Przepowiednie dla Polski. Co czeka niebawem nasz kraj?

Polsce będą się kłaniać narody Europy – przepowiedział jeden z wizjonerów.
W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog:

ks-bronislaw-markiewicz

„Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim” – wieszczył ksiądz Markiewicz.

Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą „mądrymi mistrzami” i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca – franciszkanin, prorok:

lodovic-rocca

W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. „Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (…) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie”.

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:

august-hlond

W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: „Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo – jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej”.

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:

katarzyna-szymon

Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: „Śląsk zachowam od zguby”.

Marian Węcławek – prorok z Leszna:

To proroctwo mówi o zaniku nienawiści i wrogości między ludźmi, jednak będzie to miało miejsce dopiero po wielkiej wojnie. Wspomina także o zmianie klimatu i hodowli owoców cytrusowych.”Polska stanie się mocarstwem europejskim, a granice państwa sięgać będą za Kijów, Czerkasy, Odessę. Granica zachodnia utrzyma się na Odrze i Nysie. Polska będzie ustalać podział świata na strefy wpływów. Republiki poradzieckie będą ubiegać się o przynależność do państwa polskiego”. Kto nie wróci w odpowiednim czasie do ojczyzny, to zginie. Najwiecej osób zginie w Niemczech i USA.

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:

teresy-neumann

Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, „ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę”.

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: „Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (…) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie”.

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz:

Wizje ojca Klimuszki

Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski:

„Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (…) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów”. Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. „Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie”.

Trzecia tajemnica fatimska:

trzecia-tajemnica-fatimska

Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: „Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (…) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć”.

Przepowiednia licheńska:

przepowiednia-lichenska

W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: „Ku zdumieniu wszystkich narodów świata – z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony”.

źródło: wspolczesna.pl

 

 1. Stara dusza napisał(a):

  Wczoraj przeczytałam artykuł o Isztar, statule wolności i ..coś mnie tknęło by przeczytać Apokalipsę Sw. Jana… Wszyscy piszą o tym, że upadnie Watykan i ba wszyscy w to wierzą, największym niewolnikom tego świata zależy aby reszta świata wierzyła w to, że Watykan upadnie jako największa nierządnica… pytanie jednak : czy to nie Ameryka jest największą nierządnicą świata? Kłaniają się jej królowie i narody, poddańczość i zaprzedawanie duszy dla mamony i skrajności seksualnych najbardziej jest widoczne w stanach. Apokalipsa przepowiada ogień nie wodę jako formę zagłady. To w Stanach jest największy wulkan. 23 września 2017 ma wystąpić taki układ planet i zarazem zaćmienie, które wskaże kolejne miejsce kataklizmu. I wg mnie choć będzie próba rozpętania wojny w Europie na bazie wojny religijnej, to jednak kataklizm, który nawiedzi inny kontynent będzie dużo poważniejszy, a ludzie będą obserwować skutki tego kataklizmu na niebie / apokalipsa sw.Jana/. Zmieni się klimat w Europie i w Polsce. Wpierw nastąpi czas ochłodzenia, wzrosną ceny żywności, ci któryz mieli nas atakować będą uciekać do swoich krajów w nadzieji na żywność i ciepło, lecz i tam tego nie doświadczą. Okres ten będzie trwał 3 lata. Po tym czasie nastąpi ocieplenie. W Polsce zaczną uprawiać owoce cytrusowe, a kraj ten stanie się urodzajny. Polska stanie się potegą nie przez rządzących, a przez światło dusz tu mieszkających. Wypaliła się karma nadoru polskiego. Zapłaciliśmy krwią, cierpieniem i śmiercią za swoje przewinienia i nadszedł czas podnoszenia się. Miłość w nas samych jest w stanie zwyciężyć wszelkie zło i wiedzcie, że tylko strach powoduje to, iż miast mieć moc jesteśmy słabi. Mamy potężne umysły, które tworzą otaczającą nas rzeczywistość i wierząc w Miłość i dobro zwyciężymy całe zło tego świata. To dlatego dusze Polaków rozprzestrzeniły się po całym świecie, bo choć podłoże tych wyjazdów było poszukiwanie zarobku, to podłoże duchowe było nieść moc pozytywnej myśli. Ci ludzie wiedzą, że uda im się lepiej żyć i tym, który mają tę wiedzę udaje się, a to oznacza, iż wiedzą również, że miłość wszystko zwycięża. Unikajcie mediów i podprogowej manipulacji by nie ulec strachowi jaki sieją masoni. Chcecie poznać największych niewolników tego świata ? Spoglądnijcie na „górę”. Najniżsi będą wywyższeni, najwyżsi poniżeni.
  Miłość zwycięży WSZYSTKO.

 2. Pulsar napisał(a):

  Bzdury typu: – „Polsce będą się kłaniać narody Europy…
  …język Polski będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.” – można wciskać niepiśmiennym parafianom Katolickim. Wszak słowo – parafianin- oznacza człowieka bez wykształcenia, zacofanego i ograniczonego w swej wiedzy i mądrości.
  Tylko głupek uwierzył by w te przepowiednie. Wszak napisano w Piśmie Świętym, iż w dniach końca demony będą siać na ziemi swe proroctwa i przepowiednie, które to zwiodą wielu, a ludzie odwrócą się od prawdy, a zawierzą kłamstwu. I tak się właśnie dzieje.

  • Polak Racjonalista napisał(a):

   Szanowny Pulsarze, masz rację, ze to brzmi nierealnie, ale jeśli jednak miałyby się te przepowiednie o Polsce zrealizować to co? To na wszelki wypadek warto się chyba modlić. Nieprawdaż? Ja to robię, a Ty, jak chcesz to się nie módl, albo módl. Zastanawia mnie jednak skąd u Ciebie umiejętność rozróżniania co jest kłamstwem, a co nim nie jest.

 3. rat napisał(a):

  Bez urazy, kraj piękny tylko ludzie chu……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.