2019 rok nie będzie szczęśliwy? Oto przepowiednie Wangi na 2019 rok

Baba Wanga przepowiednie 2019

Co nas czeka w nadchodzącym 2019 roku? „Nostradamus z Bałkanów”, znana jako Baba Wanga, zostawiła kilka przepowiedni na zbliżającą się datę, jest m.in. wzmianka o Putinie, kryzysie finansowym i asteroidzie.

Baba Wanga urodziła się w 1911 roku w Strumicy na terenie dzisiejszej Bułgarii, zmarła w 1996 roku. Wiele z jej przepowiedni się sprawdziło, niektórzy twierdzą, że urzeczywistniło się aż 60% tego, co „widziała”.

Na 2019 rok Wanga przepowiedziała ogromny kryzys finansowy. Złe wiadomości miała też dla prezydenta USA, który w nadchodzącym roku ma zachorować na ciężką chorobę, która spowoduje uszkodzenie mózgu i utratę słuchu. Wanga jednak pomyliła się co do samej osoby na stanowisku prezydenta — według niej dalej miał to być Barack Obama.

Dla Rosji też nie ma dobrych nowin — jasnowidząca twierdziła, że w 2019 roku ma dojść do zamachu na prezydenta Rosji Władimira Putina. Na domiar złego na Rosję ma spaść asteroida. Zły los doświadczy też Chiny, Pakistan, Japonię, Alaskę — ma tam dojść do katastrof przyrodniczych.

Ogromne tsunami doprowadzi do zniszczeń, jakich jeszcze nie było.

źródło: pl.sputniknews.com

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
IDONTLIKE/GOOGLE/WORDPRESS/NWO/PiS Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
IDONTLIKE/GOOGLE/WORDPRESS/NWO/PiS
Gość
IDONTLIKE/GOOGLE/WORDPRESS/NWO/PiS

Znowu brednie.A wiesz co mi Wanga powiedziala wczoraj na Ucho?Ze od Uralu po Adriatyk bedzie Arab na Murzynie zapierdalal przez pustynie.I ze w ciagu Roku Polska zginie.Chyba,ze wladek swoja sila meteoryty wywoluje i je odczarowywuje.Ciekaw jestem co na to Bystrzaki,lykajace taki smrod jako Prawde oczywista….