UWAGA! Max Kolonko straszy III wojną światową!

Mariusz Max Kolonko w swoim najnowszym nagraniu mówi o stosunkach Stanów Zjednoczonych i Koreą Północną. I wysnuwa dość apokaliptyczne wnioski. Idzie wojna…

tany Zjednoczone dokonały udanej próby zestrzelenia rakiety testowej ABCM – rozpoczyna dziennikarz. Wszystko dzieje się dlatego, że Korea Północna strzela w tym roku swoimi rakietami bez opamiętania. Wystrzeliła ich już kilka od początku roku, to budzi niepokój w Stanach Zjednoczonych. Ameryka będzie miała niedługo aż trzy lotniskowce w rejonie (Korei Północnej – Red.) – zauważa Kolonko.

I dodaje:

 

źródło: maly dziennik
 1. Ojciec Tadeusz napisał(a):

  Golonka udaje wielkiego znafce😂😂😂

 2. PAN WA23EE napisał(a):

  Wojna nie jest straszna ponieważ wiemy że jak zginiemy to idziemy do nieba. Potem po jakimś czasie rodzimy się na nowo i mamy nowe życie być może nawet na ziemi.

  • keri napisał(a):

   Nie straszna Ci wojna? Ci, którzy żyli w czasie wojny uważali inaczej. Spróbuj prze tydzień żyć bez wody, żywności, prądu, gazu, bez dachu nad głową, z trupami bliskich. A potem napisz, jak było fajnie.

 3. keri napisał(a):

  Walka z terroryzmem jest już zdemaskowana jako walka ze szkolonym przez usrańców „przeciwnikiem”, więc czas wymyślić nowego wroga – Koreę Północną.
  A potem wg planu tworzenia kolejnych wrogów, będzie walka z asteroidami.

 4. iiiiooooiiii napisał(a):

  khululeka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.