WATCHDOG POLSKA – kolejna organizacja finansowana przez pro-imigranckie organizacje Sorosa

W ciągu ostatnich dni Watchdog pod przykrywką „kontroli obywatelskiej” bardzo się zaktywizował w zwalczaniu polskich mediów nieprzychylnych imigrantom. I nie ma się co dziwić, gdyż organizacja ta jest finansowana przez pro-imigracyjnych darczyńców, na czele z największymi organizacjami Sorosa t.j Fundacją Batorego i Instytutem Społeczeństwa Otwartego.

Lista największych darczyńców Watchdoga (ze strony http://watchdogportal.pl/watchdog-sponsors/ ).

Fundacja im. Stefana Batorego – organizacja pozarządowa założona przez amerykańskiego finansistę i filantropa, George’a Sorosa oraz grupę działaczy polskiej opozycji demokratycznej lat 80., działa na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego.

The Open Society Institute (pl. Instytut Społeczeństwa Otwartego) – prywatna fundacja założona przez George’a Sorosa – amerykańskiego miliardera, pochodzącego z żydowskiej rodziny węgierskiej. Jej celem jest promowanie demokracji, praw człowieka, migracji, społeczeństwa otwartego i pro-rynkowych reform społeczno-ekonomicznych. Open Society Institute finansowała m.in. polską Fundację Batorego.

Fundacja im. Róży Luksemburg – niemiecka fundacja zbliżona do partii Die Linke. Powstała w 1990 w Berlinie dla analizy społecznej i politycznej. Organizacja oddana jest celom i wartościom międzynarodowego ruchu socjalistycznego i socjaldemokratycznego. Od 2003 fundacja ma biura zagraniczne w Johannesburgu, Moskwie i Warszawie.

Przypomnijmy, że Róża Luksemburg była na przełomie XIX i XX w. komunistyczną, polską działaczką żydowskiego pochodzenia, ideologiem polskiego i niemieckiego ruchu robotniczego. W swej działalności sprzeciwiała się odzyskaniu przez Polskę niepodległości. W roku 1918 była współzałożycielką Komunistycznej Partii Niemiec.

Do tego dochodzą inne organizacje i programy pośrednio lub bezpośrednio finansowane przez Sorosa poprzez Fundacje Batorego i Instytut Społeczeństwa Otwartego takie jak:

 • Europejski Fundusz na rzecz Uchodźców
 • Europejski Fundusz Powrotów Imigrantów
 • Europejski Program Integracji i Migracji (EPIM)
 • Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich
 • Demokracja w Działaniu, Fundacja im. Stefana Batorego
 • Działania Strażnicze, Fundacja im. Stefana Batorego i inne.
 1. Mag Chaosu napisał(a):

  http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
  Podpisujcie – Precz z Polski diabelski pomiocie!!!

 2. Lucippurr napisał(a):

  Paskudne ścierwo na zdjęciu. Wydawałoby się, że coś takiego może istnieć tylko w horrorach. Widać czasem musi się urodzić na ziemi i taka kurvva. Paskudny chuuj.

 3. sekator napisał(a):

  Najwyższy czas, dać odpocząć w piachu, temu żydowskiemu szowiniście!…

 4. klon900 napisał(a):

  ok zgadzam się. puszczajmy Imigrantów do Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.