500 wyszkolonych terrorystów Państwa Islamskiego przedostało się do Europy!!

Agencja AP, powołując się na anonimowe „kierownictwa służb specjalnych” podała, że Państwo Islamskie wysłało do Europy 500 wyszkolonych terrorystów, którzy, zorganizowani we względnie autonomiczne komórki, mają przeprowadzać zamachy terrorystyczne.

Państwo Islamskie podobno prowadzi specjalne obozy szkoleniowe dla terrorystów, którzy mają atakować w Europie.

Panstwo Islamskie

Komórki terrorystów mają same wybierać sobie cele i określać moment ataku. Jak mówią głównodowodzący Państwem Islamskim terroryści nie muszą obierać za cel najbardziej zatłoczonych miejsc lecz znajdować cel tak aby wywołał jak najwięcej chaosu. Dostali wolną rękę co do planowania miejsca i czasu zamachu. Ewentualne zniszczenie Państwa Islamskiego nie będzie miało wpływu na ich działanie.

Przypuszczalnie – ale to już nasze, Euroislamu, przypuszczenie – ogromna większość tych osób to muzułmanie z Unii, którzy pojechali walczyć w Syrii i wrócili do Europy nie niepokojeni przez miejscowe służby. Jeden z braci-zamachowców z Brukseli został w lecie zatrzymany w Turcji przy granicy syryjskiej i deportowany do Europy, a służby belgijskie zostały ostrzeżone o jego związkach z terroryzmem. Belgowie wypuścili go, bo się takich związków nie dopatrzyli.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.