27 lipca 2018 calkowite zacmienie Ksiezyca

27 lipca nastąpi całkowite zaćmienie Księżyca, które potrwa prawie cztery godziny. Satelita Ziemi wejdzie w jej cień i nabierze purpurowo-czerwonego odcienia.

Jak wyjaśnił znany astrolog Paweł Globa, ten dzień jest niebezpieczny w związku z wielką opozycją Marsa, która ma miejsce zazwyczaj przed wojnami. „Podobna wielka opozycja Marsa niezwiązana z zaćmieniem miała miejsce w 2003 roku, i wcześniej w 1939 roku. Całkowite zaćmienie księżycowe 27 lipca — najdłuższe w XXI wieku — zbiega się z wielką opozycją co do dnia” — oznajmił astrolog.

Całkowite zaćmienie księżyca, jakiego nie było od 100 lat, będzie można zobaczyć 27.07.2018 roku, w piątek. Zaćmienie potrwa rekordowo długo
Całkowite zaćmienie księżyca, jakiego nie było od 100 lat, będzie można zobaczyć 27.07.2018 roku, w piątek. Zaćmienie potrwa rekordowo długo.

Samo z siebie zaćmienie księżycowe, jak wszystkie analogiczne zjawiska, może doprowadzić do zaostrzenia chorób psychicznych i somatycznych. W tym dniu mogą nastąpić także inne tragiczne wydarzenia.

To, co zacznie się podczas tego zaćmienia, może potrwać przez dłuższy czas, dlatego trzeba bardzo uważać, szczególną ostrożność powinny zachować zwłaszcza osoby cierpiące na przewlekłe choroby. Powstanie lub nasilenie się przewlekłej choroby tego dnia może mieć bardzo poważne konsekwencje. Dotyczy to również chorób nerwowych i psychicznych. Nie można ulegać zewnętrznym wpływom, trzeba zachowywać ostrożność na drodze i maksymalnie uważać na kontakty z innymi ze względu na możliwe prowokacje i skandale oraz wybuchy emocjonalne — zaleca ekspert.

Oprócz wzmożonego ryzyka wypadków i katastrof podczas zaćmienia z dominującym czynnikiem ludzkim istnieją także inne, czysto „marsjańskie” zagrożenia.

Mars nie na próżno jest bogiem wojny. Rzeczywiście wiele wojen niestety zbiega się w czasie z wielką opozycją Marsa. Tego dnia rano Mars zbliża się do Ziemi i widnieje na niebie jako bardzo jasna czerwona gwiazda. Są możliwe niekontrolowane wybuchy gniewu, potrzeba aktywnego i desperackiego rozwiązywania problemów. Dlatego trzeba wziąć się w garść i kontrolować demony w naszej podświadomości, by nie wydostały się z nas — wyjaśnia astrolog. 

Jednym słowem, jeśli zawczasu przygotujemy się na te wydarzenia i podejmiemy środki zapobiegawcze, unikniemy ciężkich konsekwencji — podkreśla Globa.

Jednocześnie astrolog dodał: zaćmienie rozpocznie się na 24-48 godzin przed 27 lipca i potrwa 2-3 dni po tej dacie, natomiast konsekwencje tego wydarzenia astrologicznego i jego odległe echa jak kręgi na wodzie po rzuconym do niej kamieniu będą dawać się we znaki jeszcze przez miesiąc.

To samo dotyczy wielkiej opozycji Marsa. „Spójrzcie, w 2003 roku opozycja była w sierpniu, natomiast operacja USA na Bliskim Wschodzie rozpoczęła się wcześniej. W 1939 roku wielka konfrontacja Marsa miała miejsce w maju lub czerwcu, II wojna światowa wybuchła we wrześniu. Wydarzenia dzieli niewielki odstęp czasowy, jest to jednak powolne zbliżenie się orbit Marsa i Ziemi. Po prostu Mars i Ziemia w tym momencie są najbliżej siebie” — mówi astrolog.

źródło: pl.sputniknews.com

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
kiaNoqvwvpTomekROBERT BOYXSTREETsolex Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kiaNo
Gość
kiaNo

A świstak siedzi i zawija,oj zawija.

qvwvp
Gość
qvwvp

To ma sens. Ale przypomnę:
„To że coś jest logiczne nie znaczy że jest prawdziwe”

ROBERT BOYXSTREET
Gość
ROBERT BOYXSTREET

WITAM SERECZNIE TO JEST MÓJ TELEFON 534 784 702 GG 65814982 PODAJE CI SWOJE DANE KONTAKTOWE WIEDZ PROSZE CIE O ZACHOWANIE ABSOLUTNEJ DYSCRECJI WSZYSTKO CI POWIEM I WSZYSTKO NA SPOKOJNIE SOBIE USTALIMYYYYYYYYYY JESTEM TUTAJ SZCZEGÓLNIE CODZIENNIE BARDZO BARDZO POZNOW NOCY TYLKO ZIELONA GÓRA I BARDZO BARDZO BLISKIE OKOLICE MOGE Z MIEJSCA ZMIENIĆ SWOJE MIEJSCE ZAMIESZKANIA I SZUKAM RUWNIEŻ DZIEWCZYNY MORZESZ ZAMIESZKAĆ U MNIE BARDZO BARDZO PODOBAJA MI SIEDZIEWCZYNY Z BARDZO DŁUUUUGIMI WŁOSAMI SZUKAM BARDZO BARDZO MIŁEJ DZIEWCZYNY PROSZ EJESLI CHCESZ ZĄRTOWAĆ NIEDZWO NIEPISZ boy NIEDZWOŃIĆ NIEPISZ BO Z MIEJCSA BEDZIESZ ODRZUCANYM NIEPISAĆ Z DALEKA BO $$$$$$$$$$$$$ I ODLEGŁOSCCCCCCCC UPRZEJMIE PROSZE… Czytaj więcej »

Tomek
Gość
Tomek

Typowy lach, nie ważne co by się działo to myśli o dupie marynie i widzi tyłek w gitarze.

solex
Gość
solex

Tłumaczenie rodem ze starożytnego Egiptu.