16 marca Ukraina – INWAZJA Z LĄDU , MORZA I POWIETRZA -rozkazy wydane !!

Znalezione w sieci:

INFORMACJA POCHODZI OD ŻOŁNIERZA ROSYJSKIEGO BIORĄCEGO UDZIAŁ W ĆWICZENIACH WZDŁUŻ GRANICY WSCHODNIEJ KONTYNENTALNEJ UKRAINY

W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ PRZEKAZAŁ SWOJEJ RODZINIE ŻE BYĆ MOŻE DOJDZIE DO WOJNY NA PEŁNĄ SKALĘ

PONIEWAŻ DZIŚ RANO KURIERZY SZTABOWI WRĘCZYLI WSZYSTKIM DOWÓDCOM JEDNOSTEK BIORĄCYM UDZIAŁ W MANEWRACH ZALAKOWANE KOPERTY Z DATĄ I GODZINĄ ICH OTWORZENIA

16 marzec 2014 roku godzina 17,30

ZACZEPIONY PRZEZ ŻOŁNIERZY KURIER SZTABOWY ODMÓWIŁ JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI NA TEMAT KOPERT

A OFICEROWIE NAGABYWANI PRZEZ ŻOŁNIERZY ODPOWIEDZIELI

PO CO PYTACIE PRZECIEŻ WIECIE……. DODAJĄC ŻE TE WYTYCZNE OTRZYMALI WSZYSCY DOWÓDCY JEDNOSTEK STACJONUJĄCYCH W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE Z UKRAINĄ ….

MŁODZI SZEREGOWI I PODOFICEROWIE SĄ WYSTRASZENI ….

=====================

POWODEM OFICJALNYM USPRAWIEDLIWIAJĄCYM INWAZJE NA TERYTORIUM UKRAINY BĘDZIE NA 100% TO OŚWIADCZENIE

Zdecydowana reakcja Rosji
MSZ: Rosja ma prawo do obrony rodaków na Ukrainie
PAP | aktualizacja 11 minut temu

“Rosja poczuwa się do odpowiedzialności za życie rodaków i współobywateli na Ukrainie; zastrzega też sobie prawo do wzięcia ludzi w obronę” – oświadczyło MSZ Federacji Rosyjskiej, komentując czwartkowe wydarzenia w Doniecku.

“13 marca 2014 roku w Doniecku doszło do tragicznych wydarzeń, polała się krew. Na pokojowo nastawionych demonstrantów, którzy wyszli na ulice miasta, by wyrazić swój stosunek do destrukcyjnego stanowiska ludzi podających się za ukraińską władzę, napadły radykalnie prawicowe ugrupowania, uzbrojone w broń na plastikową amunicję i kije” – oznajmił resort spraw zagranicznych Rosji.

Ministerstwo zauważyło, że ludzie ci od środy zjeżdżali się do Doniecka z innych regionów Ukrainy. “W wyniku starć jest wielu rannych; jedna osoba zginęła” – podkreśliło. (Media informowały o dwóch lub trzech ofiarach – przyp. red.).

Rosyjskie MSZ przypomniało, że Moskwa niejednokrotnie oświadczała, iż “ci, którzy objęli władzę w Kijowie, powinni rozbroić bojówkarzy, zapewnić bezpieczeństwo ludności i zagwarantować słuszne prawo ludzi do organizowania wieców”.

“Niestety, wydarzenia na Ukrainie pokazują, że tak się nie dzieje; że władze w Kijowie nie kontrolują sytuacji w kraju” – skonstatowało MSZ Rosji.

1 marca Rada Federacji, wyższa izba parlamentu Rosji, zezwoliła na użycie Sił Zbrojnych FR na terytorium Ukrainy. O zgodę zwrócił się prezydent Władimir Putin, uzasadniając to potrzebą normalizacji sytuacji społeczno-politycznej w tym kraju.

“W związku z nadzwyczajną sytuacją, powstałą na Ukrainie, zagrożeniem życia obywateli Federacji Rosyjskiej, naszych rodaków, składu osobowego kontyngentu Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, stacjonującego zgodnie z międzynarodowym układem na terytorium Ukrainy (Autonomiczna Republika Krymu), na podstawie punktu “g” części 1. artykułu 102. Konstytucji Federacji Rosyjskiej przedkładam Radzie Federacji Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej wniosek o użycie Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej na terytorium Ukrainy do czasu normalizacji sytuacji społeczno-politycznej w tym kraju” – napisał Putin w swym wniosku.

Formalnie nie musiał on prosić o taką zgodę. Od 2009 roku prezydent FR nie potrzebuje zezwolenia na użycie sił zbrojnych za granicą. Prawo takie wpisano wówczas do ustawy o obronie. Pozwala ono głowie państwa na niezwłoczne wykorzystanie armii do obrony obywateli FR i odparcia ataku na rosyjskie wojska stacjonujące za granicą.

Ponieważ jednak decyzję o użyciu wojsk za granicą konstytucja zalicza do kompetencji Rady Federacji, izba wyższa parlamentu 16 grudnia 2009 roku dała prezydentowi prawo do “operatywnego wykorzystywania wojsk”.

16 marca Ukraina – INWAZJA Z LĄDU , MORZA I POWIETRZA -rozkazy wydane !!

http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=swiat&idNewsComp=&filename=&idnews=152784&data=&status=biezace&_CheckSum=-651459693

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

11 thoughts on “16 marca Ukraina – INWAZJA Z LĄDU , MORZA I POWIETRZA -rozkazy wydane !!”

 1. 5 kwietnia 2014 roku
  Ataku nie ma. Ktos ma bardzo bujna wyobraznie !

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. kolejna beznadziejna i wyssana z palca bzdura

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. 17 no i co ? no i nic ….

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Spokojnie wszystko w swoim czasie. Poczekaj kilka dni a sam się przekonasz…

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. az tak głupi jestes ze w to wierzysz

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. A Ty aż tak głupi jesteś, że nie znasz Historii ?

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. głupcze przeszłosc to nie przyszłosc

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
 4. a może jakieś źródło do tego czy coś? bo jak na razie to bzdurna plotka, wyssana z palca historyjka, ALE – jeśli będzie nagranie, zdjecie, wywiad, cokolwiek, jestem gotów zwrócić honor.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. A ja się obawiam że to jednakowa akcja szykowania się do zajęcia minimum połowy Ukrainy a w celu ogólnym całej tym bardziej ze utrzymać Krym kiedy Ukraina odetnie prąd wodę itd będzie mega kosztowne a po drugie wejdą pozamiatają zostawia kilka oddziałów swoich na terenie całego kraju i wrócą do siebie .

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. 1066 – jak tyskowi podskoczycie przeszkadzając kraść to też ma prawo wojsko z zagranicy tu wprowadzić żeby was uciszyć

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. Wydaje mi się, że referendum na Krymie może być przykrywką do przemieszczenia znacznej ilości wojsk.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.