10 nagrań z kamer przemysłowych na których widać coś niezwykłego

10 nagrań z kamer przemysłowych ukazujące duchy. Coś nieprawdopodobnego sami oceńcie.

duchy

Zgodnie z doktryną spirytyzmu duchy żyją w świecie niewidzialnym, znajdującym się poza czasoprzestrzenią świata materialnego; w innym wymiarze bytowania są wszędzie, przesyłają komunikaty za pośrednictwem mediów lub bezpośrednio. Według tej koncepcji duch i dusza są synonimami.

Duchy mają się manifestować przez osobę żyjącą (medium), zmieniając jej wygląd (transfiguracja) i wagę dzięki mieszaniu fluidów, lub przemawiając i wykonując inne czynności za pośrednictwem medium. Ponadto mają się komunikować w sposób widzialny poprzez dźwięki, dotyk, hałas, zapach, poruszanie przedmiotów, pismo, rysunek, muzykę itp.

Spirytyzm i spirytualizm usiłują nadać badaniom nad kontaktami z duchami charakter naukowy, jednak współczesna nauka nie zajmuje się tym tematem, uznając go za sferę wierzeń.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TomekJuber Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Juber
Gość
Juber

Nie ma duchów, nie ma nieba i niema piekła tokowego jakiego wpajają nam w kościele. Nie ma możliwości zaistnienia równoległych wymiarów gdzie mogły by istnieć niebo i piekło, po za tym to straszak na ludzi złych i nieprawych A równoległe światy to nie to samo co wymiary i mogą i na pewno istnieją Czyli nic co jest w tym samym miejscu ale w innym czasie nie może istnieć równolegle do już zaistniałego zdarzenia w jednym czasie. To tak jakby jeden człowiek żył w drugim ale w innym wymiarze a przesunięcie czasowe było by na tyle małe aby oboje poruszali się… Czytaj więcej »

Tomek
Gość
Tomek

Teoria świata równoległego staje się faktem.