10 nagrań z kamer przemysłowych na których widać coś niezwykłego

10 nagrań z kamer przemysłowych ukazujące duchy. Coś nieprawdopodobnego sami oceńcie.

duchy

Zgodnie z doktryną spirytyzmu duchy żyją w świecie niewidzialnym, znajdującym się poza czasoprzestrzenią świata materialnego; w innym wymiarze bytowania są wszędzie, przesyłają komunikaty za pośrednictwem mediów lub bezpośrednio. Według tej koncepcji duch i dusza są synonimami.

Duchy mają się manifestować przez osobę żyjącą (medium), zmieniając jej wygląd (transfiguracja) i wagę dzięki mieszaniu fluidów, lub przemawiając i wykonując inne czynności za pośrednictwem medium. Ponadto mają się komunikować w sposób widzialny poprzez dźwięki, dotyk, hałas, zapach, poruszanie przedmiotów, pismo, rysunek, muzykę itp.

Spirytyzm i spirytualizm usiłują nadać badaniom nad kontaktami z duchami charakter naukowy, jednak współczesna nauka nie zajmuje się tym tematem, uznając go za sferę wierzeń.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “10 nagrań z kamer przemysłowych na których widać coś niezwykłego”

 1. Nie ma duchów, nie ma nieba i niema piekła tokowego jakiego wpajają nam w kościele.
  Nie ma możliwości zaistnienia równoległych wymiarów gdzie mogły by istnieć niebo i piekło, po za tym to straszak na ludzi złych i nieprawych

  A równoległe światy to nie to samo co wymiary i mogą i na pewno istnieją
  Czyli nic co jest w tym samym miejscu ale w innym czasie nie może istnieć równolegle do już zaistniałego zdarzenia w jednym czasie.

  To tak jakby jeden człowiek żył w drugim ale w innym wymiarze a przesunięcie czasowe było by na tyle małe aby oboje poruszali się i myśleli tak samo co jest nie wykonalne, niby duchy

  Jest coś czego większość ludzi nie rozumie, w chwili śmierci klinicznej w chwili snu, jasnowidzenie, to nie dar to podarunek od wyszej formy bardziej zaawansowanej technicznie która kontroluje nas, my możemy nazywać na nią w różnych językach i kulturach jako Bóg.
  Choć jest to mylne określenie, zawsze wszystko co nie zrozumiałe i nie wytłumaczalne dla naszej nauki jest Boskie a może jest inna fizyka i inne zjawiska dla nas jeszcze nie poznane a dla kogoś to norma

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Teoria świata równoległego staje się faktem.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.