Alois Irlmaier – człowiek, który przewidział III wojnę światową

Był prostym, niepozornym człowiekiem. Ale w pewnym momencie odkrył w sobie niezwykłą zdolność – umiejętność przepowiadania przyszłości. Trafność jego prognoz jest momentami wręcz przytłaczająca. Pochodzący z Niemiec Alois Irlmaier przewidział II wojnę światową, zamieszki we Francji oraz protesty na Bliskim Wschodzie. Zapowiedział też III wojnę światową oraz okoliczności, jakie ją poprzedzą.

Przyszedł na świat 8 czerwca 1894 w Górnej Bawarii. Nie wyróżniał się niczym szczególnym do czasu, kiedy całe jego życie zostało zupełnie przewartościowane. Wszystko zmieniło się, kiedy biorąc udział w działaniach na froncie I wojny światowej, został zasypany ziemią po wybuchu granatu. Akcja ratownicza trwała 72 godziny. W tym czasie Irlmaier przeżył śmierć kliniczną. Po tych wstrząsających wydarzeniach okazało się, że Alois zaczął miewać rozmaite, często szokujące wizje dotyczące przyszłych wydarzeń.

Jego objawienia stały się wkrótce tak makabryczne, że wstrząśnięci nimi przełożeni Irlmaiera postanowili usunąć go z wojska. To, co najbardziej zaniepokoiło jego szefów to fakt, że przepowiednie młodego Bawarczyka sprawdzały się z olbrzymią dokładnością. Młodzieniec potrafił np. bez pudła podać nazwiska tych żołnierzy, którzy wkrótce polegną. To był jednak dopiero początek kariery niepozornego profety. Wkrótce po zakończeniu pierwszej wojny o zasięgu globalnym, Irlmaier przewidział nadejście II wojny światowej oraz zapowiedział, w jaki dokładnie sposób się potoczy. Jeszcze na wiele lat przed jej wybuchem potrafił podać nawet nazwiska generałów, którzy wezmą w niej udział.

3 wojna swiatowa

Jednak wizje Irlmaiera dotyczyły również czasów nam współczesnych. W latach 50. XX w., na kilka lat przed swoją śmiercią, przepowiedział on bowiem kolejną już wojnę światową, której arena działań ma objąć cały świat. W przepowiedni tej zapowiedział, że trzeci konflikt światowy rozpocznie się od wystąpienia zbrojnego przeciw Europie. Dokona go prawdopodobnie Rosja. Następnie Chiny, które, według Irlmaiera odpowiedzialne są za wszystkie okropności, jakie dzieją się na naszej planecie, zaatakują USA. Stany Zjednoczone zawiążą pakt z Niemcami i wspólnie będą walczyć przeciw najeźdźcom, wobec których użyją dziwnej, tajemniczej broni. Jednakże mimo ich starań, nie uda im się wygrać wojny, która zbierze żniwo w postaci ogromnej ilości ludzkich istnień. Wtedy to zatrwożony działalnością ludzi Absolut doprowadzi konflikt do końca i zaprowadzi na Ziemi ład i porządek.

Bawarczyk zapowiedział też gwałtowny rozwój wydarzeń na Bliskim Wschodzie oraz na Bałkanach.

„Wszyscy wystosują odezwę o pokój. Szalom! I wtedy to nastąpi – nowa wojna na Bliskim Wschodzie rozgorzeje – wielkie siły morskie staną w obliczu wroga na Morzu Śródziemnym. Sytuacja będzie napięta. Ale iskra zapalna zapłonie na Bałkanach. Widzę dużą, która spada, krwawy sztylet leżący obok niego. Dwóch mężczyzn zabija trzeciego, wysoko postawionego. Zostali opłaceni przez innych ludzi. Jeden z morderców jest małym, czarnoskórym mężczyzną, drugi jest nieco wyższy, ma jasne włosy. Natychmiastowa zemsta przychodzi zza wielkiej wody. Myślę, że wydarzy się to na Bałkanach, ale nie mogę powiedzieć dokładnie” – przewidywał Irlmaier.

źródło: niewiarygodne
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.