5 proroctw, które przewidują początek III wojny światowej

20
176
III wojna światowa

Jesteśmy świadkami bardzo niepokojących wydarzeń, które właśnie dzieją się na świecie. Wiele przepowiedni mówi, że III wojna światowa rozpęta się w Syrii lub na ziemi arabskiej.

W świetle ostatnich wydarzeń w Syrii, w kraju, w którym mocarstwa nuklearne załatwiają swoje globalnych interesy, wiele ostatnich i starożytnych przepowiedni przewidziało wybuch III Wojny Światowej w tym kraju, a jeśli spojrzeć na to, co się obecnie dzieje wokół, wydaje się, że jesteśmy bliżej globalnego konfliktu niż kiedykolwiek wcześniej.

5 przepowiedni, które przewidują wybuch III wojny światowej

Zanim jednak przejdziemy do tematu, chciałbym przytoczyć następujący cytat:

„Nie wiem, jakimi broniami będzie walczyć się w III Wojnie Światowej, ale w IV Wojnie Światowej będzie walczyć się kijami i kamieniami” – Albert Einstein .

Przerażające, prawda?

Donald Trump i początek Trzeciej Wojny Światowej

Zgodnie z przewidywaniami samozwańczego posłańca Boga Horacio Villegasa, konfliktowe sytuacje wywołane przez prezydenta USA rozpoczną trzecią wojnę światową. Jest to tylko kwestia czasu.

Villegas powiedział, że stanie się to w setną rocznicę pojawienia się Matki Boskiej Fatimskiej, czyli 13 maja. Setną rocznicę obchodziliśmy w 2017 roku więc czyżby III wojna światowa już trwała i z biegiem czasu przybierała stopniowo na sile?

Niepokojące proroctwo Matki Shipton

Ponad 450 lat temu, ten słynny angielski okultystka przepowiedziała początek Trzeciej Wojny Światowej na Bliskim Wschodzie i wskazał na Stany Zjednoczone jako główną siłę zniszczenia.

„Ach, niestety, wojna nadejdzie z miejsca, gdzie żyją Turcy i poganie, którzy w zaciekłej kłótni wywołają potężny konflikt. Kiedy północ dzieli się na południe, a w lwiej paszczy orła, to podatek, krew i wojna przyjdą do każdego skromnego domu. Żółci ludzie zyskają wielką moc potężnego niedźwiedzia, któremu pomogą. Ci tyrani nie zdołają podzielić świata na dwa, więcej z tych aktów będzie wielkim niebezpieczeństwem. A przerywana gorączka pozostawi wielu zmarłych. „

„Królestwa staną się zazdrosne i pełne lęku, a pułapka obróci się przeciwko nim, gdy cenny czarny robak pozostawi trochę życia. Niewiele pozostanie w ostatecznym słońcu. „

Nostradamus i III wojna światowa

Ci, którzy studiują dzieło Nostradamusa twierdzą, że francuski astrolog przepowiedział nadejście Państwa Islamskiego i wskazał je jako zagrożenie, które doprowadzi do Trzeciej Wojny Światowej. Ponadto przewidział, że kilka miast zostanie zrównanych z ziemią, a wszystkim towarzyszyć będą poważne katastrofy naturalne. Miejmy nadzieję, że się mylił.

Baba Vanga i wojna trzech stuleci

Znana również jako „Nostradamus na Bałkanach”, Baba Vanga jest uważana za jedną z największych widzących postaci przepowiadających przyszłość w XX wieku. Przewidziała, między innymi, dojście Donalda Trumpa do władzy.

Przewidziała, że ​​45. amerykański prezydent doprowadzi do upadku tego kraju i że Trzecia Wojna światowa wybuchnie na ziemi arabskiej.

Tak samo ostrzegała, że ​​konflikt nie ustanie, aż do 2341 r.

Papież Franciszek

Najwyższa głowa Kościoła katolickiego, Papież Franciszek ostrzegł, że III wojna światowa już trwa, tylko, że w małych kawałkach.

Suma wszystkich obecnie toczących się konfliktów wojennych, w tym zamachów terrorystycznych, będzie kulminacją wielkiego konfliktu na skalę globalną.

Ponadto zasugerował, że prawdziwymi przyczynami wojny są w rzeczywistości niedobory wody pitnej.

 

20
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
Grzegorzaalfa.oomegaŻarPedroZofia Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

A ja przepowiadam konflikt w Rosji – czyli powtórka z historii 1917

aalfa.oomega
Gość
aalfa.oomega

JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Pedro
Gość
Pedro

Wspólną cechą wszystkich proroctw jest wiara w ich spełnienie. Gdyby zliczyć przepowiednie na przestrzeni wieków, okazało by się, że niemalże każdy prorok coś tam przewidział, przynajmniej cząstkę następującej prawdy. Nigdy jednak nie wiemy do końca, co tak naprawdę wyniknie z danej przepowiedni, bo najczęściej się one nie sprawdzają w całości. Obserwuję to zjawisko od wielu lat i mam przekonanie, że nie ma na Ziemi takiej osoby, która jest w stanie przewidzieć dokładną datę, miejsce i okoliczności nadzwyczajnego wydarzenia. To wszystko opiera się bardziej na przypuszczeniach, intuicji lub innych zdolnościach pozazmysłowych. Każdego roku podawane są daty końca świata, armagedonów lub inwazji… Czytaj więcej »

Zofia
Gość

Pierdoły

Mariusz
Gość
Mariusz

Bóg zdwoszyl ziemię i on decyduje kiedy będzie koniec a kiedy trzecia wojna światowa

Żar
Gość
Żar

Po owocach ich poznacie. Jakim owocem jest ten świat? Każdy widzi.

Polka
Gość
Polka

Tak tak tylko psychopaci zabijają ludzi ,czemu tego nie widzicie , psychoza teraz w dzisiejszych czasach staje się wszystko od nienawiści do materializmu . Ciężko zauważyć a potem dziwić się że umiera ktoś ,tylko teraz umierają narody ,zamiast wsadzić do psychiatryka ,wy czekacie kiedy wasza kolej iść do piachu bo to jest ok bo macie różne wytłumaczenia . Każdy jest psychopata kto łamie prawo i dąży do łamania prawa przejrzyjcie na oczy ta wojna to przez psychozy bóg wie jakie np korzysci psychopatów i myślicie że to racjonalne zabijać by mieć korzyść czy korzyści

Imię
Gość
Imię

Ja osobiście nie wierzę w przepowiednie. Wiem, że KIEDYŚ nastąpi konoec, ale czemu mamy się tego bać? Czemu mamy zgadywać, lecz nasze zgadywanki i tak nie będą trafne? I po co czekać na koniec, a nie żyć jakby go nie było? I tak każdy w swoim życiu będzie cierpiał.

Iwa
Gość
Iwa

Tak naprawdę to świat będzie istniał wiecznie Bóg zaingeruje w sprawy ludzi i rozwiąże problemy w sposób sprawiedliwy ,ponieważ ziemie On stworzył

lllllllllll
Gość
lllllllllll

do imie , co do przepowiedni mi osobiście wydaje się że nie jesteśmy tak zwana teraźniejszościa tylko przeszłością i tak taki jasnowidz podłacza się świadomościa do przyszłości a raczej dalszej przeszłości … , co do końca czemu miałby być jakis koniec po co ? są dowody na to że są wcielenia a wbrew pozorom bibliia temu nie zaprzecza a nawet jest w niej fragment sugerujacy reinarnacje i tak może wiecznie człowiek sie uczy udoskonala ,jak by miał non stop tego swiadomość to by sie załamał ze np całą wieczność będzie pracował a tak każde życie i żyje po ok 100… Czytaj więcej »

dingol
Gość
dingol

zobaczycie jeszcze wszyscy nawet najwięksi niedowiarkowie,najwięksi egoiści i osoby które wszytko mają głęboko w 4 literach zapłacą za to,jak już wojna wybuchnie na maksa to wszyscy będą cierpieć i tak będzie,że żywi będą zazdrościć umarłym,zobaczycie nadejdzie takie coś i nawet ci co będą pragnąć końca świata,będą sobie pluć w brodę czemu tak chcieli,bo koniec będzie tak okropny jak jeszcze nikomu nawet w najgorszych snach się nie pojawiło

llllll
Gość
llllll

do dingol ; a to jesteś jasnowidzem że to wiesz czy sfrustrowanym życiem Januszem polskim który piszac takie komentaże podbudowuje sobie ego czuje sie lepiej etc ? idź lepiej na spacer zamiast siać propagandy i haos

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Jak zwykle lewackie sztuczki

iiiiiiiii
Gość
iiiiiiiii

jak to mówia Japończycy ; wiśimito

Piotr
Gość
Piotr

Nareszcie koniec świata czytam te brednie to może do Torunia tesz dojdzie tą wojna

Jacek
Gość
Jacek

Przegapiłem już kilka końców świata – w pracy byłem

Eeeee
Gość
Eeeee

Belkot

gonzo
Gość
gonzo

smutny tytuł

Sikorka
Gość
Sikorka

Obiecują i prorokują a tu klapa za klapą. Prezydent Francji szuka kraju który pomoże mu prowadzić wojnę. Szuka szuka i nic. Nawet Niemcy zachowują umiar i są dalecy od pomocy politycznej i militarnej.
W/g mnie żadnej 3 wojny nie będzie. To na chwilę obecną się nie opłaca

yop
Gość
yop

oczywiscie ze sie oplaca USA czy Rosji nie po to tak sie zbroją żeby tego nie wykorzystać , niestety dla nas ale tej maszyny nie da sie już zatrzymać:(