15 oznak, że Pierścień Ognia „Ring Of Fire” budzi się !!!

Podczas gdy większość świata skupiła się na innych rzeczach ,,Ring of Fire” pierścień ognia budzi się. W ciągu ostatnich kilku miesięcy miał miejsce znaczący wzrost wybuchów wulkanów i trzęsień ziemi, które miały miejsce na obwodzie Pacyfiku. Żadne z tych wydarzeń nie było na tyle blisko gęsto zaludnionych terenów dla tego nie słyszałem wiele o tym w mediach lecz stale monitoruję to co się dzieje wokół nas.

Jeśli aktywność wokół pierścienia ognia będzie rosła jest to tylko kwestią czasu kiedy dojdzie do jakiegoś większego wstrząsu albo erupcji wulkanu w pobliżu gęściej zaludnionego terenu. Kiedy tak się stanie cały świat po raz kolejny będzie się koncentrował na Ring of Fire.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że około 90 procent wszystkich trzęsień ziemi, a około 75 procent wszystkich erupcji wulkanicznych występują wzdłuż Ring of Fire. Całe zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych jest osadzone wzdłuż pierścienia ognia. Dla tego ważne jest aby zwracać uwagę, gdy istnieją doniesienia o rosnącej aktywności wzdłuż Ring of Fire.

Niestety większość Amerykanów nie potrafi odpowiedzieć na pytanie co to jest Ring of Fire

Prawie wszystkie z najgorszych trzęsień ziemi w historii nowożytnej wystąpiły wzdłuż Pierścienia Ognia. Gdy Ring of Fire jest bardzo aktywne, jest to bardzo duży problem. Bardzo dużo ludzi jest zaniepokojone, że miejsce to wydaje się, że wchodzi w okres wzmożonej aktywności.

 

Oto 15 oznak, że Pierścień Ognia budzi się przed 2013 rokiem.

 

# 1 Mount Lokon, który znajduje się w Indonezji, wybuchła ponad 800 razy od lipca. W poniedziałek, popiołu wulkanicznego z wulkanu osiągnął wysokość nawet do 7.000 metrów wysokości.

 

# 2 ” Alarm pomarańczowy „zostały wydane dla miast i wsi w pobliżu wulkanu Tungurahua w Ekwadorze. We wtorek wybuchł i wystrzelił lawę na wysokość pół mili powyżej jego krateru.

 

# 3 Lawa nadal płynie z wulkanu Tolbachik, który znajduje się na półwyspie Kamczatka.

 

# 4 Z wulkanu Fuego w Gwatemali nadal wypływa lawa a materiał skalny jest wyrzucany na duże wysokości.

 

# 5 We wtorek, pióropusz popiołu wzbił się na wysokość 2.5 km z wulkanu Paluweh w Indonezji

 

# 6 Było średnio około 4 wstrząsów sejsmicznych na godzinę na wulkanu Popocatepetl w Meksyku we wtorek.

 

# 7 Naukowcy niedawno odkryli ” jeden z najdziwniejszych na świecie wulkanów „na dnie oceanu u wybrzeży Baja, w Meksyku.

 

# 8 Wulkan Mt. Fuji koło Tokio jest nieaktywny 300 lat, ale w ostatnich miesiącach wzrastają oznaki uaktywnienia. Komora magmy pod wulkanem nabiera coraz większego ciśnienia a jeden z wybitnych naukowców ostrzega, że Mt. Fuji jak wybuchnie to skala erupcji może być bardzo duża. Władze zaniepokoił tunel w Mt. Fuji, który zawalił się 2 grudnia niosąc śmiertelne żniwo 9 osobą.

 

# 9 Naukowcy ostrzegają, że jest bardzo niebezpieczne nagromadzenie magmy w wielu japońskich 110 czynnych wulkanach.

 

# 10 Wielkość-6.1 trzęsienia ziemi, które uderzyło u wybrzeży Sulawesi, Indonezja poniedziałek.

 

# 11 Wielkość-6.0 trzęsienia ziemi, które uderzył w nowym regionie Britain, Papua Nowa Gwinea, w sobotę.

 

# 12 wielkość-6.5 trzęsienia ziemi, które uderzyło w Gulf of Alaska w połowie listopada.

 

# 13 Wielkość-7.3 trzęsienia ziemi, które nawiedziło Japonię na początku tego miesiąca.

 

# 14 nastąpił znaczny wzrost aktywności sejsmicznej w rejonie kaldery Long Valley w Kalifornii, a władze mówią, że „magma rzeczywiście porusza się tam.”

 

# 15 W ciągu ostatnich pięciu tygodni, ponad 170 znaczących trzęsień ziemi wykryto w jednym mieście w Chile.  To miasto jest teraz nazwane „najaktywniejszym miejsc na ziemi.”

 

Wszystkie te wydarzenia miały miejsce wzdłuż Pierścienia Ognia.

 

W Stanach Zjednoczonych, duży odsetek populacji jest przekonana, że wzrost katastrof naturalnych jest dowodem, że żyjemy w „dniach ostatnich”, opisanych w Biblii.

 

Inni Amerykanie wierzą, że istnieją inne przyczyny tych wszystkich klęsk żywiołowych, a duża liczba Amerykanów absolutnie przekonana jest, że nic niezwykłego nie dzieje się.

 

Więc co o tym myślisz? Uprzejmie prosimy, aby opublikować komentarz ze swoimi myślami poniżej …

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.