Amerykańskie uderzenie jądrowe w Rosję jest już gotowe

Obudzili się…Sztab Generalny Sił Zbrojnych Rosji: „USA przygotowują siły do zmasowanego ataku jądrowego na Rosję”. USA tworzą militarną infrastrukturę przy rosyjskich granicach w celu dokonania nagłego rakietowo-jądrowego uderzenia w Rosję.

Takie oświadczenie złożył pierwszy zastępca Szefa Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji, Wiktor Poznichir.

„Rozlokowanie amerykańskich baz Obrony Przeciwrakietowej w Europie, okrętów wojennych Obrony Przeciwrakietowej na akwenach mórz i oceanów, w pobliżu rosyjskich terytoriów, stwarza potężny, tajny komponent uderzeniowy dla dokonania nagłego uderzenia rakietowo-jądrowego na Federację Rosyjską” – powiedział generał-porucznik podczas briefingu.

Poznichir powiedział, że zwiększanie potencjału Obrony Przeciwrakietowej USA stymuluje wyścig zbrojeń i zmusza inne państwa do zastosowania środków odwetowych. Rozprzestrzenianie amerykańskiego systemu Obrony Przeciwrakietowej narusza istniejący parytet broni strategicznych i komplikuje dialog w sprawie rozzbrojenia nuklearnego.

Skonstatował on, że w ciągu ostatnich 15 lat rząd USA wydał na wzmacnianie i rozmieszczanie systemu Obrony Przeciwrakietowej 130 miliardów dolarów a w najbliższych 5 latach planuje zainwestowanie dodatkowo 55 miliardów dolarów.

W ten sposób do roku 2022 amerykańskich anty-rakiet będzie więcej niż głowic bojowych w rosyjskich międzykontynentalnych rakietach balistycznych.

„Taka ilość środków bojowych Obrony Przeciwrakietowej przedstawia poważne zagrożenie dla rosyjskiego potencjału odstraszającego, biorąc zwlaszcza pod uwagę prowadzone prace w dziedzinie modernizacji systemów bojowych Obrony Przeciwrakietowej” – powiedział Poznichir.

Podkreślił on, że Rosja będzie zmuszona do podjęcia odpowiednich środków w celu zapewnienia sobie obrony przed oddziaływaniem środków błyskawicznego uderzenia globalnego jak i Obrony Przeciwrakietowej.

„Ale ten wyścig zbrojeń nie jest nam potrzebny, ani nikomu innemu” – podsumował przedstawiciel Sztabu Generalnego.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – Ten wyścig zbrojeń nie jest potrzebny, przede wszystkim, biednym. Wykończy on, ostatecznie, Federację Rosyjską, która znajduje się w pogłębiajacym się kryzysie. I po raz kolejny twierdzimy, że rezygnacja i oddanie przez Putina Donbasu i całej Ukrainy, którą można było w 2014 roku w ogóle przyłączyć do Rosji, to głupota granicząca ze zdradą.

Jeżeli NATO i USA rozmieści chociażby tylko swoją Obronę Przeciwrakietową na granicy Ukrainy i Rosji, a ku temu wszystko zmierza, to o całym potencjale jądrowym Federacji Rosyjskiej będzie można, po prostu, zapomnieć!

Generał Lieonid Iwaszow: „Podczas amerykańskiego uderzenia jądrowego na Federację Rosyjską oligarchowie mogą zablokować uderzenie odwetowe”.

„Rozlokowanie amerykańskich baz Obrony Przeciwrakietowej w Europie, okrętów wojennych Obrony Przeciwrakietowej na akwenach mórz i oceanów, w pobliżu rosyjskich terytoriów, stwarza potężny, tajny komponent uderzeniowy dla dokonania nagłego uderzenia rakietowo-jądrowego na Federację Rosyjską” – oświadczył na konferencji moskiewskiej ds. bezpieczeństwa międzynarodowego pierwszy zastępca szefa Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, Wiktor Poznichir. Co może przeciwstawić temu zagrożeniu Rosja i co trzeba koniecznie zrobić żeby zapewnić możliwość odwetu opowiada generał-pułkownik, doktor nauk historycznych, prezes Akademii Problemów Geopolitycznych, Lieonid Iwaszow.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

źródło: wolna polska
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Amerykańskie uderzenie jądrowe w Rosję jest już gotowe”

 1. Zapomnieli te jankesy że oni swoimi rakietkami nie pokrywają całej Rosji a ruskie tak. No i jest jeszcze takie coś jak „Ręka z za-grobu” Czyli nie ma ruskich bo wyparowali, ale odpowiedź zmasowana na jankeski kraj zostanie uruchomiona automatycznie i nie ma przed tym obrony póki co na szczęście, bo te bankiersko-finansowe bandyty rozpętali by wojnę z ruskimi już dawno. Ale kolega Władimir Władimirowicz kiedyś powiedział (u nast tego nie puszczali), z ci co rozpętają nową wojnę z ruskimi to odparują pierwsi rzem z rodzinami i Rosja ma na to środki aby to skutecznie zrobić. Brawo p.Władimirze. A więc póki co przez najbliższe 10lat będzie spokój, a potem się zobaczy.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Dziś nie trza bomb wystarczy prąd wyłączyć 🙂

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Ciekawe, że głupi Brytyjczycy zatwierdzili linię Curzona, a przecież mógłby być to najdalej wysunięty punkt w Polsce w kierunku dzisiejszej Rosji, w sam raz na bazy amerykańskie. Dziwny ten ruch.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. USA przecież nie działa w ten sposób. Nigdy nie atakują piersi tylko robią fałszywe flagi.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Piersi może i atakują, ale nie pierwsi.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.