ANONYMOUS: Wiemy, co rząd znalazł na Antarktydzie

anonymous Antarktyda USA

Najnowszy komunikat ostrzegawczy z grupy hakerów Anonimowych wskazał na zwrot w kierunku Antarktydy po tym, jak grupa hakerska ujawniła informacje prowadzące do podejrzeń o amerykańskie zaangażowanie wojskowe na Antarktydzie.

Grupa przekazała mediom bardzo niewiele informacji, ale przecieki od Anonymous sygnalizują amerykański projekt rozwoju wojskowego na niezamieszkałym kontynencie. Zobacz pierwsze ogłoszenie wideo grupy Anonymous:
(zalecane włączenie napisów PL)

Grupa hackerów, opublikowała swoje przesłanie, wskazali, że ogromna ilość sprzętu wojskowego została niedawno zakupiona i rozmieszczona na Antarktydzie przez rząd Stanów Zjednoczonych, co doprowadziło do wielu spekulacji, co może być przyczyną takiego postępowania.

Wcześniejsze poszukiwania wojskowe na Antarktydzie były prowadzone przez admirała Richarda Byrda, bohatera Amerykanów za jego wyczyny odwagi, w tym przelot z powodzeniem przez oba bieguny samolotem. Stany Zjednoczone postanowiły przeprowadzić wyprawy na Antarktydę. Ale wiele osób stawia pytanie, czy te ruchy są przedwojenną agresją lub eksploracją zasobów? Prawdopodobieństwo wystąpienia globalnych napięć na tle konkurencyjnych partnerów handlowych z USA, takich jak Chiny i Rosja, wydaje się być bardziej prawdopodobne.

W drugim filmie Anonymous ponownie zwraca uwagę na kilka nieprawidłowości związanych z Antarktydą, tym razem sprzed wielu lat. W latach 1983-1997 badacze i naukowcy badający raport z Antarktyki obserwują spodek latający, w formie „srebrnego dysku”, który krąży wokół Gór Transantarktycznych. Załoga badaczy zgłosiła również, że widziała dużą dziurę obok starożytnych ruin, położoną zaledwie 5 mil od geograficznego bieguna południowego. Wszystko to odbywało się wokół tego samego obszaru, przypuszczalnie strefy zakazu lotów.

Podczas awarii samolotu badacze byli zmuszeni przelecieć nad strefą zakazu lotów, a spoglądając w dół, widzieli coś, czego nigdy nie powinni zobaczyć. Pod powierzchnią lodu było widać pozaziemską bądź ludzką bazę badawczą. Naukowcy, którzy tam działali, zniknęli na dwa tygodnie, a kiedy znaleźli się kilka mil dalej, piloci, którzy na nich natrafili, powiedzieli, że naukowcy wyglądali na przestraszonych. Drugi film Anonymous można obejrzeć tutaj:

(zalecane włączenie napisów PL)

Niezależnie od tego, co sądzisz o istnieniu tych baz badawczych, Anonymous stwierdziło, że tego rodzaju działalność jest nadal wykonywana przez rząd Stanów Zjednoczonych na Antarktydzie do dnia dzisiejszego. Anonymous powiedzieli, że dowiemy się więcej na ten temat w następnym przesłaniu grupy Anonimowych hakerów.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Żar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Żar
Gość
Żar

Czemu brudasy mają tam dostęp a Rosjanie jakoś nie? Amerykanie łażą po całym globie podobnie jak naziści dla własnych potrzeb.