2018 rok będzie szokujący

2018 rok przepowiednie

Do nadejścia nowego 2018 roku pozostało zaledwie kilka tygodni. Ludzkość wstrzymała oddech w oczekiwaniu na zmiany, które przyniesie kolejny rok. Znani prorocy i wróżki mówią, że rok 2018 będzie bogaty w wydarzenia. Niektórzy z nich przepowiadają dobrobyt i rozkwit mieszkańcom Ziemi, podczas gdy inni mówią o straszliwej śmierci naszej planety.

Na początku nowego roku jasnowidzowie oczekują przybycia na Ziemię przedstawicieli najstarszych obcych cywilizacji. Wylądują na terytorium Stanów Zjednoczonych, aby nawiązać kontakt z Ziemianami. Ta wizyta, według niektórych proroków, wywoła wybuch groźnej infekcji wirusowej, na którą nie będzie szczepionki. Dlatego części ludzkości grozi zagłada od nieznanej choroby.

Astrolog Paweł Globa przewiduje smutny los amerykańskiego systemu finansowego. Upadek Sojuszu Północnoatlantyckiego i wzrost bezrobocia doprowadzą do zniszczenia mitu idealnego życia w Ameryce. USA poświęcą własną walutę — dolara, aby zapobiec całkowitemu upadkowi kraju. Dla Rosji Paweł Globa przygotował korzystną prognozę. Uważa, że ​​w 2018 roku kraj dokona gwałtownego skoku w rozwoju i przezwycięży wszystkie niepowodzenia z przeszłości. Rozpocznie się zwiększone finansowanie przemysłu i edukacji, a specjaliści w tej dziedzinie będą mogli liczyć na przyzwoitą pensję. Ponadto, zgodnie z prognozą astrologa, Moskwa utraci pozycję głównego miasta Rosji. Centrum biznesowe państwa przeniesie się na Syberię.

Francuska wróżka Kaede Uber, która jest nazywana spadkobierczynią bułgarskiej jasnowidz Wangi, przygotowała proroctwo dla Ukrainy na 2018 rok. 15-letnia dziewczynka zapewnia, że ​​mieszkańców Ukrainy czeka kolejna rewolucja. W kraju nastąpi brutalny zamach stanu, który pochłonie wiele istnień ludzkich.

Astrolog z Odessy Wład Ross twierdzi, że odszyfrował przepowiednie Nostradamusa, które potwierdzają wysokie prawdopodobieństwo wybuchu III wojny światowej w 2018 roku. W przezwyciężeniu światowego konfliktu pomoże Rosja, którą czeka gwałtowna zmiana władzy i ożywienie na tle wojen gospodarczych między USA a Chinami.

Kolejną przerażającą prognozę nadchodzącego czasu przedstawiała Matrona Moskiewska. Przepowiedziała, że ludzi czeka „wojna bez wojny”, która pochłonie wiele ludzkich istnień. Eksperci wciąż nie mogą dojść do wspólnej opinii na temat tego, co miała na myśli Matrona. Istnieją wersje o klęskach żywiołowych, upadku meteorytu lub atakach chemicznych na dużą skalę. „W wyniku tego strasznego wydarzenia świat stanie się inny” — zapewniała wyrocznia.

źródło: pl.sputniknews.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
bartekMireczekPowiemtakJola Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bartek
Gość
bartek

Bylem w chinach po prostu zwiedzam swiat i podgladalem jak ze 30 ciezarowek przyjechalo nad granice z korea pln i wysiedli zolnierze chinscy w maskach przeciwchemicznych i dali koreanczykom (tez w takich maskach byli) z 90 skrzyn wszystko odbylo sie po ciemku po czym znikneli

Mireczek
Gość
Mireczek

Ten groźny wirus, bardziej mi wygląda na depopulację. Nie będzie pochodził z kosmosu, a z laboratoriów ziemskich. UFO jakoś się do tego dorysuje. 🙂

Powiemtak
Gość
Powiemtak

2017 się jeszcze nie skończył

Jola
Gość
Jola

Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.