Rosjanie stworzyli broń mikrofalową

bron mikrofalowa Rosja

Nowy kompleks jest w stanie zapewnić kolistą obronę na 360 stopni tłumiąc sygnały urządzeń elektronicznych nisko latających obiektów i atakujących elementów broni precyzyjnej. . Działo jest w stanie zneutralizować elektronikę i łączność radiową samolotów, bezzałogowców i sterowanych głowic w tym atomowych.

Połączona Korporacja Budowy Aparatury (wchodząca w skład „Rostechu”) stworzyła instalację ultrawysokiej częstotliwości dla „Buka” zdolną unieszkodliwić radioelektronikę dronów i głowice broni precyzyjnej, poinformował RIA Novosti przedstawiciel korporacji.

bron mikrofalowa Rosja

„Broń mikrofalowa” została stworzona w interesie Ministerstwa Obrony i zostanie zademonstrowana na forum „Army-2015” w części zamkniętej. Pełne dane techniczne nie zostały ujawnione, ale jak zaznaczył przedstawiciel korporacji zasięg przekracza 10 km. Pod względem parametrów technicznych ta broń nie ma znanych odpowiedników w skali światowej.

„Kompleks składa się z potężnego relatywistycznego oscylatora i lustrzanej anteny, systemu sterowania i kontroli, systemu przesyłowego zamontowanych na podwoziu systemu kierowanych rakiet ziemia-powietrze „Buk”. Po zainstalowaniu na specjalnej platformie „działo mikrofalowe” może zapewnić kolistą obronę na 360 stopni” — powiedział rozmówca agencji.

rakiety buk

Według przedstawiciela korporacji kompleks jest zdolny do pozapasmowego stłumienia aparatury radioelektrycznej nisko latających obiektów i atakujących elementów broni precyzyjnej. „Działo” unieruchamia aparaturę samolotów, dronów i neutralizuje broń precyzyjnego rażenia, informują twórcy.

Planowane jest również wykorzystanie kompleksu do sprawdzania odporności na promieniowanie mikrofalowe dużej mocy krajowych radioelektronicznych systemów sprzętu wojskowego.

źródło: alexjones

  1. diapeł napisał(a):

    To zlo konieczne hi hihihihi

  2. inteligent napisał(a):

    Rosyjska bron jest odpowiedzia na od dawna dzialajaca bron HAARP amerykanska, ktora ma dzialanie jeszcze bardziej destrukcyjne, bo nie tylko niszczy obiekty, neutralizuje caly system elektroniczny na ziemi i w powietrzu, wplywa na pogode ale rowniez i na umysly ludzkie, doprowadzajac do zaburzen umyslowych i Bog wiec co jeszcze, az strach myslec do czego zdolny jest umysl ludzki opetany diabelskim zamyslem destrukcji,,,szkoda, ze zamiast szerzyc milosc szerzy sie zlo i zniszczenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.