A WIĘC WOJNA? Trump: Jesteśmy przygotowani na opcję militarną wobec Korei Północnej

Korea Północna wojna nuklearna
Jesteśmy totalnie przygotowani na drugą opcję, która nie jest preferowana (…). Ale jeśli wybierzemy tę opcję, to będzie ona dewastująca – mogę was zapewnić – dewastująca dla Korei Północnej. To się nazywa opcja militarna. Jeśli będziemy musieli, to wybierzemy ją – powiedział prezydent Donald Trump podczas konferencji prasowej w Białym Domu.

Trump dodał jednak, że rozwiązanie militarne nie jest „pierwszą opcją”, po jaką sięga Waszyngton. „Zobaczymy, co się wydarzy” – powiedział.„Jesteśmy totalnie przygotowani na drugą opcję, która nie jest preferowana (…). Ale jeśli wybierzemy tę opcję, to będzie ona dewastująca – mogę was zapewnić – dewastująca dla Korei Północnej. To się nazywa opcja militarna. Jeśli będziemy musieli, to wybierzemy ją” – wyjaśnił prezydent.
Korea Północna wojna
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
&KimSzylikAgakeri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kim
Gość
Kim

Krzyczy tramp na Koree i słucha co mu echo z CHRL odpowie.

Szylik
Gość
Szylik

To prawda Trump powtarza się i to ze znudzeniem,bo mówi i pisze a nie robi.Choć z jednej strony mu się nie dziwię,bo nie chce doprowadzić do śmierci wielu milionów ludzi (chyba),albo dopiero opracowuje dokładnie inwazję na KRLD i narazie tylko straszy,aby ewentualnie Koreańczycy z północy się przestraszyli,ale coś za bardzo mu to nie wychodzi.Ale oby nic się nie stało,tego bym chciał najbardziej.

Aga
Gość
Aga

Kochani ludzie najważniejsze jest by poznać Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela ,bo na nic wiedza się nie przyda nawet z zakresu Biblii o Apokalipsie.Tutaj chodzi o prawdziwą relacje z Ojcem ,Synem i Duchem Świętym! Dlaczego?Dlatego,że każdy z nas osobiście potrzebuje Zbawiciela i Jego mocy by odwrcić się od grzechu i zacząć życie w PRAWDZIE I MIŁOŚCI.Kochani ten świat przemija wraz ze swoją pożądliwością ,chciwością i grzechem ale kto pełni wolę Bożą trwa na wieli! Jezus Chrystus za każdego z nas oddał życie 2 tyś lat temu i otworzył na nowo drogę do OJca byśmy mogli mieć z… Czytaj więcej »

&
Gość
&

Jo jo, każdy już poznał, że jesteśmy pozostawieni samym sobie. Wszyscy tam mają nas w dupie, ważne jedynie aby się modlić, wielbić i wznosić kościoły i meczety.

drKolgrim
Gość
drKolgrim

Nic nie zrobi bo jest twardzielem tylko na Twitterze a KRLD to nie Syria gdzie bojownicy zapierdalaja na wielbłądach i skrywają się po jaskiniach…

&
Gość
&

Przecież on już to pierdoli chyba piąty raz

Anonim
Gość
Anonim

No właśnie, wziąłby wreszcie się do działań…

keri
Gość
keri

trampek jest pacynką w sztuce teatralnej, stąd te wielokrotne pierdolenia czyli próby występu.