Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok

Co nas czeka w 2017 roku? Zapytaliśmy o to jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego. Przewiduje on między innymi rozpad Unii Europejskiej i stabilizację pozycji PiS.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego 2017 rok

– Napływ uchodźców do Europy wzbudza wielkie, uzasadnione niepokoje, to co dzieje się w Syrii – eskalacja wojenna, której nie pokazuje się w telewizji, bunt załagodzony w Turcji- to wszystko budzi niepokój co dalej- mówi Jackowski.

– Pewne rzeczy, które dzieją się aktualnie w Europie, jak próba wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej czy jak wybór prezydenta Stanów Zjednoczonych- pokazują, że coś pęka na świecie i że ten świat jest niepewny. Przestaje być poukładany- mówi jasnowidz.

2017 rok- co nas czeka?

– Następny rok będzie bardzo trudny. Bardzo niepokojący, dużo bardziej niż 2016 rok. W 2017 roku Unię Europejską czekają nagłe, przymusowe zmiany. Ten rok będzie przedsionkiem do podziału UE. Ostatecznie się rozpadnie. Polska w ogóle nie jest przygotowana na ten rozpad- z niepokojem stwierdza Jackowski.

– Mam wrażenie, że Europa w 2017 roku stanie w obliczu teoretycznej wojny. Wkroczyliśmy w pewien bardzo niebezpieczne etap. Mam obawy, że to pójdzie w złym kierunku- mówi.

Sytuacja w Polsce wydaje się być politycznie niepewna, od czasu kiedy władzę w Polsce w demokratycznych wyborach zdobył PiS. Jest ogólnopolska histeria społeczeństwa, że się cofamy, że coś tracimy. Moim zdaniem opozycja PiSowska w 2017 roku będzie słabła. Każda krytyka ma swoją granicę, w końcu przestanie się podobać. Uważam, że PiS na tym zyska. 2017 dla PiS-u będzie rokiem bardzo stabilnym.

źródło: dziennikbaltycki
 1. Obrzezany Jerzy napisał(a):

  Zapisze na dysku i skomentuje na koniec 2017 roku p.Jackowski.

 2. Aiyyo napisał(a):

  Odnośnie trafności wizji tego Pana:

  „Były rzecznik policji, który przez 10 lat badał sprawy Jackowskiego stwierdził, że żadna z jego wizji się nie sprawdziła”

  Aczkolwiek mam podobne odczucia dotyczące zbliżającego się 2017 roku…

 3. And napisał(a):

  Każdy, kto namawia do zabijania przeczy prawu Bożemu, nie ważne, czy w dobrej wierze, chyba, że na życzenie chcącego śmierci.

  • And napisał(a):

   Mam tu na myśli eutanazję, jednak należy dążyć do tego, aby odwieść od samobójstwa.

   • And napisał(a):

    Sorry, dokończę zdanie bo źle mi wyszło. W pierwszym zdaniu miałem na myśli ludzi, którzy mówią kogo zabić bo im się nie podoba bo obcokrajowiec bo jest za PO lub za PiS itp.

    • And napisał(a):

     Dekalog jest jasny i przejrzysty zresztą. Oczywiście ten kompletny 🙂

     • Sierściuch napisał(a):

      @And
      „Każdy, kto namawia do zabijania przeczy prawu Bożemu, nie ważne, czy w dobrej wierze, chyba, że na życzenie chcącego śmierci.”

      …wyjątek – jeżeli jest izraelitą sprzed 3,5 tysiąca lat, to wtedy nie tylko może, ale ma obowiązek wybijać całe narody (w sumie wówczas – plemiona)i mieszkańców miast oraz karać śmiercią za wykroczenia opisane w torze. Nawet dobry Bóg za to pobłogosławi.

      Ps. O dekalogu (prosta formułka dla lepszego zapamiętania) można mówić od kilkuset lat – chyba od wieku XVI, gdy został wprowadzony do katechizmów. Wcześniej nie znano numeracji wersetów pisma świętego(też jakoś ok. 1528 r. ją wprowadzono). W księdze wyjścia jest tego oczywiście trochę więcej, jakby się wczytać, ale to nie jest dekalog, tylko część biblii. No i można mówić o różnych przykazaniach, w zależności, czy mowa o układzie greckim, palestyńskim, czy augustiańskim 😉

 4. Romanek napisał(a):

  Moim zdaniem to wszystko gra boga, on jóż dawno temu przewidział to co teraz się dzieje więc jest prawdziwym Bogiem.To oznacza że zrobi to co obiecał, oczyści świat ze zła i ziemia na nowo będzie zaludniona a ludzie bedą szczęśliwi, bo to jest plan Boży.Więc głowa do góry będzie dobrze.

  • Anonim napisał(a):

   to wspaniale, oczywiscie dobrze Tobie/nam z tym, szkoda tylko że nie z pierwszym zalążkiem, pierwszej tragedii na świecie, tylko dopiero teraz, w imię udowodnienia, że jak było napisane …, nie widzisz/cie w tym bajek, nie twierdzę że nie ma czegoś, w jakiej kolwiek postaci inteligentnego, nikt nie zmieni faktu iż owszem jest, ale Bog/religia istnieje jako forma ( propagana – jest zmodyfikowanym klonem wcześniejszych wierzeń ) 3mania ludzi w garsci, a powyższy jasnowidz wie tyle, ile na drodze przemyśleń; wpadnie, dużo mu brakuje do osób rozgrywajacych na szczeblu władz i chyba jest po stronie aktualnej opozycji/zdrajców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.