Przepowiednie

Szokująca przepowiednia na 2017 rok. Objawienia Fatimskie, Zapowiedź masonów, Ali Agca i wiele innych

2017 rok jest bardzo ważnym rokiem dla naszej planety. Dlaczego? Nasz świat od zawsze jest polem walki pomiędzy siłami światła i ciemności. Aby dowiedzieć się jakie losy czekają Polskę i świat w 2017 roku, musimy przestudiować najważniejsze  przepowiednie dotyczące 2017 roku.

Jesteśmy świadkami dynamicznych zmian na świecie. Konnflikt w Syrii, uchodźcy zalewający Europę, problemy związane z klimatem lub ruchy płyt tektonicznych, które powodują trzęsienie ziemi tam gdzie ich wcześniej nie było. Do tego wszystkiego dochodzą grupy osób pragnące dokonać rewolucyjnej transformacji ludzkiej cywilizacj czyli NWO, które każdego dnia coraz bardziej wchodzi w nasze życie ujawniając się coraz bardziej. Wszystkie te wydarzenia dostrzegamy doskonale ale trzeba sobie zadać pytanie do czego one prowadzą. Trzeba więc zajrzeć w przyszłość oczami mistyków.

Nim zostaną objaśnione wybrane proroctwa, trzeba zwrócić uwagę, na fakt, iż na naszych oczach toczy się walka dwuch sił o których wiemy niezbyt wiele lecz możemy je w skrócie nazwać siłami światła i ciemności. Obie strony posiadają ogromną siłę i moc dla tego ich zrozumienie może wydać się trudne. Osoby zajmujące się tematyką NWO mają świadomość, że chodzi w nim o coś więcej niż tylko o surowce naturalne czy polityczną kontrolę nad określonymi terytoriami. Walka ta ma wymiar duchowy i toczy się o totalną dominację.

Koniec świata nastąpi już w 2017 roku?

Każdy był zapewne świadkiem wielu końców świata. Na szczęście jeszcze żaden z nich nie skończył się katastrofalnie dla naszej cywilizacji. Nie oznacza to, że każdy przepowiedziany koniec świata przetrwamy bezpiecznie jak dotąd. Cokolwiek sądzimy na ich temat, warto zapoznać się z każdym proroctwem. Dzięki temu będziemy mogli śię przygotować na każdy scenariusz wydarzeń mając większą szansę na przetrwanie.

Objawienia Fatimskie

przepowiednia

W 2017 roku obchodzić będziemy setną rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej. Objawienie to mówi nam o niezwykłych wydarzeniach, mających miejsce w Watykanie. Trzecia Tajemnica Fatimska zawiera informacje o ciałach leżących w zniszczonym mieście oraz o zabiciu samego papieża przez żołnierzy. Panujący na większej części globu Kościół Katolicki zostanie pokonany przez siły ciemności. Biskup za biskupem, jeden po drugim będą ginąć. Wraz za nimi księża i wierni. W skrócie pisząc to po śmierci papieża dokona się  rzeź chrześcijan.

Kościół Katolicki wie o tej przepowiedni a całe akta zostały utajnione a do informacji publicznej zostało podane, że treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej dotyczy zamachu na Jana Pawła II z 1981 roku. Jak zauważamy żadne z tych wydażeń nie miało miejsca a sam Jan Paweł II twierdzi, że w trzynaście lat po zamachu  proroctwa z Fatimy mają się dopiero urzeczywistnić. Odnosił się wówczas do wydarzeń, które niemal dosłownie przywołują to, o czym wspomina objawienie fatimskie.

Według badaczy zajmujących się przepowiednią Fatimską zrealizuje się ona w 2017 roku. Wtedy też ma zostać wprowadzony ostatni etap planu masonów i innych ugrupowań przez co Kościół Katolicki zostanie pokonany. Ciekawym faktem jest, że w wielu książkach, które zostały napisane przez księży znajduje się przestroga dotycząca nadchodzącego roku 2017. Z pewnością dojdzie do naprawdę wielkich wydarzeń na świecie.

Ksiądz Malachi Martin będący jeszcze jezuitą i egzorcystą miał wgląd w pełną treść trzeciej tajemnicy fatimskiej i mówił o niej:

największy koszmar, pomnożony wykładniczo.

Dwa lata przed swoją śmiercią (zm. 27 lipca 1999 roku) publicznie obwieścił, że wydarzenia zapowiedziane w trzeciej tajemnicy fatimskiej są odległe o nie więcej niż 20 lat. Obwieszczając to w 1997 roku wyznaczył graniczny rok wielkich zmian na świecie na 2017 roku. Ogromna wojna, która wybuchnie może trwać aż do grudnia 2019 roku , kiedy to zakończy się okres wielkiego ucisku.

Zapowiedź masonów

masoneria

Loża masońska, która w 1917 roku (właśnie wtedy miały miejsce objawienia fatimskie) obchodziła dokładnie jubileusz 100-lecia swojego założenia. Masoni zapowiedzieli , że za równe sto lat później (czyli w 2017) wejdą w ostatnią (trzecią) fazę walki w Kościołem. Wtedy też ogłoszą ostateczne pokonanie Watykanu. Wszystko to jest planowane więc nie jest to proroctwo lecz fakty o których wiemy i do których cała masoneria pzygotowuje się przez ostatni wiek.

Ali Agca – zamachowiec zdradza przyszłość

ali agca

Ali Agca – zamachowiec pochodzący  Turcji, który 13 maja 1981dokonał zamachu na papieża Jana Pawła II wypowiadał się o roku 2017. W opublikowanej książce pod tytułem „Obiecali mi raj” pisał o rzeczach bardzo podobnych do obecnych wydarzeń. Wspominając więzienną rozmowę z papieżem zdradza, że Ojciec Święty zapytał, dlaczego chciano go zabić. Oto, co odpowiedział Agca:

Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę Fatimy. Zdaniem muzułmanów, w Portugalii ukazała się córka Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu. Twoja śmierć miałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znamy dzisiaj.

Zamachowiec nie odmawia Kościołowi Katolickiemu zasług i ciężkiej j pracy nad prowadzeniem dialogu międzyreligijnego, rozpoczętego przez papieża Polaka Karola Wojtyłę, a kontynuowanego przez Benedykta XVI i Franciszka. Uważa jednak, że działania te nie odnoszą wcale rezultatów. A odkąd ajatollah Chamenei w 2009 roku ogłosił długo oczekiwany powrót Mahdiego („wróci niebawem”), część świata islamskiego cały czas przygotowuje się do wojny.

Już od dawna Iran i islamski fanatyzm przygotowują się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.

Według Agcy,  wyżej wymieniona majowa data sprzyja rozpętaniu piekła i ostatecznemu zniszczeniu cywilizacji Zachodu. Agca jednak wierzy w niepowodzenie islamskich zamierzeń:

Czy te plany się powiodą? Jestem dziś zdania, że nie. Uważam dziś, że prawda rzeczywiście kryje się w Chrystusie. On jest potężniejszy od demonów, potężniejszy od fanatyzmu islamskiego. I weźmie górę.

Prawdopodobnie mamy jednak szansę na uniknięcie wojennej prognozy. Zamachowiec może się nam wydawać mało wiarygodnym autorytetem w kwestii przyszłości, ale wie więcej  na temat planów radykalnych muzułmanów niż agencje wywiadowcze krajów zachodnich.

Przepowiednie Bashara

Bashar – jest to istota, która nadała przekaz channelingowy, który został odebrany przez Darryl Anka. Przekaz ten zawiera sugestię, że w 2017 roku dojdzie do gigantycznych wstrząsów na skalę światową. Początki zmian zaczną się pod koniec 2016 roku na jesień. Zmiany te będą tak gwałtowne, że z dnia na dzień mechanizmy funkcjonowania świata ulegną zmianie i zostaną zastąpione nowymi.

Przekaz channelingowy Bashara mówi nam też, że w latach 2015 – 2017 ludzie zdobędą dowody na życie pozaziemskie i rozpoczną się bardziej intenstywne prace związane z próbą nawiązania kontaktu z obcymi lecz uda się to dopiero w latach 2025-2033.

W tym czasie mocno posuną się także prace nad alternatywnymi źródłami energii ewektem czege pomiędzy rokiem  2020 a 2025 każdy człowiek na ziemi zyska dostęp do alternatywnej damowej energii.

W 2017 roku ma dojść do najbardziej krwawych zamachów terrorystycznych w dziejach ziemi.

Zwój z Qumran o 2017 roku

qumran

Starożytny zwój z Qumran (1QM) to pierwszy z siedmiu zwojów znalezionych nad Morzem Martwym w 1947 roku. Jego tytuł brzmi „Wojna synów światłości z synami ciemności”. Do dzisiejszego dnia niewiele z niego zachowało się. Jedynie dziewiętnaście kolumn tekstu (pierwotnie było ich więcej), z których z kolei przetrwało pierwszych 14-19 linijek (ich również było więcej).  Zwój z Qumran jest napisany w języku hebrajskim a jego powstanie przypada na koniec I wieku p.n.e. lub początek I wieku n.e. Przechowywany jest obecnie w Sanktuarium Księgi mieszczącym się w Jerozolimie.

Zwój Qumran czyli „Zwoju Wojny” przedstawia on siedem scen walki synów światła (dowodzi nimi Archanioł Michał, Książę Światła) z synami ciemności. Ci ostatni są określani mianem wrogów wspólnoty, a są wspierani przez lud zwany Kittim. Synami ciemności dowodzi Belial – jeden z upadłych aniołów. Jego imię znaczy: „ten, który się buntuje”, „niegodziwiec świata”. Opisana w zwoju Qumran konfrontacja kończy się zwycięstwem synów światła i odbudową świątyń. Podczas decydującego starcia między doobrem a złem będzie interwencja samego Boga.

Czy zwój Qumran zawiera informacje, które się sprawdzą? Na chwilę obecną przyglądając się temu co dzieje się na świecie można twierdzić, że przepowiednia może się naprawdę ziścić. Uchodźcy napływający ze Wschodu, tajne ugrupowania przeprowadzające manipulacje na skale światową i wiele innych czynników świadczy, że na naszej planecie dochodzi do wielkich zmian. Jeżeli ktoś uważnie obserwuje zmiany zachodzącena świecie może przypuszczać jaki ciąg skutków może nas czekać, prowadząc do wielkiej wojny.

Przepowiednie Atmatattvy

Atmatatt

Atmatattva, mędrcem hinduskim, który przedstawił swoją wizję wydarzeń z 2017 roku. Skupił się on jednak na kwestii muzułmańskich ataków, które najprawdopodobniej doprowadzą do wybuchu globalnej wojny.

Mędrzec Atmatattva wypowiada się też na temat papieża Franciszka twierdząc, że jego pontyfikat zakończy się w 2017 roku. Najciekawsze jest to, iż sam papież Franciszek niedawno mówił, że jego pontyfikat skończy się w którymś z miesięcy 2017 roku.

Skoro więc sam „zainteresowany” potwierdza takie rewelacje… sami sobie możemy dopowiedzieć.

Ostatni Papież będzie pół-Papieżem, tzn. w połowie swego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze, co będzie ciosem dla Watykanu. Bogactwa Watykanu mają zostać rozgrabione. Wierni chrześcijanie z Meksyku, którzy przechowują prawdziwe nauki Biblii, ujawnią je. A gdy pojawi się prawdziwa Biblia, to nie będzie już chrześcijaństwa, gdyż to, co oni od dawna robią, nie ma nic wspólnego z Biblią. Tak zniknie chrześcijaństwo.

Przepowiedziane wydarzenia mędrca Atmatattva, które się spełniły to: wspólna waluta europejska, rozpad Związku Radzieckiego, zdominowanie świata przez japońską (lub koreańską) technologię, atak islamu na kraje Zachodu.

Atmatattva mówi także o innych niesłychanych zjawiskach, takich jak braki w dostawach prądu czy wyczerpywanie się pokładów ropy naftowej na świecie:

Jeśli chodzi o prąd, to nie tylko on może być ludzkości zabrany, ale i ropa, i gaz też. Ludzie niewłaściwie, ponad miarę eksploatują ziemię, wydobywają ropę naftową z niewłaściwych miejsc, powodując nierównowagę. Złoża te mają wyschnąć czy stać się niedostępne. Gdy atmosfera ziemska zmieni się wskutek fabrycznych zanieczyszczeń czy testów nuklearnych, to elektryczność zostanie wycofana.

Podczas wybuchu wielkiego konfliktu zbrojnego wystąpi wiele katastrof naturalnych, które przerosną możliwości człowieka. Wówczas człowiek stanie w obliczy kontynuowania wojny bądź ratowania naszej cywilizacji.

Kiedy natomiast wybuchnie zbrojny konflikt, wystąpią wielkie katastrofy naturalne, które przerosną możliwości człowieka. Wówczas będzie trzeba czym prędzej zakończyć działania militarne i ratować całą ludzką cywilizację. Początek tych wszystkich wydarzeń to właśnie rok 2017.

Muzułmanie wywołają wielką wojnę i po to, by przed nimi się obronić, reszta świata będzie musiała się zjednoczyć: Ameryka, Wielka Brytania, Australia, Japonia, Indie, Pakistan, wszyscy się połączą.

Przepowiednie 2017: co czeka Polskę?

Istnieje kilka wspólnych elementów większości przepowiedni, które dotyczą naszej ukochanej ojczyzny. Powtarzają się one w tak wielu niezależnych przepowiedniach, że muszę je w tym miejscu wyszczególnić. Tym bardziej że napawają one dość optymistycznie – szczególnie w świetle ogólnie ponurych wizji.

  1. Polska wyjdzie obronną ręką z większości globalnych zawirowań – ominie ją nie tylko wojna i zapaść cywilizacyjna, ale także kataklizmy naturalne.
  2. Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian.
  3. Polska stanie się oazą spokoju i gwarantem bezpieczeństwa dla swoich mieszkańców. Mogą się w niej schronić ludzie, którzy pragną uciec przed działaniami III wojny światowej. Ludzie z całej Europy będą chcieli zamieszkać w naszym kraju.
  4. W Polsce powstanie iskra, która będzie zarzewiem przemiany całej ludzkości. To właśnie z naszego kraju wypłynie mądrość czyniąca ludzi lepszymi.
  5. Język polski znacznie zyska na znaczeniu (w ujęciu międzynarodowym). Będą w nim pisane wszystkie dokumenty prawne na świecie (ustawy, rozporządzenia, uchwały).
źródło: Przepowiednie 2017 – szokujące prognozy
Autor: Zbigniew Nowak

126
Dodaj komentarz

avatar
48 Comment threads
78 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
56 Comment authors
BeataachemetjaCosmoEla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Przepowiednia Fatimska – trzecia wojna światowa. Zapowiedź trzech dni ciemności. „Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłam­stwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słusz­na i nieodwracalna. Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi.Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości. Kto będzie w stanie… Czytaj więcej »

Cosmo
Gość

Wierzyć Trzeba, szukać pracy i Trwać – mieć się na baczności na pokusy i ufać w przeznaczenie, nie błądzić, a być może będzie dane nam ujrzeć coś więcej od naszego ludzkiego bytu.

Antoni
Gość
Antoni

Zaufajcie Trójcy Przenajświętszej i dążcie do pokochania bliżniego bez względu na wiarę.
Zamiast piekła budujmy raj na ziemi.

keri
Gość
keri

Ci co zaufali importowanej trójcy mieli dwie wojny światowe a wcześniej innych mnóstwo plag, bo przecież nikt dobrowolnie na ziemiach Lechitów tych importowanych bogów nie chciał.
A z tą miłością to bardzo trzeba uważać, ponieważ jest wielu nie-ludzi i obdarzanie ich jakimkolwiek uczuciem prowadzi do katastrofy. Oni żadnych uczuć nie mają, bo nie mają cząstki Stwórcy.

sceptyk
Gość
sceptyk

Autor tekstu Zbigniew Nowak,hmmm….Czyzby ten sam co w latach 90tych czarował wodę w butelkach?:)Wątpliwe te teorie.

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

I wszystko jasne
Brawo ty brawo ja
Wiem kim jestescie

Doorian
Gość
Doorian

Skoro ci śmierdzi to morze umyj sobie nogi, włóż czyste gatki i otwórz okno. Najwyraźniej od siedzenia w tym smrodzie coś ci się w główce poplątało.
Nie chcesz chodzić do kościoła to nie chodź, kto ci każe ? Zmusza cię ktoś do tego ? Mnie nie interesuje że pakujesz sobie cukinie w kakało .

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Cukinie to ty sobie pakujesz w Kakao,Zydowska,
Mam czyste gatki umyte nogi,okno non stop otwarte,mozg bez zarzutow pracuje,ale to tobie sie z mozgu dymi,wielkie jaja imperatora zydowskiego cie rypia tam gdzie masz mozg.Juz ci czesc wyplynela,a za chwile zostaniesz drugim podjajecznym Jaroslawa Balbiny Kaczynskiego.Najwiekszego imperatora IV RZESZY ZYDOWSKIEJ
???????????????
Indoktrynacja
Propaganda
???????????????
Zrob u siebie wietrzenie,albo i nie bo szkoda tym smrodem powietrze zanieczyszczac
???????????????
Propaganda
Indoktrynacja
???????????????

ja
Gość
ja

jpdl co za matoł „morze umyj, każe”, qrwa tłuku do szkoły wracaj mądrujesz a podstaw ortografii nie ogarniasz

Doorian
Gość
Doorian

może 🙂

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Oaza spokoju.Polska…
Cuchnie cos tu….
HMM….NASZ KRAJ MADRY/Ze Pis przeprowadza madre ustawy?\ smierdzi mi tu coraz bardziej
Ktos sie kadzidelek za mocno nawdychal i ma omamy
Ja tego nie kupuje,bo smierdzi straszliwie

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Jedno mnie zastanawia
Jak ludzie z poczatkow naszego wieku,czy tez wczesniej mogli cokolwiek spisac skoro w tamtych czasach ludzie tego nie potrafili a edukacja byla tylko dla wybranych?To ktora to juz wersja pisma swietego bedzie ujawniona?Smierdzi mi to.
A najlepsze ze ludzie w to wierza i lykaja te wszystkie rzeczy

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

A czy pismo swiete nie jest tworem lozy masonskie?Bo wedlug mnie natchnienia w Pismie Swietym brak

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tak tylko moze powiedziec glupiec modl sie o Swiatlo Ducha Sw abys mogl zrozumiec te spraw

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Brednie,Bzdury,Bajeczki.
Jezeli nastapi konies swiata to tylko i wylacznie z naszej wlasnej winy
Niewierz nikomu i niczemu.Prawdy szukaj na wlasna reke

ChwalmyPanaIMaryję
Gość
ChwalmyPanaIMaryję

hmmm jest 20:53
siedze w schronie przeciw atomowym, a tu nic sie nie dzieje.
Ktoś może wyglądnąć za okno i napiusać czy apokalipsa juz sie rozpoczęła?
W piątek nawrzucałem kierownikowi ze jest ostatnim ch ujem i teraz tak głupi wracać do pracy.
Moze trzeba aby kazdy z nas razem odmówił „zdrowaś Mario?”
Śmiało módlmy sie wszyscy!
Koniec musi nadejść inaczej zwolnią mnie z pracy!

Jjjjj
Gość
Jjjjj

Pisowskie brednie samo zakończenie tych wypocin jest najlepsze, pis wybawcą. Hahahaha

Onyx
Gość
Onyx

Dla ciebie wybawcą z pod straszliwego ”ucisku” PiSu są tzw. KODeraści Pederaści i inni Nowocześni dewianci

pęcherz
Gość
pęcherz

Świetna audycja o ukrytych sekretach Fatimy i tamtejszego orędzia: https://www.youtube.com/watch?v=47P7LHxbEX0

sluga
Gość
sluga

Wszelkie konieczne przepowiednie są zawarte w Bibli!!! Wypelniaja sie one zawsze w 100%. Kto wierzy w Mesjasza nie boi sie konca świata bo to poczatek życia wiecznego! Ap 14:12-13

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Amen.

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

A napisane przez cwierc mozga,ulomnego,uposledzonego,nieporadnego zyciowio,to jest wiara
???????????????
Zycie wieczne,gacie w dol i mesjaszowi za kurwe robic
???????????????Propaganda
Indoktrynacja
???????????????Jestes tego wybitnym przykladem
???????????????Indoktrynacja
Propaganda

Ela
Gość
Ela

Są takie teorie, że Bóg to właśnie taki światowy komputer, który wiele może i to o czym piszesz. Myślę, że komputer to słowo zbyt materialnie określa Jego treść, dla mnie to super inteligentna energia mająca swe struktury.

dores
Gość
dores

Pewna staruszka z Norwegii miała widzenie w 1968 roku, dotyczące końca świata, znaków poprzedzających. Pierwszy raz przeczytałam to widzenie w 2011 roku i jedno, co zapamiętałam i co podziałało na moją wyobraźnię, to masowo przybywający ludzie z biednych krajów do Europy, na skalę dotąd niespotykaną w historii. Wyobraziłam sobie wtedy, jak na łodziach przeprawiają się ludzie z Afryki, Azji. Przypomniałam sobie o tym we wrześniu 2015 roku. Przytoczę te widzenie, choć nie wiem, czy przejdzie w całości: Pewna starsza 90-letnia pani z Valdres w Norwegii w 1968 r. otrzymała od Boga widzenie. Ewangelista Emanuel Minos (na fotografii) prowadził nabożeństwo w… Czytaj więcej »

Obrzezany Jerzy
Gość
Obrzezany Jerzy

Dores co ty cpasz ze masz takie loty???

xkasiek75@gmail.com
Gość
xkasiek75@gmail.com

Dores, pozwolę sobie na udostępnienie Twojego wpisu.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam ciepło z Bogiem xxx

lazarus
Gość
lazarus

Rosja się zbroi, Korea Północna wymachuje atomem, Trump szuka pretekstu, a Islam wrze. Za długo było spokojnie tj. aż 70 lat od zakończenia wojny światowej i coś wisi w powietrzu, ale nie stawiałbym tezy, że to teraz w 2017 roku ma coś „pierdyknąć”. Generalnie czuć, ze robi się nieciekawie i żadne proroctwa do tego mi nie są potrzebne (bo proroctwa zawsze próbują podciągnąć pod jakieś wydarzenia), ale odnoszę wrażenie, że politykom rozchodzi się o jakieś nowe „przetasowanie”.

kul
Gość
kul

Masz Rację . Sytuacja się zaostrza i czuć to napięcie między państwami . Co do przepowiedni to nie spoglądałbym na nie przychylnym okiem bo jak widać nie raz się sprawdziły . Jest nieciekawie . Ale może to się uspokoi . Miejmy taką nadzieje .

Gosia
Gość
Gosia

Mój facet powiedział, że zapowiadana w Biblii cyfra szatana na czoło lub rękę to te czipy, które ludzie sobie każą wszczepiać w rękę żeby zamiast płacić normalnie, przejeżdżali im czytnikiem po ręku.

keri
Gość
keri

To znamię bestii na rękę lub czoło jest dobrowolne i jest nim wsadzanie łapy do wody święconej przy wejściu do kościoła (przy żegnaniu się ta mokra łapa dotyka też czoła).

Ela
Gość
Ela

Nie tylko płacić. Czip zawiera wszystkie dane o człowieku. Wszystkie.

Zontabo
Gość
Zontabo

Kretyni co roku piszą o końcu Świata – ale końca Świata nie będzie debile wtedy gdy Wy tego chcecie. Nie znacie dnia ani godziny. Dalej słuchajcie i piszcie kompletne brednie. Co za idioci i ciemnogród w tych komentarzach to brak słów.

Ela
Gość
Ela

Co Ci to tak przeszkadza, że ludzie wierzą w pewne teorie? Mają prawo!
Inni, natomiast wierzą w to, że nie ma w co wierzyć!

justaguest
Gość
justaguest

Uwaga: „Prawdziwy” Polak znowu w akcji

„Nie znacie dnia ani godziny. ” woń ciemnogrodu
dalej:
” Co za idioci i ciemnogród ”

Koniec świata będzie bo ludzie idą w jego kierunku, jeżeli nie licząc działalności natury.

Zontabo
Gość
Zontabo

No raczej to że na Świecie będą pisali w języku Polskim 🙂 zamiast angielskim no to raczej 🙂 no proszę Was 🙂 przesadziliście trochę:) no ale życzę oczywiście Polsce jak najlepiej ! 🙂

Bebeme
Gość
Bebeme

Ludzie czy to pierwszy koniec świata przeżywamy.Spokojnie.

KON
Gość
KON

A kto mówi o koncu swiata teraz bedzie koniec czasów i tej poganskiej cywilizacji

judoooka pokemoniasta
Gość
judoooka pokemoniasta

Bedzie wojna jak nic.
Trump juz wybrany teraz chinole chca wojne wypowiedziec co prawda nie Rosji ale juz szukaja zadymy. Ludzie co sie dzieje na tym swiecie. Nic tylko czekac na 13.05 kiedy ma nastapic atak na papieza. Strach sie bac

ANIOŁ
Gość
ANIOŁ

SPOKOJNIE JAK NA WOJNIE 🙂

Pacal
Gość
Pacal

Pomyłka! Masoneria w 1917 obchodziła swoją 200-letnią rocznicę. Ergo: w 2017 jest 300 lat od początku jej istnienia. Poza tym w roku 2017, wiele jest innych ważnych rocznic, istotnych dla „końca czasu”.

Pacal
Gość
Pacal

W tekście jest pomyłka. Masoneria w 1917 obchodziła swoją 200-letnią rocznicę. Ergo: w 2017 jest 300 lat od początku jej istnienia. Poza tym w roku 2017, wiele jest innych ważnych rocznic, istotnych dla „końca czasu”.

achemet
Gość
achemet

W tekście jest pomyłka. Masoneria w 1917 obchodziła swoją 200-letnią rocznicę. Ergo: w 2017 jest 300 lat od początku jej istnienia. Poza tym w roku 2017, wiele jest innych ważnych rocznic, istotnych dla „końca czasu”.

Ela
Gość
Ela

Do ostatniego wpisu: teraz jest 19 stycznia 2017 r. i sytuacja na świecie, jak i w Europie nie jest „różowa”.

Zontabo
Gość
Zontabo

Pedro – czy ty Ćpasz? Obca Cywilizacja do Ciebie mówi? Kurde prochów się najadłeś? Nie wiem co bierzesz ale jest mocne.

Pedro
Gość
Pedro

Piszę o tym od ponad trzech lat i mam przypominać, co przekazano mi podczas kontaktu, za pomocą świadomości wyższego rzędu, z obcą cywilizacją. Pojawianie się corocznie różnych przepowiedni i zapowiedzi o końcu świata, także w 2017 roku, nie będzie miało miejsca, podobnie jak w latach minionych. Ludzkość już za niedługo przeżyje niewyobrażalne wprost wydarzenie, jakiego współczesna cywilizacja ziemska nie potrfi sobie wyobrazić. Około 2023-2024 roku ziemskiego, dojdzie do ujawnienia się przed Ziemianami cywilizacji pozaziemskiej. Wiem, co piszę, bo wiedzę taką otrzymuję od 2013 roku od naszych, starszych Braci z Kosmosu. To, co opiszę teraz, jest dalszym ciągiem moich niezwykłych snów… Czytaj więcej »

patriota
Gość
patriota

„zbliża się nowy porządek świata” widzę gościu żeś jest z sekty. Tylko której illuminaci czy masoni? Właśnie za pomocą takiego gówna chcą wprowadzić antychrysta na świat….

Zontabo
Gość
Zontabo

Pedro – czy ty Ćpasz? Obca Cywilizacja do Ciebie mówi? Kurde prochów się najadłeś? Nie wiem co bierzesz ale jest mocne.

a
Gość
a

Zmazów nocnych nie miałeś może ?

Ross
Gość
Ross

To, co pisujesz za bardzo mi przypomina tajny Projekt Blue Beam. To ma być wieka mistyfikacja – Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. To będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”, Już w połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii… Czytaj więcej »

keri
Gość
keri

Hahaha, tajny projekt blue beam rozreklamowany przez wszystkie media i blogi, wszędzie można o nim przeczytać, niedługo na papierze toaletowym. I nadal uważasz, że ten tajny projekt kiedyś zostanie zrealizowany? Nigdy! Po co ktoś miałby wydawać pieniądze na reklamę tajnego projektu? Otóż będą zjawiska na niebie prawdziwe, a łoś-fieceni widząc te zjawiska będą uważać, że to hologramy i poniosą tego konsekwencje.

maria
Gość
maria

Wiele miłości i dobra życzę

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

PEDRO
A jaki masz rodzaj kontaktu z tymi kosmitami….?
Rzna cie w dupcie zielonymi ogorami?
A moze czerwonymi papryczkami mutantami?
Koka,hasz,lsd i wszystko jasne

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Nawiązanie kontaktu z obcymi w latach 2025 – 2033
Jak w 2017 dojdzie do 3 wojny światowe to chyba że ci obcy do nas przylecą.

Monika
Gość
Monika

21 grudnia 2017 roku wydarzy się coś mocnego

Jan
Gość
Jan

Poczytajcie o wizjach Wandy Stańskiej – polska wizjonerka.
Ocali nas WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚC

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Jan
Wierza naiwni
Miluja glupi
A nadzieja tez zyja glupi,
Bo nadzieja umiera zawsze pierwsza gdy prawda wychodzi najaw

Jan
Gość
Jan

Wszystko jest względne

Ann
Gość
Ann

Będą moje urodziny 😉

dariusz
Gość
dariusz

czy jesteś wróżką?

dariusz
Gość
dariusz

No to pakujmy się bo skoro koniec świata nadchodzi,to bierzmy kredyty na potęgę i pijmy za zdrowie!

Ela
Gość
Ela

Nie zapomnij wziąć zapasu butelek.

Małgosia
Gość
Małgosia

Ja się boje…gdzie tylko nie patrze w jakąś przepowiednię (niby) to jest takie coś i o Polsce

michal archaniol
Gość
michal archaniol

Fajnie sie czyta. Zawsze lubilem teorie spiskowe. Pomimo ze tylko ciemnota w to wierzy, to uwazam to za scenariusz na fajny film.

Jasność to życie
Gość
Jasność to życie

Podobni tobie to ci, o których piszesz i nazywasz ciemnotą. I w tym miejscu się z Tobą zgadzam-gdyż ciemnota to w pełni tego słowa znaczeniu ciemność, która otacza ludzi, dla których wiara w Boga jest nie do zaakceptowania. Z różnych to przyczyn wolą myśleć, iż Boga nie ma. I to jest ta „CIEMNOŚĆ”. Bóg jest światłością !!!. Porównaj sobie dzień w którym się budzisz i od rana pada deszcz, nie świeci słońce, jest szaro,zimno – stajesz się zły, nie zadowolony, spada ciśnienie, chce ci spać – ogólnie nie masz ochoty na nic a nawet nie chce ci się iść do… Czytaj więcej »

Ziucha
Gość
Ziucha

Nie musisz wierzyć w boga żeby być dobrym człowiekiem. To jest w nas i tacy jesteśmy jak traktujemy innych. Osobiście nie wierzę w boga. Mam swoje zasady, którymi się kieruję. Religia wprowdza zamęt i strach, ile jest narodów tyle religii a każda z nich wierzy w innego boga. Jedni pomagają i oczekują korzyści albo uznania w oczach innych, drudzy zabijają w imię boga. Jeszcze inni czczą budde a kolejni mają wielu bogów i każdy od czego innego. Więc nie nazywaj mnie ciemnotą bo ja nie zabraniam ci wierzyć ale traktuj innego jak byś był na miejscu jego. Bo nie bóg… Czytaj więcej »

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Jasnoosc to zycie
A powiedz mi czy zycie tym co opisujesz ocalilo kogokolwiek z tych ktorzy umarli?

Monika
Gość
Monika

Zarzucasz ciemnotę innym, jak ten, co poszedł do kościoła i bąka puścił, a potem jeszcze pytał kto się skopcił….

renia
Gość
renia

nie.pisz..głupot..na..temat..kośoila..ok..ateistki..nawróć..się.

Wiki
Gość
Wiki

Jesteś pusty i chory masz rozdwojenie umysłu .

mechanik kwantowy
Gość
mechanik kwantowy

Już niedługo możesz mieć okazję wystąpić w tym filmie na żywo.

wikkoz
Gość
wikkoz

Dokładnie! wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy że mają na ten seans miejscówki w pierwszym rzędzie 😀

maciek
Gość
maciek

W tych przepowiedniach jest prawda. Polska 19 listopada 2016r. przyjęła CHRYSTUSA KRÓLA za swego PANA I KRÓLA aby uchronić się od tej strasznej kary i aby ją zmniejszyć musimy się dużo modlić. Takie przesłanie dostała Rozalia Celakówna od PANA JEZUSA

lila
Gość
lila

Ostatni Papież będzie pół-Papieżem, tzn. w połowie swego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze, co będzie ciosem dla Watykanu. Bogactwa Watykanu mają zostać rozgrabione. Wierni chrześcijanie z Meksyku, którzy przechowują prawdziwe nauki Biblii, ujawnią je. A gdy pojawi się prawdziwa Biblia, to nie będzie już chrześcijaństwa, gdyż to, co oni od dawna robią, nie ma nic wspólnego z Biblią. Tak zniknie chrześcijaństwo…. Potrafisz czytać ze zrozumieniem??? Chrześcijaństwo zniknie bo Watykan, jaki i Polski kościół kłamią i wykorzystują Chrystusa do własnych celów! czytaj Kasa i wpływy. Jezus Chrystus sam powiedział, że On żadnym królem nie jest ! przyszedł głosić na Ziemie tylko… Czytaj więcej »

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Maciek
Czyli powtorka z rozrywki….
Bajeczka,na bajeczce,bajeczka pogania a czlowiek jak glupi je wszystkie pochlania….i co z tego ma?

Ela
Gość
Ela

Witam. Wg mnie samo życie jest bajką, w której dobro walczy ze złem . Bajki rożnie się kończą, ale w większości szczęśliwie (ku pokrzepieniu serc). Bajka życia jest obecnie okrutna i bezpardonowa. Pojawiły się nowe postaci ciemnoskóre, okrutne i żądające . Ich mocodawca jest schowany, ale my wiemy kto to jest. Czy ta bajka życia dobrze się skończy? Tego nikt nie wie.
To ja już wolę bajki o p. Bogu, Raju, o Adamie i Ewie itp.

Mario
Gość
Mario

Jak dla mnie określenie pół-papież zostało użyte dlatego, że obecnie mamy jeszcze drugie pół-papieża-emeryta Benedykta

Jasność to życie
Gość
Jasność to życie

Nie prowadźcie dyskursów na temat ” pół papież czy cały papież – gdyż to nie prowadzi do żadnych rozwiązań. Papież Franciszek jest papieżem a Benedykt byłym papieżem. I o czy tu dywagować. Jabłko można przekroić na pół ale człowieka – NIE. Człowieka tylko można określić czy jest zaangażowany w to co wykonuje ale nie wolno zdyskwalifikować, gdyż nie wiesz o nim wszystkiego. Może ci się podobać lub nie- możesz podzielać jego wypowiedzi – zachowania lub negować.

eMKa
Gość
eMKa

Pierdu pierdu będzie wiosna,co roku te same pierdolenie, jednakże Watykan, kościół i polski sejm to mógłby już ktoś rozpierdolić.

Jasność to życie
Gość
Jasność to życie

DO eMKa: Wulgaryzm świadczy o małostkowości i braku znajomości wielu zagadnień: ekonomicznych,prawnych, gospodarczych czy historycznych – nie wspomnę o politycznych – tym bardziej znajomości religii – opartej na prawach Bożych czyli na 10 Przykazaniach BOŻYCH. Nie takich tuzów znał ten świat – gdyż w chwilach zagrożenia czy to Tsunami czy trzęsieniami – Nawracali się i wołali do Boga O POMOC.

alt
Gość
alt

O jakich przykazaniach BOGA mówisz tych kościelnych czy tych biblijnych

dinek
Gość
dinek

sejm sam sie rozpier…li, oby jak najszybciej !!!

bbb
Gość
bbb

Kościół zostanie zniszczony przez BOGA BIBLI a wszystkie przepowiednie pochodzące od człowiek nie są do końca godne zaufania

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Racja

jan
Gość
jan

Wiadomo co sie stało sejm polski 15.12.2016 roku ogłosił rok 2017 rokiem koronacji obrazu z Częstochowy, na którym namalowana jest
nie Maryja, bo nie była ona murzynką, lecz afrykańska czarownica, dlatego od 16 .12.2016 rozum rozumnych w sejmie schował się w
ukryciu, tak jak napisano w Biblii. Wielki grzech bałwochwalstwa sejmu polskiego doszedł aż do nieba, dlatego spodziewajmy się
wielkiej kary dla sejmu polskiego google wpisz: czy polska w 2017 bedzie płonąć

Anonimowo
Gość
Anonimowo

ty debilu za obraze Matki Bozej sam bedziesz plonal na wieki chyba ze sie nawrocisz sam sie skazujesz na wieczne potepienie nie wierzysz w to lecz ja cie zapewniam ze jest to prawda

Jasność to życie
Gość
Jasność to życie

Do jan: nie politykuj i nie wprowadzaj zamieszania i nienawiści. Nie znasz historii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej to wejdź na stronę klasztoru Częstochowskiego i poczytaj. Wówczas sam przed sobą będziesz zawstydzony a powód to brak wiadomości w tym temacie.Jak poczytasz n/t Obrazu to napisz do usłyszenia.

dola
Gość
dola

A 2 przykazanie w księdze wyjścia 20 rozdział mówi o zakazie kultu obrazów i figur a w polsce to jest jakiś obłęd z tym wyslawianiem figurek pseldo św ludzi a już nie wspominając o obrazach masakra

Maria
Gość
Maria

chyba nie doczytałaś do końca tekstu w biblii pisze kultu obrazów zwierząt i tego co pływa i fruwa

Kimbur
Gość
Kimbur

Znowu straszenie bez podania konkretnego źródła. Ja zapewniam, że chrześcijaństwo nie padnie całkowicie, katolicyzm (jako część chrześcijaństwa też nie, aczkolwiek zauważam, że znaczna część katolików postępuje tak jakby była ewangelikami). Końca świata nie będzie w 2017 roku, ale wielu ludzi umrze (co roku umiera). Natomiast można spodziewać się katastrof i kataklizmów a nawet rozpętania jeszcze straszliwszych wojen; wojny nam grożą bo na Ziemi jest mnóstwo śmiercionośnej broni i popieronych generałów. Przed nami jeszcze wiele złych wydarzeń i wiele lat, podczas których nieszczęścia się pojawiać będą.
Niemniej, łaknijmy pokoju i dobra!

AHA
Gość
AHA

Ja łakne jedzenia

tteis77
Gość
tteis77

„koniec świata” rozpoczął się jakiś czas temu.

video insolite animaux drole
Gość
video insolite animaux drole

De plus, il est disponible en plus grands formats permettant de stériliser
jusqu’à 19 pots de 1 litre à la fois !

Sierściuch
Gość
Sierściuch

„Początki zmian zaczną się pod koniec 2016 roku na jesień. Zmiany te będą tak gwałtowne, że z dnia na dzień mechanizmy funkcjonowania świata ulegną zmianie i zostaną zastąpione nowymi.”

Jesień się skończyła, a początków zmian „ani widu, ani słychu”. Gdyby te „dobre byty” nie były kłamliwe wobec ludzkości, to już powinno coś się dziać, a w kwestii przyrody mamy to samo, co przez ostanie lata.

Newareek
Gość
Newareek

Nie prawda. Od zimy w styczniu 2017r. z dnia na dzień gwłtownie zaczęła zmieniać się temperatura. U mnie przynajmniej z -20 wzrosło do +5. Pewnie w następnych dniach czekają nas większe zmiany w temperaturze. Przypominam, że ta przepowiednia jest na kraje zachodnie europy.

Jędrek KRK
Gość
Jędrek KRK

chłopie to ze nad Polska nie latają bomby nie znaczy ze jest spoko. Konflikt na Ukrainie, krwawe rzeki zabarwione w żaden nie „chemiczny” sposób. Powodzie w Europie i trzęsienia ziemi w miejscach w których nigdy nie powinny występować. przebiegunowosc itd. Koniec świata to nie zgaszenie światła i życia z dnia na dzień. Sam Watykan który jest juz kosciolem masonskim (franciszek publicznie nosi krzyz zakonu masonskiego na swojej piersi) akceptuje związki homo i pozwala na odprawianie mszy przez księży PEDAŁÓW.(OGLĄDAŁEM WYWIAD Z NIM PRZEPROWADZONY PRZEZ WŁOSKICH DZIENNIKARZY NA POKŁADZIE JEGO SAMOLOTU) Zacznij oglądać niezależne media (internet, youtube, czyli ludzi którzy sami… Czytaj więcej »

Ja
Gość
Ja

Nic dodać, nic ująć!

Zontabo
Gość
Zontabo

Ale z Ciebie kretyn:) Kolor rzek zmieniony w niechemiczny sposób. Widać że z Ciebie kretyn do potęgi. na zmianę koloru rzek i jezior ma wpływ wiele czynników choćby rośliny podwodne mają na to wpływ i wiele innych czynników zupełnie naturalnych. Ale jak się jest kretynem i ciemnogrodem to się takim pozostanie na zawsze.

Futrzak
Gość
Futrzak

Wszystko się zgadza, na jesieni 2016 wygrał Trump.

dola
Gość
dola

A wierzysz w przepowiednie człowieka jeśli tak to jesteś PRZYKRY

Genituam
Gość
Genituam

Szkoda, że administrator „Końca Świata” nie zaznaczył, że powyższy artykuł pochodzi ze strony astroweb.pl i został tylko kosmetycznie przerobiony. Będę wdzięczny (jako autor) za umieszczenie w treści aktywnego odnośnika do właściwej podstrony lub usunięcie tego wpisu. Pozdrawiam.

Kimbur
Gość
Kimbur

No to nieźle nachrzaniłeś!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

AMEN

Krzysztof Piotr Sawina
Gość
Krzysztof Piotr Sawina

Nie lękajcie się rodacy, nie zostaniecie z tym wszystkim sami. Czas niepokoju, wprawdzie jest straszny, jednak przed świtem noc jest najciemniejsza…, a Polska nie po to tyle razy podnosiła się z kolan by upaść. To w was tkwi iskra, która zmieni świat, w waszej mądrości i sercach, tylko znów musicie sobie o tym przypomnieć, odnaleźć ją w duszach, a tedy nie będzie rzeczy dla nas niemożliwych.

Ela
Gość
Ela

Masz rację. Dzięki za te słowa!

wernyhora
Gość
wernyhora

No tak, ale jeśli sami muzułmanie od dawna planują rozpoczęcie otwartej wojny z Zachodem na 2017 rok? O wiele łatwiej jest przecież niszczyc, niż budować!

Timon
Gość
Timon

Wojna lub apokaliptyczne zdarzenia nastąpią wtedy, gdy już tego portalu nie będzie.

Timon
Gość
Timon

Nie żebym zapowiadał, ale myślę, że te portale nie zanotują tego i nie włączą tego szarego defconu gdy wystąpi.

edek
Gość
edek

co to jest damowa erergia ? 😉 choc nic prawdy jest z ta energia i iskrą z polski , bo pare lattemu było w tv że jacys ukraincy w polsce chca stwożyć jakis laser że ma twozyć mini słońce darmowa energię … byłoby super jeszcze jak by genetycznie modyfikować ludzi tak żeby byli niezależni i żyć mogli jak zwierzęta ( nie w takim kontekscie jak myślicie, a w sensie być wolnym bo teraz wolności niema )

ziomeczek
Gość
ziomeczek

Prawdopodobnie mowa tu o fuzji jadrowej ktora jest juz bliska do ogarniecia 🙂 swoja droga to chyba baba vanga przewidziala

Robert
Gość
Robert

Darmowa energia powstała tylko ma jak narazie małą wydajność. To silnik magnetyczny o niskim prądzie. Mało wiecie a mądrujecie.Mieszkam w Skandynawii i wiem że coś się szykuje o czym nie macie zielonego pojęcia. Muzumanie się zbroją i przejmują władze teraz ich nie ma w Polsce bo plan jest inny. Ale jak już dotrą bedziecie srać po gaciach i modlić się do boga by to wszystko się skończyło. W bibli też są zapisane kody o których prawie nikt nie ma pojęcia a które jasno mówią o końcach tej ery z zmianach w całym wszechświecie.

Tharanis
Gość
Tharanis

Artykuł traci wiele na swojej wiarygodności jeśli znajdują się w nim błędy ortograficzne jak tu: ” Nie oznacza to, że każdy przepowiedziany koniec świata przetrfamy”, czy np. tu: „Nimzostaną objaśnione wybrane proroctwa”, albo tu: ” iż na naszych oczach toczy się walka dwuch sił”. Radzę na przyszłość korzystać ze słownika ortograficznego.

Timon
Gość
Timon

To są młodzi, którzy uważają się za oświeconych i każdy pisze podobnie. Czytam czasem takie artykuły i wszystkie są podobnie pisane jakby przez jedną osobę.

tom
Gość
tom

” Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian. ” PiS dąży do upadku Polski, to jest betonowa komuna.

Cogito
Gość
Cogito

PO już dokonało kolejna betonowa komunę…..teraz największy idiota PO w Brukseli nią kieruje…..

tom
Gość
tom

Betonowa komuna to by było jeszcze nie tak źle, PiS to bolszewicy takiego gorszego sortu.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

do upadku Polski?!, że bolszewicy?!, i co Wy z tego macie propaganciarze?, a już żal jeśli chodzi tylko o nienawieść zaszczepioną Wam w prostacki sposób

żniwiarz
Gość
żniwiarz

tom idioto używasz wyuczonych i już wytartych sloganów jak reszta twojego UpoŚLEDZONEGO sortu. Idź w pizdu pajacu.

Frexerss
Gość
Frexerss

Hhah dobre PiS to Bolszewicy i prowadzi do upadku ;D Człowieku Ty jesteś idiotą czy udajesz? Tak Ci dobrze było przy tych złodziejach? To oni bardzo Polskę zniszczyli. Nasz piękny kraj o który powinniśmy dbać. Nie bronie PiSu ale widać że to ludzie patrioci i chcą dobrze dla kraju. W końcu wszystkie przekręty wyjdą na światło dzienne. W końcu widać jakieś światło w tunelu i nadzieję że będzie lepiej. No ale jak ma być dobrze skoro obywatele tak samo durni jak te komuchy i bolki? Proponuję bardziej zainteresować się polityką, historią 😉 Całą Polskę rozkradli, zastanawiam się kiedy ludzie w… Czytaj więcej »

tom
Gość
tom

Rok rządu towarzyszy minął i co takiego dobrego zrobili dla Polski, tyko rozdawnictwo i psucie wszystkiego czego się dotkną. Nie wiem jak u ciebie jest z historia bo widzę że nie wiesz do czego prowadzi kult jednostki.

Leszek 76
Gość
Leszek 76

Źródłem obecnych problemów światowego systemu finansowego jest pusty pieniądz, który jednocześnie jest uznawany za najcenniejszy surowiec. Banki centralne, a zwłaszcza FED i EBC drukują waluty bez opamiętania, nie stosując żadnego parytetu pieniądza, w efekcie od roku 1913 dolar amerykański stracił 98% wartości. Uważam, że mentalność bankowców, jak i rządzących jest już tak zepsuta i skorumpowana, że należy odebrać im prawo emisji pieniądza i oddać ludziom. PIENIĄDZ NALEŻY POWIĄZAĆ Z ENERGIĄ i ustalić stały kurs wymiany. Jako cywilizacja techniczna opieramy się na energii. Wszystko jest energią. Do produkcji potrzebna jest energią. Człowiek do życia również musi dostarczyć organizmowi energii. Wiedza na… Czytaj więcej »

Ela
Gość
Ela

Racja.

Kimbur
Gość
Kimbur

Nie istnieje coś takiego jak połowa pontyfikatu! Papież nie jest wybierany na kadencję, lecz dożywotnio (casus Benedykta tego nie zmienił). Jeśli więc zostanie zabity to nie w połowie pontyfikatu lecz na koniec swego pontyfikatu. Z tego wynika, że tego typu przepowiednie to tzw. lipa. W artykule brak poważnych argumentów i odniesień do autorów wypowiedzi. Rok 2017 jest rokiem pasującym do nieszczęść bo zbiega się z paroma rocznicami. Takie przepowiednie może więc wymyślać każdy kto zna daty rocznic – nie potrzeba być jasnowidzem.

A
Gość
A

Każda przepowiednia, która się spełnia, dowodzi tego, że ludzie są duchowo zniewoleni, że ich życie ma niewiele wspólnego z wolnością.

Jeśli jest przepowienia, która wieszczy coś złego, nie ma nic wpólneg z miłością, bo miłość to wolność, a nie kierowanie ludźmi w celu osiągniecia jakiegoś złego celu.

Leon
Gość
Leon

Żydzi też nie chcieli wierzyć w to co mieli napisane…Ciekawe w co teraz wieżą ?

achemet
Gość
achemet

Nostradamus zapowiada zmianę: dla papieży w przyszłości będą kadencje 5-letnie i wtedy może być tak że „papież zginie w połowie pontyfikatu”!

Timon
Gość
Timon

Spokojnie, trwa jeszcze 2016 rok, jeszcze się nie skończył a wy już go skreślacie 🙂

%d bloggers like this: