Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy,UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…







Nostradamus przepowiednie 2018 rok
Apokalipsa Koniec Świata Planeta Nibiru Przepowiednie Space X

Pół roku do Apokalipsy?

Znamy nową datę końca świata.

Gazeta Metro pisze o „fanatyku teorii spiskowych”, który znalazł w Biblii nową datę końca świata.

W swoich poszukiwaniach Mathieu Jean-Marc Joseph Rodriguez otworzył rozdział 13 Objawienia św. Jana. Jego zdaniem o zbliżającej się Apokalipsie świadczy następująca fraza: „(…)dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące”.

Według informacji Metro Rodriguez z pomocą „dziwnej matematyki” i liczb 42 i 666 („liczba bestii”) doszedł do wniosku, że koniec świata nastąpi 24 czerwca 2018 roku.

Fanpage.it zauważa, że Rodriguez znany jest ze swojego „opętania przez cyfry”: bada w szczególności banknoty dolarowe, usiłując znaleźć na nich tajne znaki.

Metro pisze, że inni wyznawcy teorii spiskowych są przekonani, co do tego, że koniec świata nastąpi w 2018 roku: twierdzą, że taki wniosek można wyprowadzić z przepowiednie Nostradamusa. „Fani Nibiru” natomiast są przekonani, że właśnie w tym roku śmiercionośna planeta uderzy w Ziemię.

źródło: pl.sputniknews.com

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Fani Nibiru (chyba nim jestem, bo przeczytałem ogromną liczbę ksiąg, w tym 13 Sitchina) wiedzą, że w tym roku Nibiru nie uderzy w Ziemię; mało tego – Nibiru w ogóle nie uderzy w Ziemię. Natomiast groźne jest samo zbliżenie się Nibiru, które – oczywiście – odbywa się cyklicznie, a powoduje zaburzenia grawitacyjne na Ziemi. Tej planecie towarzyszą satelity, które też są groźne.
Koniec świata nastąpi dopiero w XXXVIII wieku (wg Nostradamusa – to napisał tekstem otwartym) – daleko jeszcze dla nas, blisko dla ludzkości.
Być może Rodriguez myli koniec świata z katastrofami globalnymi.