UFO na zdjęciach słońca zrobionych przez NASA?

Łowcy UFO z całego świata spekulują o pochodzeniu tajemniczego obiektu, który pojawił się na zdjęciach opublikowanych przez NASA. Według wyznawców tzw. teorii spiskowych obiekt leci zbyt blisko Słońca, by mógł być ludzką technologią, więc nie ma innego wytłumaczenia niż statek obcych.

Zdjęcia zostały zrobione przez specjalistyczne teleskopowe kamery NASA stosowane do monitorowania aktywności słonecznej na początku tego miesiąca.

Slonce UFO

Slonce UFO

Film wideo powstały ze zdobytych zdjęć, umieszczony na YouTube przez łowcę UFO, który zastanawia się nad pytaniem, czy kształt tajemniczego obiektu wskazanego nie było niczym większym niż tylko „zdeformowaną pikselą”. Ta hipoteza została poparta przez innych wierzących w obcych, w tym Scotta C. Waringa, redaktora UFOsightingsdaily, który uważa, że jest to statek obcego pochodzenia.

„To jest bardzo uproszczona konstrukcja i jedno co możemy oczekiwać od większego UFO” – powiedział w wywiadzie dla Express.co.uk.

„Karoseria statku wydaje się biała, ale to tylko dlatego, że ciepło od słońca sprawia, że jest bardzo gorąca, więc widzimy ją w takim kolorze” – dodaje.

źródło: krolowa-superstar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.