A WIĘC WOJNA? Trump: Jesteśmy przygotowani na opcję militarną wobec Korei Północnej

8
7
Korea Północna wojna nuklearna
Jesteśmy totalnie przygotowani na drugą opcję, która nie jest preferowana (…). Ale jeśli wybierzemy tę opcję, to będzie ona dewastująca – mogę was zapewnić – dewastująca dla Korei Północnej. To się nazywa opcja militarna. Jeśli będziemy musieli, to wybierzemy ją – powiedział prezydent Donald Trump podczas konferencji prasowej w Białym Domu.

Trump dodał jednak, że rozwiązanie militarne nie jest „pierwszą opcją”, po jaką sięga Waszyngton. „Zobaczymy, co się wydarzy” – powiedział.„Jesteśmy totalnie przygotowani na drugą opcję, która nie jest preferowana (…). Ale jeśli wybierzemy tę opcję, to będzie ona dewastująca – mogę was zapewnić – dewastująca dla Korei Północnej. To się nazywa opcja militarna. Jeśli będziemy musieli, to wybierzemy ją” – wyjaśnił prezydent.
Korea Północna wojna

8 KOMENTARZE

 1. To prawda Trump powtarza się i to ze znudzeniem,bo mówi i pisze a nie robi.Choć z jednej strony mu się nie dziwię,bo nie chce doprowadzić do śmierci wielu milionów ludzi (chyba),albo dopiero opracowuje dokładnie inwazję na KRLD i narazie tylko straszy,aby ewentualnie Koreańczycy z północy się przestraszyli,ale coś za bardzo mu to nie wychodzi.Ale oby nic się nie stało,tego bym chciał najbardziej.

 2. Kochani ludzie najważniejsze jest by poznać Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela ,bo na nic wiedza się nie przyda nawet z zakresu Biblii o Apokalipsie.Tutaj chodzi o prawdziwą relacje z Ojcem ,Synem i Duchem Świętym! Dlaczego?Dlatego,że każdy z nas osobiście potrzebuje Zbawiciela i Jego mocy by odwrcić się od grzechu i zacząć życie w PRAWDZIE I MIŁOŚCI.Kochani ten świat przemija wraz ze swoją pożądliwością ,chciwością i grzechem ale kto pełni wolę Bożą trwa na wieli! Jezus Chrystus za każdego z nas oddał życie 2 tyś lat temu i otworzył na nowo drogę do OJca byśmy mogli mieć z Nim relacje !:)))) Tutaj nie chodzi o religię ! Chodzi o żywą więź z Bogiem,który czeka na każdego z nas , dlatego,jeśli nei poznałeś jeszcze Jezusa jako Pana i swojego Zbawiciela to proszę zaproś Go do serca i wyznaj Go swoim Panem …pokutuj ,odwróć się od martwych uczynków które nie mogą cię zbawić i zwróć się do Boga !
  Możesz pomodlić się tą modlitwą :
  Drogi Panie Jezu ,dziękuję Ci ,że umarłeś za mnie i ,że Twoja krew oczyściła mnie od każdego grzechu , przepraszam Cię za każdy grzech w moim życiu i dziękuję ,że dzięki Tobie mogę stać się Dzieckiem Bożym! Zapraszam Cię do mojego serca i wierzę ,że jesteś Synem Bożym ! Duchu Święty zapraszam Cię i proszę prowadź mnie w tym świecie ,bym mógł iść tę jedyną drogą łaski i prawdy! Jezus kocham Cię ,stań się moim Panem !” Amen .
  Kochani jeśli [przyjęliście Jezusa to Duch Święty przygotuje Was na nadchodzące rzeczy i przejdziecie przez ten świat bez lęku ,ponieważ o tych trzęsieniach,huraganach ,tornadach czy wojnach pisze w Biblii ale Jezus wyraźnie mwi,nam którzy uwierzyliśmy,że mamy sie nie bać ! Ponieważ mamy pewność ,że zmartwychwstaniemy do nowego życia razem z Jezusem ! On daje nam w naszym sercu pokój jakiego ten świat nie zna i miłość która odkupiła nas z wiecznego piekła i życia w potępieniu ! Przyjdź do Jezusa !

  • Jo jo, każdy już poznał, że jesteśmy pozostawieni samym sobie. Wszyscy tam mają nas w dupie, ważne jedynie aby się modlić, wielbić i wznosić kościoły i meczety.

 3. Nic nie zrobi bo jest twardzielem tylko na Twitterze a KRLD to nie Syria gdzie bojownicy zapierdalaja na wielbłądach i skrywają się po jaskiniach…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.