5 proroctw, które przewidują początek III wojny światowej

20
126
III wojna światowa

Jesteśmy świadkami bardzo niepokojących wydarzeń, które właśnie dzieją się na świecie. Wiele przepowiedni mówi, że III wojna światowa rozpęta się w Syrii lub na ziemi arabskiej.

W świetle ostatnich wydarzeń w Syrii, w kraju, w którym mocarstwa nuklearne załatwiają swoje globalnych interesy, wiele ostatnich i starożytnych przepowiedni przewidziało wybuch III Wojny Światowej w tym kraju, a jeśli spojrzeć na to, co się obecnie dzieje wokół, wydaje się, że jesteśmy bliżej globalnego konfliktu niż kiedykolwiek wcześniej.

5 przepowiedni, które przewidują wybuch III wojny światowej

Zanim jednak przejdziemy do tematu, chciałbym przytoczyć następujący cytat:

„Nie wiem, jakimi broniami będzie walczyć się w III Wojnie Światowej, ale w IV Wojnie Światowej będzie walczyć się kijami i kamieniami” – Albert Einstein .

Przerażające, prawda?

Donald Trump i początek Trzeciej Wojny Światowej

Zgodnie z przewidywaniami samozwańczego posłańca Boga Horacio Villegasa, konfliktowe sytuacje wywołane przez prezydenta USA rozpoczną trzecią wojnę światową. Jest to tylko kwestia czasu.

Villegas powiedział, że stanie się to w setną rocznicę pojawienia się Matki Boskiej Fatimskiej, czyli 13 maja. Setną rocznicę obchodziliśmy w 2017 roku więc czyżby III wojna światowa już trwała i z biegiem czasu przybierała stopniowo na sile?

Niepokojące proroctwo Matki Shipton

Ponad 450 lat temu, ten słynny angielski okultystka przepowiedziała początek Trzeciej Wojny Światowej na Bliskim Wschodzie i wskazał na Stany Zjednoczone jako główną siłę zniszczenia.

„Ach, niestety, wojna nadejdzie z miejsca, gdzie żyją Turcy i poganie, którzy w zaciekłej kłótni wywołają potężny konflikt. Kiedy północ dzieli się na południe, a w lwiej paszczy orła, to podatek, krew i wojna przyjdą do każdego skromnego domu. Żółci ludzie zyskają wielką moc potężnego niedźwiedzia, któremu pomogą. Ci tyrani nie zdołają podzielić świata na dwa, więcej z tych aktów będzie wielkim niebezpieczeństwem. A przerywana gorączka pozostawi wielu zmarłych. „

„Królestwa staną się zazdrosne i pełne lęku, a pułapka obróci się przeciwko nim, gdy cenny czarny robak pozostawi trochę życia. Niewiele pozostanie w ostatecznym słońcu. „

Nostradamus i III wojna światowa

Ci, którzy studiują dzieło Nostradamusa twierdzą, że francuski astrolog przepowiedział nadejście Państwa Islamskiego i wskazał je jako zagrożenie, które doprowadzi do Trzeciej Wojny Światowej. Ponadto przewidział, że kilka miast zostanie zrównanych z ziemią, a wszystkim towarzyszyć będą poważne katastrofy naturalne. Miejmy nadzieję, że się mylił.

Baba Vanga i wojna trzech stuleci

Znana również jako „Nostradamus na Bałkanach”, Baba Vanga jest uważana za jedną z największych widzących postaci przepowiadających przyszłość w XX wieku. Przewidziała, między innymi, dojście Donalda Trumpa do władzy.

Przewidziała, że ​​45. amerykański prezydent doprowadzi do upadku tego kraju i że Trzecia Wojna światowa wybuchnie na ziemi arabskiej.

Tak samo ostrzegała, że ​​konflikt nie ustanie, aż do 2341 r.

Papież Franciszek

Najwyższa głowa Kościoła katolickiego, Papież Franciszek ostrzegł, że III wojna światowa już trwa, tylko, że w małych kawałkach.

Suma wszystkich obecnie toczących się konfliktów wojennych, w tym zamachów terrorystycznych, będzie kulminacją wielkiego konfliktu na skalę globalną.

Ponadto zasugerował, że prawdziwymi przyczynami wojny są w rzeczywistości niedobory wody pitnej.

 

20 KOMENTARZE

 1. JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 2. Wspólną cechą wszystkich proroctw jest wiara
  w ich spełnienie. Gdyby zliczyć przepowiednie na
  przestrzeni wieków, okazało by się, że niemalże
  każdy prorok coś tam przewidział, przynajmniej
  cząstkę następującej prawdy. Nigdy jednak nie
  wiemy do końca, co tak naprawdę wyniknie z danej
  przepowiedni, bo najczęściej się one nie sprawdzają
  w całości. Obserwuję to zjawisko od wielu lat i mam
  przekonanie, że nie ma na Ziemi takiej osoby, która
  jest w stanie przewidzieć dokładną datę, miejsce
  i okoliczności nadzwyczajnego wydarzenia. To wszystko
  opiera się bardziej na przypuszczeniach, intuicji lub
  innych zdolnościach pozazmysłowych. Każdego roku
  podawane są daty końca świata, armagedonów lub
  inwazji Kosmitów. Jakoś nie dochodzi do tego, więc
  można śmiało powiedzieć, że żadna taka wiedza nie
  jest oparta na prawdzie. A prawda jest tylko jedna.
  Ludzkość jako taka od zarania dziejów żyje w nadziei,
  że jej los jest w rękach Zbawiciela Nieba i Ziemi, a nie
  fałszywych proroków? To, co ma się wydarzyć nie zależy
  od nas samych lecz Kogoś Potężniejszego, panującego
  nad ładem i porządkiem Wszechświata. Przekonamy się
  już o tym niebawem za około 6 lat. Nie wierzmy w żaden
  koniec świata lecz w zbliżające się zmiany i niezwykłe
  przeobrażenia cywilizacyjne, które spotkają ludzkość za
  sprawą Obcej Cywilizacji. Najmilsze pozdrowienia. Pedro

 3. Tak tak tylko psychopaci zabijają ludzi ,czemu tego nie widzicie , psychoza teraz w dzisiejszych czasach staje się wszystko od nienawiści do materializmu . Ciężko zauważyć a potem dziwić się że umiera ktoś ,tylko teraz umierają narody ,zamiast wsadzić do psychiatryka ,wy czekacie kiedy wasza kolej iść do piachu bo to jest ok bo macie różne wytłumaczenia . Każdy jest psychopata kto łamie prawo i dąży do łamania prawa przejrzyjcie na oczy ta wojna to przez psychozy bóg wie jakie np korzysci psychopatów i myślicie że to racjonalne zabijać by mieć korzyść czy korzyści

 4. Ja osobiście nie wierzę w przepowiednie. Wiem, że KIEDYŚ nastąpi konoec, ale czemu mamy się tego bać? Czemu mamy zgadywać, lecz nasze zgadywanki i tak nie będą trafne? I po co czekać na koniec, a nie żyć jakby go nie było? I tak każdy w swoim życiu będzie cierpiał.

  • Tak naprawdę to świat będzie istniał wiecznie Bóg zaingeruje w sprawy ludzi i rozwiąże problemy w sposób sprawiedliwy ,ponieważ ziemie On stworzył

  • do imie , co do przepowiedni mi osobiście wydaje się że nie jesteśmy tak zwana teraźniejszościa tylko przeszłością i tak taki jasnowidz podłacza się świadomościa do przyszłości a raczej dalszej przeszłości … , co do końca czemu miałby być jakis koniec po co ? są dowody na to że są wcielenia a wbrew pozorom bibliia temu nie zaprzecza a nawet jest w niej fragment sugerujacy reinarnacje i tak może wiecznie człowiek sie uczy udoskonala ,jak by miał non stop tego swiadomość to by sie załamał ze np całą wieczność będzie pracował a tak każde życie i żyje po ok 100 lat czy duzo więcej na lepszych planetach w lepszych warunkach , co do tekstu i tak każdy w życiu będzie cierpiał ten tekst można porównać do szkllanka do połowy pusta /do połowy pełna … czemu na cierpienie zwruciłeś uwage a nie na radość ? a jeszcze co do cierpienia jak ciężko do bulu ćwiczysz cierpisz ale masz bajce puźniej i siłe ,jak ciężko pracujesz cierpisz ale masz przez to kase i możesz żyć wygodniej , jak ciezko uczysz sie w szkole to czasamij to skutkuje dobra praca , jak ktoś ci w rodzinie zginoł to masz lekcję żeby zrozumieć bardziej duchowość , jak masz patologie etc z własnej winy to też masz lekcje na przyszłość ”jeżeli zrozumiesz dlaczego” itp itd …

 5. zobaczycie jeszcze wszyscy nawet najwięksi niedowiarkowie,najwięksi egoiści i osoby które wszytko mają głęboko w 4 literach zapłacą za to,jak już wojna wybuchnie na maksa to wszyscy będą cierpieć i tak będzie,że żywi będą zazdrościć umarłym,zobaczycie nadejdzie takie coś i nawet ci co będą pragnąć końca świata,będą sobie pluć w brodę czemu tak chcieli,bo koniec będzie tak okropny jak jeszcze nikomu nawet w najgorszych snach się nie pojawiło

  • do dingol ; a to jesteś jasnowidzem że to wiesz czy sfrustrowanym życiem Januszem polskim który piszac takie komentaże podbudowuje sobie ego czuje sie lepiej etc ? idź lepiej na spacer zamiast siać propagandy i haos

 6. Obiecują i prorokują a tu klapa za klapą. Prezydent Francji szuka kraju który pomoże mu prowadzić wojnę. Szuka szuka i nic. Nawet Niemcy zachowują umiar i są dalecy od pomocy politycznej i militarnej.
  W/g mnie żadnej 3 wojny nie będzie. To na chwilę obecną się nie opłaca

  • oczywiscie ze sie oplaca USA czy Rosji nie po to tak sie zbroją żeby tego nie wykorzystać , niestety dla nas ale tej maszyny nie da sie już zatrzymać:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.