10 dowodów na istnienie UFO

astronauta i UFO

Istnieją dwie teorie odnośnie życia pozaziemskiego. Według pierwszej jesteśmy sami we Wszechświecie, a według drugiej – nie. Przedstawiamy 10 rzeczy dowodzących tego drugiego założenia.

Amerykańscy prezydenci o UFO

Amerykańscy prezydenci o UFOMożna przytoczyć cytaty świadczące o tym, że prezydenci USA wierzyli w UFO. Czy ludzie mający dostęp do tak wielu tajnych archiwów mogą się mylić?

Jimmy Carter powiedział swoim wyborcom w 1976 r., że widział statek kosmitów. -To była najdziwniejsza rzecz, jaką widziałem w życiu. Był wielki, bardzo jasny i zmieniał kolory. Wielkością był zbliżony do księżyca – mówił późniejszy prezydent.

Ronald Reagan traktował kosmitów jako realne zagrożenie. Na spotkaniu z liderem ZSRR, Michaiłem Gorbaczowem, ten zaciekły antykomunista zadeklarował, że w razie zagrożenia spoza naszej planety dwa supermocarstwa połączą siły w obronie ludzkości.

Pismo hieroglificzne

Pismo hieroglificzneWśród egipskich hieroglifów można wyróżnić takie, które przypominają kształtem latający spodek.

 

Równanie Drake’a

W latach 60. XX wieku dr Frank Drake opracował wzór próbujący określić, jak wiele cywilizacji znajduje się w naszej galaktyce.

Meteoryty

meteorytW 2011 r. naukowiec NASA, Robert Hoover, potwierdził, że obcy istnieją. Do takiej konkluzji doszedł po badaniu meteorytów, w których – jak twierdzi – znalazł skamieniałości bakterii.

Ślady życia na Wenus

wenusNa początku lat 80. na podstawie zdjęć sondy Wenera 13 rosyjski naukowiec Leonid Ksanfomaliti uznał, że organizmy podobne do skorpionów mogą zamieszkiwać Wenus.

Sygnał Wow!

sygnał_wowW 1977 r. dr Jerry R. Ehman z Uniwersytetu Stanowego Ohio odebrał przez radioteleskop silny sygnał radiowy, trwający 72 sekundy. Nazwano go „Sygnałem Wow!” od adnotacji (powyżej), jaką dr Ehman zostawił na jego wydruku, gdy zorientował się, że idealnie pasuje do oczekiwanej charakterystyki sygnału od obcych.

Bitwa o Los Angeles

Bitwa o Los AngelesW mniej niż trzy miesiące po przystąpieniu USA do II wojny światowej nad Los Angeles zaobserwowano niezidentyfikowany obiekt latający. Otworzono do niego ogień artyleryjski, nie zestrzelono jednak żadnego samolotu. Świecący obiekt zniknął nad Pacyfikiem.

Samoloty mijające latające spodki

samolot_i_ufoTrudno zliczyć liczbę przypadków, gdy samoloty komercyjnych linii lotniczych nieomal zderzyły się z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Doświadczenia astronautów

astronauta i UFOBuzz Aldrin, który razem z Neilem Armstrongiem brał udział w misji Apollo 11 na Księżyc, zaobserwował przez okno światło, zmierzające w jego kierunku. Później okazało się, że obiekt znajdował się w odległości 6 tys. mil od załogi.

Inni astronauci, którzy twierdzili, że widzieli UFO, to m. in. Edgar Mitchell, Cady Coleman i dr Brian O’Leary.

Metan na Marsie

marsW marsjańskiej atmosferze znajdują się ogromne ilości metanu. Gaz ten produkują zwykle organizmy żywe.

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KimBuryMartasFrofjjj Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

UFO to niezidentyfikowany obiekt latający. Gdy zostanie zidentyfikowany to przestaje być ufo. Czy to tak trudno zrozumieć?

Martas
Gość
Martas

W marsjańskiej atmosferze jest też ksenon pierwiastek który nie występuje naturalnie a jest skutkiem ubocznym eksplozji atomowej, a na marsie jest tego dużo

jjj
Gość
jjj

no i poco ciagle to piszecie ?

Frof
Gość
Frof

Bo może kogoś to interesuje? Ale oczywiście ty jesteś najważniejszy i takie tematy już nudzą wielmożnego pana…pluje na takich jak ty

KimBury
Gość
KimBury

Pluć? Nieładnie!