Przepowiednia Nostradamusa głosi, że III wojna światowa będzie trwać 27 lat

Czy wybuchnie III wojna światowa? Według przepowiedni Nostradamusa konfilkt zbrojny wybuchnie jeszcze w tym wieku i będzie trwał 27 lat! To może być jedna z najdłuższych wojen w dziejach świata. Sprawdź, kto ją wywoła!

Nostradamus-przepowiednie1
 Działania na Ukrainie, niepokój na Bliskim Wschodzie czy działalność Państwa Islamskiego – wszystkie te wydarzenia świadczą o tym, konflikt zbrojny jest bardzo możliwy. I tak też mówi jedna z przepowiedni Nostradamusa – według francuskiego astrologa III wojna światowa ma wybuchnąć w XXI wieku i potrwa 27 lat!
Nostradamus-przepowiednie1

Zgodnie z proroctwami jasnowidza, konflikt ten wybuchnie po tym, gdy terroryści z Państwa Islamskiego porozumieją się z Chinami. Nostradamus przewidział także IV wojnę światową – ma ona wybuchnąć w 2150 roku i pochłonąć życie 6 miliardów ludzi. Wcześniej ma dojść do rozpadu Wielkiej Brytanii.

Inna z przepowiedni Nostradamusa mówi, że Amerykę nawiedzi trzęsienie ziemi, zaś Europę sparaliżuje wybuch wulkanu Wezuwiusz. Proroctwa francuskiego astrologa mówią także o tym, że nasilić się mają ataki terrorystyczne. Za wszystko mają być odpowiedzialni dzihadyści z Państwa Islamskiego.

 1. JaJakoByły napisał(a):

  W najbliższych paru miesiącach J. Kaczyński będzie miał sraczkę a okresie 14 – 16 lipca w Warszawie dojdzie do wypadku, w którym zginie mężczyzna – kochający mąż i ojciec.

  Mam nadzieję, że MAM SZANSE ZOSTAĆ PROROKIEM lub co najmniej JASNOWIDZEM!!!

 2. Kimbur napisał(a):

  To ja znowu proszę o źródło tych stwierdzeń.

 3. nowinkarz napisał(a):

  Pewnie już wtedy jasnowidzowi nie była obcą nazwa państwa ISIS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.