale się mylą i jak tak dalej będą robić to oni spełnią te wszystkie przepowiednie

Anonimowo
Gość

Proszę. Módl się, aby wojny nie było. Bo jeśli będzie… właśnie wtedy nastąpi koniec świata.

lo
Gość

takie rzeczy się dzieją od zawsze tylko teraz są powszechnie rozgłośnione

Goguś
Gość

symboliczny Henryk Szczęśliwy jest najprawdopodobniej legendarnym Antychrystem i posiada swoje wojsko antychrystów pomniejszych,których zadaniem jest go zabić za to że jest Sługą Bożym.

Antychryst posiada podobno „znamię imienia”,czyli 666, a to znaczy że jego imię pierwsze ma sześć liter,imię drugie i/lub imię z bierzmowania lub z konfirmacji ma sześć liter ,nazwisko rodowe ma sześć liter,a to jest w całości liczba sześćset sześćdziesiąt sześć.
Antychryst ma ksywkę Bestia.

Natomiast antychryści pomniejsi niestety mają dwie lub zaledwie jedną szóstkę w swoich imionach i/lub nazwisku.
„antychryst” jest tylko obrazem Bestii,czyli Antychrysta.

przedunijny
Gość

Angela -6 Merkel-6 jak ma rodowe?

Martini
Gość

Drugie imie Dorothea ale nazwisko panienskie Kasner.

JJ
Gość

Czyli że 3 antychrystem jest putin? Szkoda ze nie przepowiedział nic o krajach nadbałtyckich

pacan
Gość

Kiedy do … ten koniec świata wreszcie będzie?

pacan
Gość

Bębnią. Bębnią . Kiedy do … ten koniec świata wreszcie będzie?

Anonimowo
Gość

Kiedy?
Zobacz co się dzieje na świecie. Czy widzisz miłość? Czy widzisz Boga w sercu ludzi? Nie? A co widzisz? Nienawiść? Kłótnie? Wojny?
Koniec świata jest już blisko, a może nawet i się już zaczął :'(

asia
Gość

Antychryst wejdzie przez zlote wrota w Jerozolimie to pewne

Anonimowo
Gość

Korea juz zaciera ręce,usa liczy zyski,ruskie papuja bicepsa…wojna blisko…ostatni co wojny pamiętali wymieraja i swiat chce nowych…ja mam 2 dziecka do wychowania i to mi w sercu gra!!!

zoom
Gość

kto dokladnie sledzi historie i polityké widzi jakie s a nastepstwa i ze to to okultyzm nadaje dzis pedu monarch a historia jest na to jedynym dowodem tylko to nie historia podrecznikowa bo ta jest nie istotna, zamiast czytac sensacje polecam zlapac za ksiazki i autentyczna wiedze a nie podniecac sie sensacjami i na podstawie tego twierdzic co jest prawda i udawac ze sie jest madrym.

zoom
Gość

Promblem jest taki ze nostradamus ma 100 racji, mozna sie oklamywac ze wszystko jest fajnie ale konlikty ktore trwaja od nastu lat to nie przypadek bo to napedzane przez USA i inne demony wojny, wojna z islamem dzis wciagnie izrael i USA a nawet Chiny. Szybko sie wszyscy o tym przekonaja, moje pokolenie jest zgubione, mam nadzieje ze bedzie inaczej ale co komu z nadziei, nie ma sie co martwic co bedzie to bedzie.

Anonimowo
Gość

Same pierdoły. Każdy tekst nostradamusa można rozumieć w różny sposób. Opamiętajcie się ludzie i nie czytajcie tych głupot. 

Anty Chryst
Gość

Ja bym tego nie lekceważył chłopcze

NIEZNANY
Gość

według mnie Nostradamus miał wiele racji skoro wtedyw (xvi wieku) przewidział taki scenariusz a świat zmierza do upadku nienawiść między ludzimi jest straszna tak jak ich niewiedza a ludzie na wysokich stanowiskach politycznych są nieodpowiedni i niszczom własne kraje to „to złota epoka” może być snem.Antychryst może się pojawić niedługo więc chrześcijanie będom musieli stawić mu czoła i być z papieżem do końca.

Anonim
Gość

Mam 6 Liter w imieniu i nazwisku. :O

Anonimowo
Gość

Ja również, bójcie się ;-))

wdm
Gość

Trudno obecnie znaleźć autentyczne teksty przepowiedni Nostradamusa, to na takie nie wygląda, Nostradamus nie żył w neolicie, rakiety znane były już Chińczykom, Mongołowie używali ich militarnie, w Europie czasów Nostradamusa były już powszechnie znane, nie nazywałby ich lancami, po czym można stwierdzić iż to fałszywka. Podobnie jak fałszywką jest twierdzenie że Nostradamus wymienił Hitlera, tą przepowiednie zrzucali Brytyjczycy nad Niemcami w formie ulotek by zdemonizować Hitlera, podobnie czyniły inne wywiady i masa oszustów… Pozdrawiam!

Anty Chryst
Gość

Ale z ciebie nie ateista lepiej zacznij pokutować człecze!!!

Dick
Gość

Nie wiem kto będzie chciał umierać za katolików bo ja na pewno miecza nie wyciągnę,
a nie będzie nic piękniejszego niż widok palącego się Watykanu

on
Gość

no i koniec swiata bliski! przez takich właśnie pustych w nic nie wierzących ludzi! nie masz umierac za watykan! a ja bym walczyl za swoj kraj u religie w ktorej dorastalem ja,moi ojcowie i dziadkowie. zal mi Cie…niech Bóg Ci wybaczy

Goguś
Gość

a czy wiesz kto to jest Antychryst?
symboliczny Henryk Szczęśliwy jest najprawdopodobniej legendarnym Antychrystem i posiada swoje wojsko antychrystów pomniejszych,których zadaniem jest go zabić za to że jest Sługą Bożym.

Antychryst posiada podobno „znamię imienia”,czyli 666, a to znaczy że jego imię pierwsze ma sześć liter,imię drugie i/lub imię z bierzmowania lub z konfirmacji ma sześć liter ,nazwisko rodowe ma sześć liter,a to jest w całości liczba sześćset sześćdziesiąt sześć.
Antychryst ma ksywkę Bestia.

Natomiast antychryści pomniejsi niestety mają dwie lub zaledwie jedną szóstkę w swoich imionach i/lub nazwisku.
„antychryst” jest tylko obrazem Bestii,czyli Antychrysta.

seba
Gość

dpowiedz po tym Co sie dzieje w Niemczech,Angli, frnacji bedzie to walka z Islamem….szkoda ze Nie dozyje epoki – wspanialej i zlotej

Anonimowo
Gość

Hanna kto wpuszcza Arabów do Polski gdzie będą mieszkać pracować może tylko w Warszawie tam celebryci z politykami niech ich przygarnąć nie ma pracy mieszkań dla Polaków zastanówcie się proszę czy chcemy chorób większej biedy