Szokująca przepowiednia na 2017 rok. Objawienia Fatimskie, Zapowiedź masonów, Ali Agca i wiele innych

2017 rok jest bardzo ważnym rokiem dla naszej planety. Dlaczego? Nasz świat od zawsze jest polem walki pomiędzy siłami światła i ciemności. Aby dowiedzieć się jakie losy czekają Polskę i świat w 2017 roku, musimy przestudiować najważniejsze  przepowiednie dotyczące 2017 roku.

Jesteśmy świadkami dynamicznych zmian na świecie. Konnflikt w Syrii, uchodźcy zalewający Europę, problemy związane z klimatem lub ruchy płyt tektonicznych, które powodują trzęsienie ziemi tam gdzie ich wcześniej nie było. Do tego wszystkiego dochodzą grupy osób pragnące dokonać rewolucyjnej transformacji ludzkiej cywilizacj czyli NWO, które każdego dnia coraz bardziej wchodzi w nasze życie ujawniając się coraz bardziej. Wszystkie te wydarzenia dostrzegamy doskonale ale trzeba sobie zadać pytanie do czego one prowadzą. Trzeba więc zajrzeć w przyszłość oczami mistyków.

Nim zostaną objaśnione wybrane proroctwa, trzeba zwrócić uwagę, na fakt, iż na naszych oczach toczy się walka dwuch sił o których wiemy niezbyt wiele lecz możemy je w skrócie nazwać siłami światła i ciemności. Obie strony posiadają ogromną siłę i moc dla tego ich zrozumienie może wydać się trudne. Osoby zajmujące się tematyką NWO mają świadomość, że chodzi w nim o coś więcej niż tylko o surowce naturalne czy polityczną kontrolę nad określonymi terytoriami. Walka ta ma wymiar duchowy i toczy się o totalną dominację.

Koniec świata nastąpi już w 2017 roku?

Każdy był zapewne świadkiem wielu końców świata. Na szczęście jeszcze żaden z nich nie skończył się katastrofalnie dla naszej cywilizacji. Nie oznacza to, że każdy przepowiedziany koniec świata przetrwamy bezpiecznie jak dotąd. Cokolwiek sądzimy na ich temat, warto zapoznać się z każdym proroctwem. Dzięki temu będziemy mogli śię przygotować na każdy scenariusz wydarzeń mając większą szansę na przetrwanie.

Objawienia Fatimskie

przepowiednia

W 2017 roku obchodzić będziemy setną rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej. Objawienie to mówi nam o niezwykłych wydarzeniach, mających miejsce w Watykanie. Trzecia Tajemnica Fatimska zawiera informacje o ciałach leżących w zniszczonym mieście oraz o zabiciu samego papieża przez żołnierzy. Panujący na większej części globu Kościół Katolicki zostanie pokonany przez siły ciemności. Biskup za biskupem, jeden po drugim będą ginąć. Wraz za nimi księża i wierni. W skrócie pisząc to po śmierci papieża dokona się  rzeź chrześcijan.

Kościół Katolicki wie o tej przepowiedni a całe akta zostały utajnione a do informacji publicznej zostało podane, że treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej dotyczy zamachu na Jana Pawła II z 1981 roku. Jak zauważamy żadne z tych wydażeń nie miało miejsca a sam Jan Paweł II twierdzi, że w trzynaście lat po zamachu  proroctwa z Fatimy mają się dopiero urzeczywistnić. Odnosił się wówczas do wydarzeń, które niemal dosłownie przywołują to, o czym wspomina objawienie fatimskie.

Według badaczy zajmujących się przepowiednią Fatimską zrealizuje się ona w 2017 roku. Wtedy też ma zostać wprowadzony ostatni etap planu masonów i innych ugrupowań przez co Kościół Katolicki zostanie pokonany. Ciekawym faktem jest, że w wielu książkach, które zostały napisane przez księży znajduje się przestroga dotycząca nadchodzącego roku 2017. Z pewnością dojdzie do naprawdę wielkich wydarzeń na świecie.

Ksiądz Malachi Martin będący jeszcze jezuitą i egzorcystą miał wgląd w pełną treść trzeciej tajemnicy fatimskiej i mówił o niej:

największy koszmar, pomnożony wykładniczo.

Dwa lata przed swoją śmiercią (zm. 27 lipca 1999 roku) publicznie obwieścił, że wydarzenia zapowiedziane w trzeciej tajemnicy fatimskiej są odległe o nie więcej niż 20 lat. Obwieszczając to w 1997 roku wyznaczył graniczny rok wielkich zmian na świecie na 2017 roku. Ogromna wojna, która wybuchnie może trwać aż do grudnia 2019 roku , kiedy to zakończy się okres wielkiego ucisku.

Zapowiedź masonów

masoneria

Loża masońska, która w 1917 roku (właśnie wtedy miały miejsce objawienia fatimskie) obchodziła dokładnie jubileusz 100-lecia swojego założenia. Masoni zapowiedzieli , że za równe sto lat później (czyli w 2017) wejdą w ostatnią (trzecią) fazę walki w Kościołem. Wtedy też ogłoszą ostateczne pokonanie Watykanu. Wszystko to jest planowane więc nie jest to proroctwo lecz fakty o których wiemy i do których cała masoneria pzygotowuje się przez ostatni wiek.

Ali Agca – zamachowiec zdradza przyszłość

ali agca

Ali Agca – zamachowiec pochodzący  Turcji, który 13 maja 1981dokonał zamachu na papieża Jana Pawła II wypowiadał się o roku 2017. W opublikowanej książce pod tytułem „Obiecali mi raj” pisał o rzeczach bardzo podobnych do obecnych wydarzeń. Wspominając więzienną rozmowę z papieżem zdradza, że Ojciec Święty zapytał, dlaczego chciano go zabić. Oto, co odpowiedział Agca:

Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę Fatimy. Zdaniem muzułmanów, w Portugalii ukazała się córka Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu. Twoja śmierć miałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znamy dzisiaj.

Zamachowiec nie odmawia Kościołowi Katolickiemu zasług i ciężkiej j pracy nad prowadzeniem dialogu międzyreligijnego, rozpoczętego przez papieża Polaka Karola Wojtyłę, a kontynuowanego przez Benedykta XVI i Franciszka. Uważa jednak, że działania te nie odnoszą wcale rezultatów. A odkąd ajatollah Chamenei w 2009 roku ogłosił długo oczekiwany powrót Mahdiego („wróci niebawem”), część świata islamskiego cały czas przygotowuje się do wojny.

Już od dawna Iran i islamski fanatyzm przygotowują się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.

Według Agcy,  wyżej wymieniona majowa data sprzyja rozpętaniu piekła i ostatecznemu zniszczeniu cywilizacji Zachodu. Agca jednak wierzy w niepowodzenie islamskich zamierzeń:

Czy te plany się powiodą? Jestem dziś zdania, że nie. Uważam dziś, że prawda rzeczywiście kryje się w Chrystusie. On jest potężniejszy od demonów, potężniejszy od fanatyzmu islamskiego. I weźmie górę.

Prawdopodobnie mamy jednak szansę na uniknięcie wojennej prognozy. Zamachowiec może się nam wydawać mało wiarygodnym autorytetem w kwestii przyszłości, ale wie więcej  na temat planów radykalnych muzułmanów niż agencje wywiadowcze krajów zachodnich.

Przepowiednie Bashara

Bashar – jest to istota, która nadała przekaz channelingowy, który został odebrany przez Darryl Anka. Przekaz ten zawiera sugestię, że w 2017 roku dojdzie do gigantycznych wstrząsów na skalę światową. Początki zmian zaczną się pod koniec 2016 roku na jesień. Zmiany te będą tak gwałtowne, że z dnia na dzień mechanizmy funkcjonowania świata ulegną zmianie i zostaną zastąpione nowymi.

Przekaz channelingowy Bashara mówi nam też, że w latach 2015 – 2017 ludzie zdobędą dowody na życie pozaziemskie i rozpoczną się bardziej intenstywne prace związane z próbą nawiązania kontaktu z obcymi lecz uda się to dopiero w latach 2025-2033.

W tym czasie mocno posuną się także prace nad alternatywnymi źródłami energii ewektem czege pomiędzy rokiem  2020 a 2025 każdy człowiek na ziemi zyska dostęp do alternatywnej damowej energii.

W 2017 roku ma dojść do najbardziej krwawych zamachów terrorystycznych w dziejach ziemi.

Zwój z Qumran o 2017 roku

qumran

Starożytny zwój z Qumran (1QM) to pierwszy z siedmiu zwojów znalezionych nad Morzem Martwym w 1947 roku. Jego tytuł brzmi „Wojna synów światłości z synami ciemności”. Do dzisiejszego dnia niewiele z niego zachowało się. Jedynie dziewiętnaście kolumn tekstu (pierwotnie było ich więcej), z których z kolei przetrwało pierwszych 14-19 linijek (ich również było więcej).  Zwój z Qumran jest napisany w języku hebrajskim a jego powstanie przypada na koniec I wieku p.n.e. lub początek I wieku n.e. Przechowywany jest obecnie w Sanktuarium Księgi mieszczącym się w Jerozolimie.

Zwój Qumran czyli „Zwoju Wojny” przedstawia on siedem scen walki synów światła (dowodzi nimi Archanioł Michał, Książę Światła) z synami ciemności. Ci ostatni są określani mianem wrogów wspólnoty, a są wspierani przez lud zwany Kittim. Synami ciemności dowodzi Belial – jeden z upadłych aniołów. Jego imię znaczy: „ten, który się buntuje”, „niegodziwiec świata”. Opisana w zwoju Qumran konfrontacja kończy się zwycięstwem synów światła i odbudową świątyń. Podczas decydującego starcia między doobrem a złem będzie interwencja samego Boga.

Czy zwój Qumran zawiera informacje, które się sprawdzą? Na chwilę obecną przyglądając się temu co dzieje się na świecie można twierdzić, że przepowiednia może się naprawdę ziścić. Uchodźcy napływający ze Wschodu, tajne ugrupowania przeprowadzające manipulacje na skale światową i wiele innych czynników świadczy, że na naszej planecie dochodzi do wielkich zmian. Jeżeli ktoś uważnie obserwuje zmiany zachodzącena świecie może przypuszczać jaki ciąg skutków może nas czekać, prowadząc do wielkiej wojny.

Przepowiednie Atmatattvy

Atmatatt

Atmatattva, mędrcem hinduskim, który przedstawił swoją wizję wydarzeń z 2017 roku. Skupił się on jednak na kwestii muzułmańskich ataków, które najprawdopodobniej doprowadzą do wybuchu globalnej wojny.

Mędrzec Atmatattva wypowiada się też na temat papieża Franciszka twierdząc, że jego pontyfikat zakończy się w 2017 roku. Najciekawsze jest to, iż sam papież Franciszek niedawno mówił, że jego pontyfikat skończy się w którymś z miesięcy 2017 roku.

Skoro więc sam „zainteresowany” potwierdza takie rewelacje… sami sobie możemy dopowiedzieć.

Ostatni Papież będzie pół-Papieżem, tzn. w połowie swego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze, co będzie ciosem dla Watykanu. Bogactwa Watykanu mają zostać rozgrabione. Wierni chrześcijanie z Meksyku, którzy przechowują prawdziwe nauki Biblii, ujawnią je. A gdy pojawi się prawdziwa Biblia, to nie będzie już chrześcijaństwa, gdyż to, co oni od dawna robią, nie ma nic wspólnego z Biblią. Tak zniknie chrześcijaństwo.

Przepowiedziane wydarzenia mędrca Atmatattva, które się spełniły to: wspólna waluta europejska, rozpad Związku Radzieckiego, zdominowanie świata przez japońską (lub koreańską) technologię, atak islamu na kraje Zachodu.

Atmatattva mówi także o innych niesłychanych zjawiskach, takich jak braki w dostawach prądu czy wyczerpywanie się pokładów ropy naftowej na świecie:

Jeśli chodzi o prąd, to nie tylko on może być ludzkości zabrany, ale i ropa, i gaz też. Ludzie niewłaściwie, ponad miarę eksploatują ziemię, wydobywają ropę naftową z niewłaściwych miejsc, powodując nierównowagę. Złoża te mają wyschnąć czy stać się niedostępne. Gdy atmosfera ziemska zmieni się wskutek fabrycznych zanieczyszczeń czy testów nuklearnych, to elektryczność zostanie wycofana.

Podczas wybuchu wielkiego konfliktu zbrojnego wystąpi wiele katastrof naturalnych, które przerosną możliwości człowieka. Wówczas człowiek stanie w obliczy kontynuowania wojny bądź ratowania naszej cywilizacji.

Kiedy natomiast wybuchnie zbrojny konflikt, wystąpią wielkie katastrofy naturalne, które przerosną możliwości człowieka. Wówczas będzie trzeba czym prędzej zakończyć działania militarne i ratować całą ludzką cywilizację. Początek tych wszystkich wydarzeń to właśnie rok 2017.

Muzułmanie wywołają wielką wojnę i po to, by przed nimi się obronić, reszta świata będzie musiała się zjednoczyć: Ameryka, Wielka Brytania, Australia, Japonia, Indie, Pakistan, wszyscy się połączą.

Przepowiednie 2017: co czeka Polskę?

Istnieje kilka wspólnych elementów większości przepowiedni, które dotyczą naszej ukochanej ojczyzny. Powtarzają się one w tak wielu niezależnych przepowiedniach, że muszę je w tym miejscu wyszczególnić. Tym bardziej że napawają one dość optymistycznie – szczególnie w świetle ogólnie ponurych wizji.

 1. Polska wyjdzie obronną ręką z większości globalnych zawirowań – ominie ją nie tylko wojna i zapaść cywilizacyjna, ale także kataklizmy naturalne.
 2. Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian.
 3. Polska stanie się oazą spokoju i gwarantem bezpieczeństwa dla swoich mieszkańców. Mogą się w niej schronić ludzie, którzy pragną uciec przed działaniami III wojny światowej. Ludzie z całej Europy będą chcieli zamieszkać w naszym kraju.
 4. W Polsce powstanie iskra, która będzie zarzewiem przemiany całej ludzkości. To właśnie z naszego kraju wypłynie mądrość czyniąca ludzi lepszymi.
 5. Język polski znacznie zyska na znaczeniu (w ujęciu międzynarodowym). Będą w nim pisane wszystkie dokumenty prawne na świecie (ustawy, rozporządzenia, uchwały).
źródło: Przepowiednie 2017 – szokujące prognozy
Autor: Zbigniew Nowak
 1. Ela napisał(a):

  Do ostatniego wpisu: teraz jest 19 stycznia 2017 r. i sytuacja na świecie, jak i w Europie nie jest „różowa”.

 2. Pedro napisał(a):

  Piszę o tym od ponad trzech lat i mam przypominać, co przekazano mi podczas kontaktu, za pomocą świadomości wyższego rzędu, z obcą cywilizacją. Pojawianie się corocznie różnych przepowiedni i zapowiedzi o końcu świata, także w 2017 roku, nie będzie miało miejsca, podobnie jak w latach minionych.
  Ludzkość już za niedługo przeżyje niewyobrażalne wprost wydarzenie, jakiego współczesna cywilizacja ziemska nie potrfi sobie wyobrazić. Około 2023-2024 roku ziemskiego, dojdzie do ujawnienia się przed Ziemianami cywilizacji pozaziemskiej. Wiem, co piszę, bo wiedzę taką otrzymuję od 2013 roku od naszych, starszych Braci z Kosmosu. To, co opiszę teraz, jest dalszym ciągiem moich niezwykłych snów proroczych, w których dochodzi do mojego kontaktu z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskiej. Jeszcze niedawno opisałem mój drugi sen z 26.03.2014 r. Przez wiele miesięcy przypominałem o tym na różnych forach i portalach internetowych. Zaznaczałem też wyraźnie, że przeczuwam, iż nastąpi dalszy bieg spraw za pomocą komunikacji przez świadomość. Jakaś niezwykła Moc podpowiada mi, że w jakimś, bliżej nie określonym czasie, będę miał następne sny, w których otrzymam następną porcję wiedzy o wydarzeniu jakie ma spotkać Nas, Ziemian. Po blisko dwóch latach, 22.01.2016 r., podczas nocnego spoczynku, w kolejnym, już trzecim, śnie, miałem znowu spotkanie z obcą Cywilizacją. Wszystko odbywa się jakby etapami, niczym serial i zawsze w snach jest pewna prawidłowość, bo przekazywane są dalsze obrazy i informacje związane z planowanym przybyciem na naszą planetę, pozaziemskich Istot. Sprawy przybierają naprawdę niewiarygodnego wręcz stanu rzeczy, bo związanego z najbliższą wizytą na naszym Globie, naszych Kosmicznych Braci. Jak już wcześniej pisałem, najprawdopodobniej nastąpi to około 2023-2024 roku. Przez wiele tygodni i miesięcy od wspomnianego już i opisanego, drugiego snu, przeczuwałem, że będą kolejne i obiecałem, że podzielę się tym z Internautami, zainteresowanymi tym niezwykłym zjawiskiem. Powtarzam ponownie, że nie konfabuluję i niczego nie ubarwiam. To są również dla mnie bardzo tajemnicze sprawy i podchodzę do tego bardzo poważnie i z wielką pokorą. Odnoszę wrażenie, że dalszy ciąg zdarzeń, będzie następował wraz ze zbliżającym się, niespotykanym od tysięcy lat na Ziemi wydarzeniem, które zmieni przyszłość ludzkości. Podkreślałem wielokrotnie, że Cywilizacja ta doskonale orientuje się w szeroko pojętej kwestii życia i egzystencji mieszkańców naszego Globu. Znają Nas i wiedzą o Nas wiele. Od początku tych niesamowitych, sennych obrazów i przekazów zrozumiałem, że początek naszej, ziemskiej cywilizacji, związany jest w jakimś sensie z tymi Istotami, z innej planety, którzy nawiązują ze mną ten niespotykany i wręcz niewiarygodny kontakt. Zaczęło się to ponad 3 lata temu. Wydaje się, jakbym został do tego wybrany? Z dotychczasowych przeżyć i moich relacji wyłania się coś, w co trudno uwierzyć. Jednak wszystko to układa się naprawdę w racjonalną i logiczną całość. Przypominam, coś niezwykle ważnego, co powiedziano mi w drugim śnie. Tego nie zapomnę już do końca życia. Cytuję : „NIE JESTEŚMY TAK JAK ONI, SAMI WE WSZECHŚWIECIE. NAD WSZYSTKIMI CYWILIZACJAMI, JEST JESZCZE KTOŚ POTĘŻNIEJSZY, WSZECHMOCNY”. Nie określili TEGO BYTU słowem BÓG.
  Nie określili słowem BÓG, bo to jest Nasze określenie ziemskie TEGO WSZECHMOGĄCEGO, panującego nad wszystkimi stworzeniami w bezkresnej przestrzeni Kosmosu. Ten, jak to nazwałem, „SERIAL”, ma swój początek, jest kontynuowany i będzie miał niewyobrażalny, ekscytujący i zadziwiający Nas wszystkich, żyjących na Ziemi, FINAŁ. To naprawdę się zbliża i spotka ludzkość za kilka, niedługich, lat.
  Dopisuję też przebieg trzeciego snu, który jest kontynuacją dwóch poprzednich, opisanych wcześniej. Było późne popołudnie, na dworze zapadała ciemność. Wyczuwałem jakieś poruszenie, niezwykłe zachowanie ludzi, wpatrujących się w niebo. Po jakimś czasie dochodziły, jakby z przestworzy, bardzo dziwne i niespotykane dźwięki, określiłbym jako przerażające. Nagle zauważyłem pojazd pozaziemski, który jakby przemieszczał się po nocnym niebie. Co jakąś chwilę zatrzymywał się niby, po czym, nagle przyspieszał i ruchem obrotowym, w jednej niemalże chwili, potrafił przemieścić się daleko, w innym kierunku. Patrząc od dołu na ten pojazd, widać było, że jego podstawa jest okrągła i mocno rozświetlona, jakby dużych rozmiarów spiralą, która żarzyła się na czerwono, cały czas obracając się wokół własnej osi. Ludzie byli przerażeni, zaczęli uciekać do swoich domów. Po krótkiej obserwacji, schowałem się również w pomieszczeniu, w którym akurat pracowałem. Przeczuwałem jednak, że pojazd wyląduje i z dużym napięciem czekałem, co będzie dalej. Po krótkim czasie, otworzyły się drzwi do pomieszczenia, w którym właśnie przebywałem. W wejściu zobaczyłem Przybysza, ubranego w srebrny, wyraźnie lśniący kombinezon, jakby platynowy i taki mieniący się. Byłem bardzo podekscytowany i wystraszony, nie wiedziałem, jak się mam zachować. W jednej niemalże chwili stanąłem naprzeciw tego Przybysza, składając do siebie ręce, podobnie, jak robią to Japończycy. Wykonałem ukłon i w sposób pokorny przywitałem Go. Ten niezwykły gość skinął w moim kierunku głową i wszedł do pomieszczenia. Zaczął interesować się, co robimy, jakie mamy urządzenia i sprzęt, był zainteresowany na jakim poziomie żyjemy. To było takie bardzo wymowne, jakby potwierdzało, że sprawdzają poziom naszego rozwoju cywilizacyjnego. W niedługim czasie pojawiło się wokół mnie więcej Obcych, wśród nich były również kobiety. Jedna z nich zbliżyła się do mnie i mnie objęła, dotykając swoją twarzą mojego policzka. Powiedziała wyraźnie, że czuje, jak emanuje między nami jakaś miłość i silna wielowiekowa więź, co jest dobrą oznaką. Osobiście poczułem również przypływ niezwykłego i nieznanego mi dotąd uczucia, nawet przewyższającego miłość międzyludzką. Coś takiego ogarnęło mnie właśnie w tym momencie. Nigdy dotychczas nie przeżyłem czegoś podobnego. Ze swojej strony zaproponowałem przybyłym gościom zorganizowanie jakiegoś, wspólnego, miłego spotkania z Ziemianami. Oni odpowiedzieli słowami, cyt:” „my zapraszamy do naszego KOŁA KWADRYGI na godzinę 18.00.” Początkowo nie wiedziałem, co miało to oznaczać. Później zdałem sobie sprawę, że chodziło o ich pojazd. Do wejścia na pokład tego pojazdu nie doszło. W pewnej chwili sen mój zakończył się. Jak już wspomniałem wcześniej, spodziewam się kolejnych, podobnych snów. Dalszym etapem tego może być przekazanie jakiejś wiedzy o nich samych? Wiem, że wiele osób traktuje to z przymrużeniem oka, a nawet kpi sobie z takich przekazów. Wcale mnie to nie dziwi, bo wiem, że istnieje odmienność poglądów na kwestie naszego życia, jego powstania i przyszłości rasy ludzkiej. Dla mnie nie ma to jednak znaczenia, czy ktoś w to wierzy, czy nie. Z biegiem czasu, wraz ze zbliżającym się kosmicznym wydarzeniem i pojawiającymi się wcześniej znakami z Kosmosu i na niebie, coraz więcej osób uwierzy, że zbliża się nowy porządek tego świata. Najmilsze pozdrowienia. Pedro

  • patriota napisał(a):

   „zbliża się nowy porządek świata” widzę gościu żeś jest z sekty. Tylko której illuminaci czy masoni? Właśnie za pomocą takiego gówna chcą wprowadzić antychrysta na świat….

 3. Mr. ?? napisał(a):

  Nawiązanie kontaktu z obcymi w latach 2025 – 2033
  Jak w 2017 dojdzie do 3 wojny światowe to chyba że ci obcy do nas przylecą.

 4. Monika napisał(a):

  21 grudnia 2017 roku wydarzy się coś mocnego

 5. Małgosia napisał(a):

  Ja się boje…gdzie tylko nie patrze w jakąś przepowiednię (niby) to jest takie coś i o Polsce

 6. michal archaniol napisał(a):

  Fajnie sie czyta. Zawsze lubilem teorie spiskowe. Pomimo ze tylko ciemnota w to wierzy, to uwazam to za scenariusz na fajny film.

  • Jasność to życie napisał(a):

   Podobni tobie to ci, o których piszesz i nazywasz ciemnotą. I w tym miejscu się z Tobą zgadzam-gdyż ciemnota to w pełni tego słowa znaczeniu ciemność, która otacza ludzi, dla których wiara w Boga jest nie do zaakceptowania. Z różnych to przyczyn wolą myśleć, iż Boga nie ma. I to jest ta „CIEMNOŚĆ”. Bóg jest światłością !!!. Porównaj sobie dzień w którym się budzisz i od rana pada deszcz, nie świeci słońce, jest szaro,zimno – stajesz się zły, nie zadowolony, spada ciśnienie, chce ci spać – ogólnie nie masz ochoty na nic a nawet nie chce ci się iść do szkoły -czy pracy. I popatrz co robi brak światła, brak jasności – to brak chęci do życia. I tak jest z Brakiem Boga w życiu każdego człowieka. A często mówisz mam już wszystkiego dosyć, nic mi się nie układa. TO jest właśnie ta CIEMNOTA, w której się poruszamy nie wspomnę o ciemnocie umysłu!.

  • Monika napisał(a):

   Zarzucasz ciemnotę innym, jak ten, co poszedł do kościoła i bąka puścił, a potem jeszcze pytał kto się skopcił….

  • Wiki napisał(a):

   Jesteś pusty i chory masz rozdwojenie umysłu .

  • mechanik kwantowy napisał(a):

   Już niedługo możesz mieć okazję wystąpić w tym filmie na żywo.

 7. maciek napisał(a):

  W tych przepowiedniach jest prawda. Polska 19 listopada 2016r. przyjęła CHRYSTUSA KRÓLA za swego PANA I KRÓLA aby uchronić się od tej strasznej kary i aby ją zmniejszyć musimy się dużo modlić. Takie przesłanie dostała Rozalia Celakówna od PANA JEZUSA

  • lila napisał(a):

   Ostatni Papież będzie pół-Papieżem, tzn. w połowie swego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze, co będzie ciosem dla Watykanu. Bogactwa Watykanu mają zostać rozgrabione. Wierni chrześcijanie z Meksyku, którzy przechowują prawdziwe nauki Biblii, ujawnią je. A gdy pojawi się prawdziwa Biblia, to nie będzie już chrześcijaństwa, gdyż to, co oni od dawna robią, nie ma nic wspólnego z Biblią. Tak zniknie chrześcijaństwo…. Potrafisz czytać ze zrozumieniem??? Chrześcijaństwo zniknie bo Watykan, jaki i Polski kościół kłamią i wykorzystują Chrystusa do własnych celów! czytaj Kasa i wpływy. Jezus Chrystus sam powiedział, że On żadnym królem nie jest ! przyszedł głosić na Ziemie tylko PRAWDĘ!!! Nie ma to jak obłudnicy myślą, że dadzą Jezusowi koronę i mamy święty spokój….. to co wy w Polsce wyrabiacie nie ma nic wspólnego z naukami Jezusa, ale mordę to non stop sobie Nim wycieracie…

 8. Mario napisał(a):

  Jak dla mnie określenie pół-papież zostało użyte dlatego, że obecnie mamy jeszcze drugie pół-papieża-emeryta Benedykta

  • Jasność to życie napisał(a):

   Nie prowadźcie dyskursów na temat ” pół papież czy cały papież – gdyż to nie prowadzi do żadnych rozwiązań. Papież Franciszek jest papieżem a Benedykt byłym papieżem. I o czy tu dywagować. Jabłko można przekroić na pół ale człowieka – NIE. Człowieka tylko można określić czy jest zaangażowany w to co wykonuje ale nie wolno zdyskwalifikować, gdyż nie wiesz o nim wszystkiego. Może ci się podobać lub nie- możesz podzielać jego wypowiedzi – zachowania lub negować.

 9. eMKa napisał(a):

  Pierdu pierdu będzie wiosna,co roku te same pierdolenie, jednakże Watykan, kościół i polski sejm to mógłby już ktoś rozpierdolić.

  • Jasność to życie napisał(a):

   DO eMKa: Wulgaryzm świadczy o małostkowości i braku znajomości wielu zagadnień: ekonomicznych,prawnych, gospodarczych czy historycznych – nie wspomnę o politycznych – tym bardziej znajomości religii – opartej na prawach Bożych czyli na 10 Przykazaniach BOŻYCH. Nie takich tuzów znał ten świat – gdyż w chwilach zagrożenia czy to Tsunami czy trzęsieniami – Nawracali się i wołali do Boga O POMOC.

  • dinek napisał(a):

   sejm sam sie rozpier…li, oby jak najszybciej !!!

  • bbb napisał(a):

   Kościół zostanie zniszczony przez BOGA BIBLI a wszystkie przepowiednie pochodzące od człowiek nie są do końca godne zaufania

  • Anonim napisał(a):

   Racja

 10. jan napisał(a):

  Wiadomo co sie stało sejm polski 15.12.2016 roku ogłosił rok 2017 rokiem koronacji obrazu z Częstochowy, na którym namalowana jest
  nie Maryja, bo nie była ona murzynką, lecz afrykańska czarownica, dlatego od 16 .12.2016 rozum rozumnych w sejmie schował się w
  ukryciu, tak jak napisano w Biblii. Wielki grzech bałwochwalstwa sejmu polskiego doszedł aż do nieba, dlatego spodziewajmy się
  wielkiej kary dla sejmu polskiego google wpisz: czy polska w 2017 bedzie płonąć

  • Anonim napisał(a):

   ty debilu za obraze Matki Bozej sam bedziesz plonal na wieki chyba ze sie nawrocisz sam sie skazujesz na wieczne potepienie nie wierzysz w to lecz ja cie zapewniam ze jest to prawda

  • Jasność to życie napisał(a):

   Do jan: nie politykuj i nie wprowadzaj zamieszania i nienawiści. Nie znasz historii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej to wejdź na stronę klasztoru Częstochowskiego i poczytaj. Wówczas sam przed sobą będziesz zawstydzony a powód to brak wiadomości w tym temacie.Jak poczytasz n/t Obrazu to napisz do usłyszenia.

  • dola napisał(a):

   A 2 przykazanie w księdze wyjścia 20 rozdział mówi o zakazie kultu obrazów i figur a w polsce to jest jakiś obłęd z tym wyslawianiem figurek pseldo św ludzi a już nie wspominając o obrazach masakra

 11. Kimbur napisał(a):

  Znowu straszenie bez podania konkretnego źródła. Ja zapewniam, że chrześcijaństwo nie padnie całkowicie, katolicyzm (jako część chrześcijaństwa też nie, aczkolwiek zauważam, że znaczna część katolików postępuje tak jakby była ewangelikami). Końca świata nie będzie w 2017 roku, ale wielu ludzi umrze (co roku umiera). Natomiast można spodziewać się katastrof i kataklizmów a nawet rozpętania jeszcze straszliwszych wojen; wojny nam grożą bo na Ziemi jest mnóstwo śmiercionośnej broni i popieronych generałów. Przed nami jeszcze wiele złych wydarzeń i wiele lat, podczas których nieszczęścia się pojawiać będą.
  Niemniej, łaknijmy pokoju i dobra!

 12. tteis77 napisał(a):

  „koniec świata” rozpoczął się jakiś czas temu.

 13. De plus, il est disponible en plus grands formats permettant de stériliser
  jusqu’à 19 pots de 1 litre à la fois ! http://www.youtube.com/watch?v=RCtqBqLTrOQ

 14. Sierściuch napisał(a):

  „Początki zmian zaczną się pod koniec 2016 roku na jesień. Zmiany te będą tak gwałtowne, że z dnia na dzień mechanizmy funkcjonowania świata ulegną zmianie i zostaną zastąpione nowymi.”

  Jesień się skończyła, a początków zmian „ani widu, ani słychu”. Gdyby te „dobre byty” nie były kłamliwe wobec ludzkości, to już powinno coś się dziać, a w kwestii przyrody mamy to samo, co przez ostanie lata.

  • Newareek napisał(a):

   Nie prawda. Od zimy w styczniu 2017r. z dnia na dzień gwłtownie zaczęła zmieniać się temperatura. U mnie przynajmniej z -20 wzrosło do +5. Pewnie w następnych dniach czekają nas większe zmiany w temperaturze. Przypominam, że ta przepowiednia jest na kraje zachodnie europy.

  • Jędrek KRK napisał(a):

   chłopie to ze nad Polska nie latają bomby nie znaczy ze jest spoko. Konflikt na Ukrainie, krwawe rzeki zabarwione w żaden nie „chemiczny” sposób. Powodzie w Europie i trzęsienia ziemi w miejscach w których nigdy nie powinny występować. przebiegunowosc itd. Koniec świata to nie zgaszenie światła i życia z dnia na dzień. Sam Watykan który jest juz kosciolem masonskim (franciszek publicznie nosi krzyz zakonu masonskiego na swojej piersi) akceptuje związki homo i pozwala na odprawianie mszy przez księży PEDAŁÓW.(OGLĄDAŁEM WYWIAD Z NIM PRZEPROWADZONY PRZEZ WŁOSKICH DZIENNIKARZY NA POKŁADZIE JEGO SAMOLOTU) Zacznij oglądać niezależne media (internet, youtube, czyli ludzi którzy sami postanowili zostać dziennikarzami życia codziennego i co chwile wrzucają pewne wiadomości aby świat przejrzał na oczy. A nie buców opłacanych przez niemcow w telewizji publicznej!! otwarcie tunelu, budowanego 17 lat w Szwajcarii gdzie na inauguracyjnym otwarciu odbył się satanistyczny spektakl. Muzułmanie którzy napływają do Europy i przejęli już Francję Niemcy cześć Skandynawii. Temperatura która ma skrajne wachania. Zanim Polska wstąpiła do Unii nasi rządzący już wyrazili zgodne na zatruwanie naszego powietrza. zdominować populacje. Nawet choroby takie jak rak nie są spowodowane naturalnością tylko celowością. każdy uczony powie ci ze to stopniowe usuwanie z pożywienia witaminy b17 przyczynia sie do spadku odporności naszego ukladu odpornosciowego przez co jesteśmy podatni na tzw raka. Przemysł farmaceutyczny jedna wielka pomylka. Matka ziemia dala nam lekarstwo na wszystko. Ludzie którzy mieszkają u podnóża Himalajów dalekich prowincji chin cieszą się żywotnością dochodzącą do 120 lat. sam przyznaj twoi dziadkowie i ich towarzysze z dzieciństwa żyli po 80 lub 90 lat a dziś….?? padamy po 50 i 60. OCZEKUJCIE I WYPATRUJCIE W INTERNECIE „LISTU DO NARODU” POJAWI SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE I BŁAGAM WAS RODACY PODPISZCIE SIĘ POD NIM I RATUJMY NASZA PRZYSZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI BO W ICH OCZACH ZAWSZE BĘDZIEMY BOHATERAMI.

  • Futrzak napisał(a):

   Wszystko się zgadza, na jesieni 2016 wygrał Trump.

  • dola napisał(a):

   A wierzysz w przepowiednie człowieka jeśli tak to jesteś PRZYKRY

 15. Genituam napisał(a):

  Szkoda, że administrator „Końca Świata” nie zaznaczył, że powyższy artykuł pochodzi ze strony astroweb.pl i został tylko kosmetycznie przerobiony. Będę wdzięczny (jako autor) za umieszczenie w treści aktywnego odnośnika do właściwej podstrony lub usunięcie tego wpisu. Pozdrawiam.

 16. Krzysztof Piotr Sawina napisał(a):

  Nie lękajcie się rodacy, nie zostaniecie z tym wszystkim sami. Czas niepokoju, wprawdzie jest straszny, jednak przed świtem noc jest najciemniejsza…, a Polska nie po to tyle razy podnosiła się z kolan by upaść. To w was tkwi iskra, która zmieni świat, w waszej mądrości i sercach, tylko znów musicie sobie o tym przypomnieć, odnaleźć ją w duszach, a tedy nie będzie rzeczy dla nas niemożliwych.

 17. wernyhora napisał(a):

  No tak, ale jeśli sami muzułmanie od dawna planują rozpoczęcie otwartej wojny z Zachodem na 2017 rok? O wiele łatwiej jest przecież niszczyc, niż budować!

 18. Timon napisał(a):

  Wojna lub apokaliptyczne zdarzenia nastąpią wtedy, gdy już tego portalu nie będzie.

  • Timon napisał(a):

   Nie żebym zapowiadał, ale myślę, że te portale nie zanotują tego i nie włączą tego szarego defconu gdy wystąpi.

 19. edek napisał(a):

  co to jest damowa erergia ? 😉 choc nic prawdy jest z ta energia i iskrą z polski , bo pare lattemu było w tv że jacys ukraincy w polsce chca stwożyć jakis laser że ma twozyć mini słońce darmowa energię … byłoby super jeszcze jak by genetycznie modyfikować ludzi tak żeby byli niezależni i żyć mogli jak zwierzęta ( nie w takim kontekscie jak myślicie, a w sensie być wolnym bo teraz wolności niema )

  • ziomeczek napisał(a):

   Prawdopodobnie mowa tu o fuzji jadrowej ktora jest juz bliska do ogarniecia 🙂 swoja droga to chyba baba vanga przewidziala

 20. Tharanis napisał(a):

  Artykuł traci wiele na swojej wiarygodności jeśli znajdują się w nim błędy ortograficzne jak tu: ” Nie oznacza to, że każdy przepowiedziany koniec świata przetrfamy”, czy np. tu: „Nimzostaną objaśnione wybrane proroctwa”, albo tu: ” iż na naszych oczach toczy się walka dwuch sił”. Radzę na przyszłość korzystać ze słownika ortograficznego.

  • Timon napisał(a):

   To są młodzi, którzy uważają się za oświeconych i każdy pisze podobnie. Czytam czasem takie artykuły i wszystkie są podobnie pisane jakby przez jedną osobę.

 21. tom napisał(a):

  ” Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian. ” PiS dąży do upadku Polski, to jest betonowa komuna.

  • Cogito napisał(a):

   PO już dokonało kolejna betonowa komunę…..teraz największy idiota PO w Brukseli nią kieruje…..

   • tom napisał(a):

    Betonowa komuna to by było jeszcze nie tak źle, PiS to bolszewicy takiego gorszego sortu.

    • Anonim napisał(a):

     do upadku Polski?!, że bolszewicy?!, i co Wy z tego macie propaganciarze?, a już żal jeśli chodzi tylko o nienawieść zaszczepioną Wam w prostacki sposób

    • żniwiarz napisał(a):

     tom idioto używasz wyuczonych i już wytartych sloganów jak reszta twojego UpoŚLEDZONEGO sortu. Idź w pizdu pajacu.

  • Frexerss napisał(a):

   Hhah dobre PiS to Bolszewicy i prowadzi do upadku ;D Człowieku Ty jesteś idiotą czy udajesz? Tak Ci dobrze było przy tych złodziejach? To oni bardzo Polskę zniszczyli. Nasz piękny kraj o który powinniśmy dbać. Nie bronie PiSu ale widać że to ludzie patrioci i chcą dobrze dla kraju. W końcu wszystkie przekręty wyjdą na światło dzienne. W końcu widać jakieś światło w tunelu i nadzieję że będzie lepiej. No ale jak ma być dobrze skoro obywatele tak samo durni jak te komuchy i bolki? Proponuję bardziej zainteresować się polityką, historią 😉 Całą Polskę rozkradli, zastanawiam się kiedy ludzie w końcu przejrzą na oczy. To smutne :/

   • tom napisał(a):

    Rok rządu towarzyszy minął i co takiego dobrego zrobili dla Polski, tyko rozdawnictwo i psucie wszystkiego czego się dotkną. Nie wiem jak u ciebie jest z historia bo widzę że nie wiesz do czego prowadzi kult jednostki.

 22. Leszek 76 napisał(a):

  Źródłem obecnych problemów światowego systemu finansowego jest pusty pieniądz, który jednocześnie jest uznawany za najcenniejszy surowiec. Banki centralne, a zwłaszcza FED i EBC drukują waluty bez opamiętania, nie stosując żadnego parytetu pieniądza, w efekcie od roku 1913 dolar amerykański stracił 98% wartości.
  Uważam, że mentalność bankowców, jak i rządzących jest już tak zepsuta i skorumpowana, że należy odebrać im prawo emisji pieniądza i oddać ludziom. PIENIĄDZ NALEŻY POWIĄZAĆ Z ENERGIĄ i ustalić stały kurs wymiany. Jako cywilizacja techniczna opieramy się na energii. Wszystko jest energią. Do produkcji potrzebna jest energią. Człowiek do życia również musi dostarczyć organizmowi energii. Wiedza na temat produkcji energii jest powszechna, jest wiele surowców. Każdy mógłby zostać producentem, a zatem emitentem waluty. Nikt nie byłaby w stanie zmonopolizować podaży pieniądza i sterować emisją tworząc sztuczny boom lub kryzys.
  Wirtualna demonstracja na Facebook.

 23. Kimbur napisał(a):

  Nie istnieje coś takiego jak połowa pontyfikatu! Papież nie jest wybierany na kadencję, lecz dożywotnio (casus Benedykta tego nie zmienił). Jeśli więc zostanie zabity to nie w połowie pontyfikatu lecz na koniec swego pontyfikatu. Z tego wynika, że tego typu przepowiednie to tzw. lipa. W artykule brak poważnych argumentów i odniesień do autorów wypowiedzi. Rok 2017 jest rokiem pasującym do nieszczęść bo zbiega się z paroma rocznicami. Takie przepowiednie może więc wymyślać każdy kto zna daty rocznic – nie potrzeba być jasnowidzem.

  • A napisał(a):

   Każda przepowiednia, która się spełnia, dowodzi tego, że ludzie są duchowo zniewoleni, że ich życie ma niewiele wspólnego z wolnością.

   Jeśli jest przepowienia, która wieszczy coś złego, nie ma nic wpólneg z miłością, bo miłość to wolność, a nie kierowanie ludźmi w celu osiągniecia jakiegoś złego celu.

 24. Timon napisał(a):

  Spokojnie, trwa jeszcze 2016 rok, jeszcze się nie skończył a wy już go skreślacie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.