Amerykanie i Brytyjczycy ostrzegają: Europę czeka fala zamachów

Amerykański wywiad poinformował, że podsłuchał rozmowy dżihadystów Państwa Islamskiego i ostrzegł Europę przed całą falą krwawych zamachów terrorystycznych informując, że wydarzenia, które miały miejsce w Paryżu to dopiero początek.

Krwawy zamach na redakcję tygodnika satyrycznego „Charlie Hebdo” i zamach na żydowski supermarket w Paryżu to początek ataków terrorystycznych w Europie na wielką skalę.  Tabloid „Bild” powołując się na źródła wywiadowcze USA, i amerykańskich specjalistom od nasłuchu z agencji NSA poinformował, że po zamachach we Francji udało się podsłuchać kilku czołowych dżihadystów Państwa Islamskiego. W przechwyconych rozmowach rozmawiali między innymi o planowanych kolejnych zamachach w Europie

Jakieś wielkie miasto kolejnym celem terrorystów

Według rozmów zamachowców zamach we Francji to dopiero początek zwrócenia na siebie uwagi w Europie. W rozmowie padło słowo „Rzym” lecz o konkretnych planach nie było mowy. Na te informacje premier Włoch Matteo Renzi wezwał do utworzenia unijnych służb wywiadowczych, aby w przyszłości zapobiec podobnym zamachom, jakie miały miejsce w Paryżu.

Amerykańscy wywiadowcy dysponują informacjami o tym, że bracia Cherif i Said Kouachi, którzy dokonali zamachu na redakcję tygodnika „Charlie Hebdo”, mieli kontakty z dzihadystami w Holandii. Także niemieccy specjaliści ds. bezpieczeństwa uważają, że sprawcy byli zdalnie sterowani i byli usieciowieni z innymi bojownikami islamskimi.

Wielka Brytania ostrzega Niemcy

Brytyjska Służba bezpieczeństwa MI5 odpowiadająca za ochronę kraju ostrzegła niemieckie służby bezpieczeństwa, że planowane są zamachy na samoloty przy użyciu materiałów wybuchowych, których podobno nie wykrywają urządzenia kontrolne na lotniskach. Może to mieć też związek z opublikowaną niedawno przez Al-Kaidę w internecie instrukcją budowy odpowiednich bomb.

Wielkim zagrożeniem dla naszego kontynentu jest Islamizacja. W Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy Holandii jest bardzo dużo fanatycznych wyznawców tej religii połączonych z Państwem Islamskim, które z każdym dniem coraz bardziej przybiera na sile i staje się coraz bogatsze mimo walk prowadzonych przeciwko siatce terrorystycznej przez koalicję państw USA.

W najbliższych tygodniach przekonamy się, czy europejskie służby specjalne zdołają opanować sytuację, czy też jest ona już nie do opanowania a celem może być każda stolica w UE. Obecnie mówi się, że następne zamachy są nieuniknione i dojdzie do nich w Rzymie, Londynie i w Berlinie, czyli wszędzie tam gdzie wpływy Islamistów rosną z każdym dniem.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Amerykanie i Brytyjczycy ostrzegają: Europę czeka fala zamachów”

  1. Gdzieś była jakaś przepowiednia, że w Tamizie będzie płynęła krew a Londyn będzie zniszczony

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.