google earth zakazane miejsca

Podczas gdy Google Earth to narzędzie dostępne dla wszystkich, nie każdy może zobaczyć wszystko na mapach Google. W rzeczywistości istnieje kilka miejsc, które zostały ukryte przez Google, więc nikt nie wie, co dokładnie tam jest.

Od czasu wydania Map Google ludzie praktycznie przestali używać wydrukowanych map. Mapy Google są dostępne bezpłatnie na wielu urządzeniach, co oznacza, że ​​niemal każdy, kto ma telefon komórkowy, tablet lub komputer, może uzyskać dostęp do ogólnoświatowych map w ciągu kilku minut.

Wraz z mapami Google, Google Earth umożliwiło milionom ludzi na całym świecie odwiedzanie miejsc na całym świecie z lotu ptaka. Google Earth i Mapy Google pozwoliły badaczom odkrywać ukryte struktury, zabytki i ślady zaginionych cywilizacji.

Jednak odkąd mapy Google Earth i Google są zasadniczo dostępne dla każdego, w dowolnym miejscu, stało się to ryzykowne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo narodowe. Nie chciałbyś, żeby twoi „wrogowie” skradali się, badając twoje strategiczne punkty, prawda?

Aby chronić określone miejsca przed terrorystami lub osobami, które „nie mają dobrych intencji”, Google zatarło i zaciemniło wiele lokalizacji uważanych za ściśle tajne lub oznaczone jako niedostępne dla całego społeczeństwa.

Co ciekawe, podczas gdy wiele miejsc jest zaciemnionych na mapach, miejsca takie jak Strefa 51 – miejsce, w którym technologia kosmitów jest rzekomo testowana – nie są zamazane.

W tym artykule podajemy 10 miejsc, których NIE można wyświetlać w Google Earth.

Dodatkowo zamieszczam kolejny film o ciekawych miejscach:

No dobra już ostatni 🙂

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o