5 najciekawszych przepowiedni na 2018 rok w skrócie

przepowiednie 2018 rok
przepowiednie 2018 rok

Wojny, kryzysy gospodarcze, straszne kataklizmy, ale również nieudane (na szczęście) zamachy, wynalezienie nowych źródeł energii i potwierdzenie istnienia pozaziemskich cywilizacji. Czy przepowiednie mają szanse się spełnić? Tego nie wiemy. Na dwoje babka wróżyła.

Przepowiednie Nostradamusa 2018 rok

Przepowiednie Nostradamusa 2018 rok

Interpretatorzy przepowiedni Nostradamusa ostrzegają, że rok 2018 będzie krytyczny dla ludzkości. Według nich centurie napisane przez najsłynniejszego jasnowidza przewidują na 2018 rok erupcję wulkanu Wezuwiusz, kolejny kryzys gospodarczy spowodowany największym trzęsieniem ziemi w historii oraz globalne ocieplenie, które będzie fatalne w skutkach (niebo się otworzy, a pola będą płonąć z gorąca). Niektórzy idą nawet dalej, wyczytując z enigmatycznych tekstów francuza III wojnę światową oraz śmierć Papieża.

Przepowiednie Baba Wanga 2018 rok

Przepowiednie Baba Wanga 2018 rok

Pochodząca z Bułgarii, najsłynniejsza znachorka i jasnowidząca, trafnie przepowiedziała śmierć Stalina, rozpad Związku Radzieckiego oraz atak na World Trade Center 11 września 2001 roku.

Jej przepowiednie na rok 2018 mówią o tym, że Chiny będą dominować nad światem i wyprzedzą nawet amerykańską gospodarkę, zaś naukowcy odkryją coś niezwykle istotnego na planecie Wenus. Prawdopodobnie będzie to jakaś nowa forma energii. Co ciekawe niewidoma wieszczka nie wspomniała tym razem ani słowem o wojnie i jakichkolwiek kataklizmach w 2018 roku.

Przepowiednie Craig Hamilton-Parker 2018 rok

Przepowiednie Craig Hamilton-Parker 2018 rok

Craig Hamilton-Parker z Southampton jest jasnowidzem i medium. Sławę zawdzięcza przede wszystkim trafnym przepowiedniom dotyczącym Brexitu i wygranej Donalda Trumpa. Z jego usług korzystają celebryci i biznesmeni.

Wizjoner na 2018 rok ma zarówno dobre, jak i złe przepowiednie. Uważa on bowiem, że do skutku dojdzie zjednoczenie obu Korei i obalenie Kim Dzong Una, próba porwania i zabójstwa Papieża, która jednak zakończy się niepowodzeniem, a także ujawnią się pozytywne duchowe siły, które pomogą ludzkości w trudnych okresach. Jednak, żeby nie było tak kolorowo, Hamilton-Parker mówi również o licznych atakach terrorystycznych,pożarze w Pałacu Westminsterskim oraz bardzo poważnej epidemii grypy, która pochłonie wiele ludzkich istnień.

Przepowiednie Bashar 2018 rok

Przepowiednie Bashar 2018 rok

Darryl Anka, który zajmuje się tworzeniem efektów do filmów (między innymi do „Iron Mana”) w 1983 roku zaczął doświadczać obecności bytu, który przedstawił się mu jako Bashar i zdradził mu kilka faktów na temat przyszłości rasy ludzkiej. Na okres obejmujący lata: 2017, 2018 i 2019 twór przepowiedział między innymi rozpoczęcie masowej produkcji nowej formy energii oraz wzmożoną i niezwykle brutalną działalność terrorystyczną. Mówił również o tym, że zostaną ujawnione dokumenty i dowody dotyczące istnienia istot pozaziemskich i UFO, a ludzie poznają pozaziemskie cywilizacje.

Przepowiednie Kaede Uber 2018 rok

Przepowiednie Kaede Uber 2018 rok

Tajemnicza dziewczynka z Francji, której narodziny przepowiedziała sama Baba Wanga, uważana jest za reinkarnację sławnej prorokini. Kaede już na początku 2016 roku wieszczyła, że do Europy zbliża się fala przybyszów z innego kontynentu, którzy przeprowadzą wiele ataków terrorystycznych i całkowicie zniweczą wszystko, na co tak ciężko pracowaliśmy.

W obecnym czasie Europa będzie zmagać się nie tylko z tym problemem. Prawdziwe przerażenie na przyjść w związku z potworną katastrofą ekologiczną, która sprawi, że Ziemia przez sześć lat będzie prawie całkowicie pozbawiona wody pitnej, a ludzie będą się mordować za szklankę wody. Dziewczynka wspomina również, że mieszkańców Ukrainy czeka kolejna rewolucja i zamach stanu.

źródło: antyradio.pl

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KimBurySierściuchOrfe3 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

„Kaede już na początku 2016 roku wieszczyła, że do Europy zbliża się fala przybyszów z innego kontynentu, którzy przeprowadzą wiele ataków terrorystycznych i całkowicie zniweczą wszystko, na co tak ciężko pracowaliśmy.”

No, przepraszam, ale w 2016 to było już „po ptokach”! Sam wieszczyłem to dużo wcześniej a na forach pisałem o tym w 2014 roku. Przy tym nie jestem żadnym znanym więcej ani mniej jasnowidzem.

Orfe3
Gość
Orfe3

ani jedna przepowiednia nie jest ciekawa.

Sierściuch
Gość
Sierściuch

Nie ciekawi Cię ta przepowiednia, że wszyscy będziemy ostro capić przez 6 lat?

KimBury
Gość
KimBury

Tłumaczyliśmy tutaj wielokrotnie, że Nostradamus nie datował swoich przepowiedni na 2018 rok. Czyli takowych po prostu nie ma. Można natomiast gdybać, że być może ta i ta przepowiednia będzie spełniona tego roku. Tego wymaga dziennikarska uczciwość. I o to proszę.