Żyrinowski: Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione przez Rosję

Władimir Żyrinowski w poniedziałek ostrzegł, że w wypadku konfliktu wojennego między Federacją Rosyjską i Zachodem o Ukrainę Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi. Mówił o tym w wywiadzie dla państwowej telewizji informacyjnej Rossija 24, wyraził też przekonanie, że prezydent FR podjął już decyzję o rozpoczęciu III wojny światowej.

Wszystkie problemy wojny i pokoju, a dzisiaj są one związane z Ukrainą, będzie rozstrzygać jeden człowiek – głowa państwa rosyjskiego – oznajmił przywódca LDPR, dodając, że żadne plany NATO czy dyrektywy prezydenta USA Baracka Obamy nie będą miały jakiejkolwiek mocy.

– Decyzje podejmie tylko jeden człowiek – głowa państwa rosyjskiego. Tak było w wypadku I wojny światowej, gdy ostateczną decyzję podjął car Mikołaj II, i tak było w wypadku II wojny światowej, kiedy to wszystkie słuszne i ostateczne decyzje podejmował Stalin. Tak jest i teraz. III wojna światowa – to najważniejsza decyzja. Jestem przekonany, że została już podjęta. Będzie stopniowo podawana do wiadomości, by oni się zastanowili, czy chcą znowu spalonej Europy – powiedział.

Zdaniem Żyrinowskiego Europejczycy nie chcą tego. – Co zostanie z krajów bałtyckich? Nic nie zostanie. Stacjonują tam samoloty NATO. W Polsce jest system obrony przeciwrakietowej. Los krajów bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione. Nic tam nie pozostanie – oznajmił.

Lider LDPR oświadczył, że przywódcy tych „karzełkowatych państw” powinni się opamiętać, zastanowić, na co je narażają. – Ameryce nic nie grozi, jest daleko. A kraje wschodnioeuropejskie same wystawiają się na pełne unicestwienie. I winne będą tylko one, bo my nie możemy dopuścić do tego, aby z ich terytorium były wystrzeliwane rakiety i startowały samoloty w kierunku Rosji – powiedział.

– Będziemy zmuszeni zniszczyć je na pół godziny przed startem. W tym celu będziemy musieli dokonać nalotów dywanowych, aby wykluczyć możliwość, że gdzieś pozostanie choć jedna wyrzutnia, choć jeden samolot. Słowem – krajów bałtyckich nie ma, Polski nie ma – wskazał.

Żyrinowski oznajmił, że NATO powinno pilnie poprosić o spotkanie z ministrem spraw zagranicznych FR Siergiejem Ławrowem. – Wówczas się zatrzymamy. W przeciwnym razie będziemy musieli dać im nauczkę, jeszcze raz urządzić im maj 1945 roku – podkreślił.

Kraje bałtyckie zostaną zmiecione przez Rosję

  1. towarzysz korund napisał(a):

    Putin wie co robi zydonazisci z brukseli i usa wont od rosji jestem polskim panslawista w 3 RP mamy zbrodniczy ustuj represyjno totalitarny ktory odebral wlasnym obywatelom socjal oraz odwleka opiekie medyczna a wszystko ze zadza nami zaplute karly reakcji sanacyjne wozigowna i zydonazisci co szkaluja dobre imie Polski i polakow powtozmy dzielo Moczara z 68r syjonisci wont do syjonu oraz prohitlerowski bekarcie NATO Moje zdanie jest jednoznaczne Yankiesi wont do domu

  2. BaronSamedi napisał(a):

    Butny naród… Choć nie tak butny jak nasz;] Jedyna różnica polega na tym, że oni mają z czym pokazywać pazury, natomiast my wciąż pyskujemy i nawołujemy do „bujki” z czerwonymi, sami nie mając w zasadzie nic, nawet żeby się bronić choć przez jeden dzień… Wojna, jeśli wybuchnie, będzie dla nas tak drastyczna w skutkach, że ’45 to będzie w sumie pikuś w porównaniu z tym co może się stać… POLSKA NIE PCHAJ SIĘ TAM GDZIE CIĘ NIE TRZEBA!!!;]

  3. Boggs napisał(a):

    Zabijcie putina przez niego rozpęta 3 wojnę !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.