Na 23 sierpnia w USA zaplanowano TRANS-KONTYNENTALNE GLOBALNE ĆWICZENIA – EARTH EX.

Jak donoszą wszystkie serwisy informacyjne USA, na 23 sierpnia 2017 r., zaplanownano bezprecedensowo kompleksowe, globalne, połączone ćwiczenia EARTH EX, organizowane przez FEMA i Ministerstwo Energetyki USA.

Komunikat o ćwiczeniach rozpoczyna się następującym wprowadzeniem:

„Współczesne infrastruktury podtrzymywania życia są z sobą powiązane i zabezpieczone zasobami na niespotykaną dotąd skalę, przy czym łańcuch dostaw obejmuje nie tylko cały kraj, ale i w coraz większym stopniu, świat.
Wzrastająca integracja, osiągająca globalny zasięg, przyniosła nam wspaniałe możliwości.

Równolegle, pojawiło się prawdopodobieństwo poważnych, szkodliwych działań przeciwko USA i naturalnych zagrożeń w postaci klęsk żywiołowych, co budzi – niepokój. Te możliwe zagrożenia, w skali subkontynentu mogą prowadzić do kaskadowych zaburzeń w funkcjonowaniu infrastruktury – długotrwałych przerw w transmisjach energetycznych i naruszenia innych systemów podtrzymywania życia.

Takie przypadki, nieuchronnie rodzą dylemat: jak przywrócić funkcjonowanie dowolnego niesprawnego sektora infrastruktury, jeśli możliwe, – przy minimalnej pracy wszystkich pozostałych.

W celu rozwiązania tego trudnego zadania, krytycznie ważne jest odpowiednie planowanie sektorów, aby zabezpieczyć ich międzysektorową stabilność. (—). Biorąc pod uwagę różnorodność oraz skale, globalnej i krajowych infrastruktur, od których jesteśmy dzś wszyscy uzależnieni, potrzebujemy bezprecedensowych, międzysektorowych i międzynarodowych serii ćwiczeń, które obejmą cały kontynent…. „

Jak wynika z dalszych wyjaśnień, ćwiczenia odbędą się 23 sierpnia, kiedy zaangażowane służby będą uczyć się reagować na globalne katastrofy, takie jak mega trzęsienia ziemi, ogromnej siły ataki impulsami elektromagnetycznymi, wybuchowe emisje słoneczne, globalny cyber-terroryzm i inne katastrofy, zakodowane pod hasłem „Czarne Niebo”.

Ponieważ w dzisiejszym globalnym świecie wszystko jest wzajemnie powiązane, potrzeba takich ćwiczeń jest oczywista – zarówno na terenie kraju, jak i w skali międzynarodowej. Jednak szczególną uwagę zwraca na siebie data ćwiczeń – 23 sierpnia.

Dziś cały świat z niepokojem obserwuje wymiany „dyplomatycznych uprzejmości” między USA i KRLD; przedstawiciele kierownictwa obu mocarstw jądrowych już kilka razy obiecali usunąć przeciwnika z powierzchni Ziemi.

Stosunki między USA i KRLD zbliżyły się do punktu wrzenia pod koniec marca tego roku, kiedy USA skierowało ku KRLD lotniskowiec. W pewnym momencie były tam aż trzy amerykańskie lotnicze grupy uderzeniowe (АУГ)*3 , co wyglądało bardzo niepokojąco.

Jednak w opinii wojskowych ekspertów było jasne, że wyprzedzającego uderzenia ze strony USA na razie nie będzie, bo przygotowanie takiej operacji wymaga około 5-ciu miesięcy (na podstawie obserwacji operacji w Iraku i w Libii) mozolnej pracy profesjonalnych wojskowych logistów. Oznacza to przerzut do Korei Południowej, Japonii i na Guam niesamowitej ilości samolotów i pojazdów opancerzonych, globalne dostawy niezbędnych paliw, napełnienie magazynów amunicją, lekami i wszystkim, co niezbędne dla obsługi techniki i składu osobowego.

Taka aktywność – oczywiście – nie znajdzie odbicia w prasie, ale według pośrednich danych, trwa praca amerykańskich logistów, a w końcu sierpnia wygasa właśnie, niezbędny dla do wykonania ich zadań czas, licząc od początku kryzysu. To jest, jak wspomniano – 5 miesięcy. Ponadto, letni dekret Donalda Trumpa zobowiązuje wszystkich Amerykanów do opuszczenia granic KRLD do 1-go września – co przezorniejsi, zrobili już 27 lipca, czyli w dniu wejścia dekretu w życie i publikacji w głównych mediach. W ten sposób koniec sierpnia może określać przybliżony termin ataku prewencyjnego USA a ćwiczenia EARTH EX, przewidziane na 23-go sierpnia, to założenie pośrednio potwierdzają.

Tym nie mniej, czy Stany Zjednoczone zdecydują się na wojnę, – to wielkie pytanie. W tym samym czasie nastąpi w Stanach całkowite zaćmienie słońca 21 sierpnia 2017 roku . Cień Księżyca przejdzie pasmem nad rozpadliną tektoniczną i paroma super-wulkanami:
Co mogą oznaczać takie grawitacyjne wahania nikt nie wie, ale wszyscy zdają sobie sprawę, z potencjalnych zagrożeń. Na przykład erupcji magmy z kaldery Yellowstone lub z kaldery Long Valley.

Jeśli założyć, że w FEMA* już wszystko na ten temat, skądś wiedzą, byłoby naiwnością przypuszczać, że ktoś, o tym będzie informować. Katastroficzny film „2012” – polecam wszystkim – ukazał, dlaczego nikt o tym informować nie będzie.

Niemniej funkcjonariusze FEMA potajemnie przygotowują się do wydarzeń. A najlepszym sposobem, aby to zrobić – ogłosić na 21-23 sierpnia jakieś „wielkie manewry”.
———————————–
Przypis tłumacza: wspomniane zaćmienie słońca, mogące wyzwolić kataklizm – to także korzystna sytuacja do podjęcia niespodziewanego ataku militarnego, przez przeciwnika USA, lub prowokacji- pretekstu do własnego ataku, aktów terrorystycznych i wszelkiego rodzaju działań przestępczych, jak również przykrycia ewentualnych aktów zmierzających do destabilizacji wewnętrznej lub przewrotu politycznego.

źródło: wolna-polska.pl autor: bezmetki
Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MediamilcząAnonimMateuszSzylik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mediamilczą
Gość
Mediamilczą

Dlaczego w mediach cisza ?
Gdzie można się dowiedzieć gdzie teraz ćwiczą i jak to wygląda ?
Mogliby chociaż słówko pisnąć
Żygać się chce od tej polityki 24/h

Mateusz
Gość
Mateusz

Przeczytaj, do końca.

„Miłość, któż mi powie skąd zmierza i do kąd Przeczytaj, do końca. Może nie na temat ale „koniec świata” jest kosztowny.
To nie żart. Nie wierzę w koniec świata.

Pomóżmy człowiekowi który źle pokierował swoim życiem. Teraz niestety nie jest w stanie tego sam naprawić.
Proszę wejdz na link ponizej i przeczytaj wszystko, a jeśli nie jesteś w stanie wpłacić to chociaż udostępnij to. Niech zadziała siła Społeczeństwa

https://zrzutka.pl/na-wyjscie-z-kryzysowej-sytuacji-nowe-zycie-i-zalozenie-firmy-wtp6pj

Indywidualny numer konta tej zrzutki
91 1750 1312 6886 6135 9151 2295
Zrzutka.pl sp. z o. o.
Tytuł „Zrzutka Mateusz Wełna”

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA.

Anonim
Gość
Anonim

Że tak powiem – do roboty i zarabiać na siebie. Każdy ma jakieś długi (ja sam ponad 350 000 (dom sam się nie postawi), a jakoś nie płaczę na portalach że „nie mam więc dajcie”. Brzmi brutalnie? Trudno, taka jest prawda.

Szylik
Gość
Szylik

Pożyjemy zobaczymy,takie rzeczy należy traktować z dystansem